تصادف مربوط به اشتباه راه راننده زخمی شدن حداقل 4 در بروکلین پارک

Category: کیمیا | No comments

حداقل چهار نفر مجروح شدند اوایل روز چهارشنبه در یک تصادف مربوط به یک راننده رفتن راه اشتباه بر روی یک بزرگراه در بروکلین پارک.

راننده یک نیسان آلتیما شد سفر به جنوب در خطوط عازم شمال از بزرگراه. 169 هنگامی که او در برخورد با یک عازم شمال Chevy Impala در نزدیکی جاده شهرستان 81 حدود 1:15 صبح به دولت گشت گفت.

مقامات بسته بزرگراه برای بیش از چهار ساعت به عنوان آنها حذف خرابه و بررسی تصادف. بزرگراه بازگشایی شد و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 6 صبح

این آلتیما راننده شناخته 28 ساله Yana اولسون از Lester دشت, Minn., گرفته شد به شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل با nonlife تهدید صدمات گشت گفت.

گشت را منتشر کرده است نام و نه وضعیت 22 ساله ایمپالا راننده.

اما سه مسافر در وسیله نقلیه مجروح شدند و به شمال یادبود. آنها شناسایی شده توسط گشت به عنوان اشلی Behrendt, 22, از عجله شهرستان, Minn., والنتینو جکسون, 23, از مینیاپولیس و بروکلین Simonitch, 21, از, St. Paul. گشت های ذکر شده خود را به عنوان آسیب های noncritical.

الکل بود و اعتقاد بر این است که یک عامل در سقوط گشت گفت.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>