دکتر Fauci نمی Tekashi 6ix9ine در مغلوب ساختن پیشی جستن اما او هشدار می دهند که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی می تواند فاجعه آمیز

Category: کیمیا | No comments


Senators listen to Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases speak remotely during the Senate Committee for Health, Education, Labor, and Pensions hearing to examine COVID-19 and Safely Getting Back to Work and Back to School on May 12, 2020 in Washington,DC.

سناتور گوش دادن به دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت از راه دور در سنای آمریکا برای, سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه به بررسی COVID-19 و با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه در مارس 12 سال 2020 در واشنگتن,DC.
عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

در حالی که بسیاری از ما به گوش سنا شنوایی برای تماشای Dr. Anthony Fauci رفتن کامل دنزل در پایان روز آموزش و تهدید قرار داده و در مورد همه شما چاق (خوب شاید من تنها کسی بود که امیدوار بودم که دکتر Fauci را کامل Tekashi 6ix9ine و دله دزدی از همه در کاخ سفید) در پایان بالا عفونی-متخصص بیماری فقط به ما بیشتر از آنچه که ما در حال حاضر می دانیم.

تبلیغات

روز سه شنبه دکتر Fauci کنگره هشدار داد که قبل از موعد مقرر بازگشایی برخی از ایالت ها می تواند باعث شیوع بیشتر توجه به این که جهان در حال مبارزه با کروناویروس معروف تانوس از بیماری های عفونی.

از CNBC:

در میان خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت و بدون اقدامات احتیاطی در محل Fauci برشمرد:

  • خطر این است که بازگشایی بیش از حد به زودی گسترده و بدون تست و تماس با ردیابی اقدامات باعث شیوع بیماری است که دولت ها ممکن است قادر به کنترل.
  • جدید نقاط داغ می تواند نه تنها به درد و رنج غیر ضروری و مرگ و میر بلکه مجموعه تلاش برای احیای اقتصاد محلی است.
  • حتی اگر بیش از 100 بالقوه واکسن در حال توسعه هستند “وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن است که در واقع رفتن به موثر” و یا بدتر می تواند نتیجه معکوس و تقویت virus.
تبلیغات

کل شنوایی عجیب و غریب بود AF. اول دکتر Fauci داد از راه دور پس از شهادت او خود quarantining چرا که کاخ سفید یک لعنتی coronavirus رختکن, پس از کل, شهادت شبیه آن در حال انجام بود در دفتر خانه خود را. تمام اعضای کنگره بودند با پوشیدن ماسک که آنها تا به حال به جلو و پایین در هنگام پرسیدن سوال و یکی سفید و جمهوری خواه مرد که نام من اهمیتی نمی به یاد داشته باشید که تا به حال ریش و شبیه ژولیده خزنده مکانیک در یک روستایی کشش از جاده در شهر شما معنی نیست که برای پایان دادن به در.

اوه, و, ویروس, یکی که همه جمع شده بودند به بحث در مورد نمی کند کمی در ایالات متحده داشتن آلوده بیش از 1.3 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 80,684 که از صبح روز سه شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز” CNBC گزارش.

هنوز و هنوز هم رئیس جمهور و جمهوری خواه دوستان در حال تلاش برای باز کردن این کشور به عقب تا دلیل خوب چه کسی اهمیت میدهد اگر مردم مرگ ما نیاز به نجات اقتصاد!

تبلیغات

“آنچه من بیان شده و سپس دوباره نگرانی من است که اگر برخی از مناطق شهرهای متحده آنچه را که شما پرش به بیش از آن های مختلف بازرسی و زودتر از موعد باز کردن بدون داشتن قابلیت قادر به پاسخ موثر و کارآمد نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” Fauci شهادت در جلسات استماع مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی, CNBC گزارش.

دکتر Fauci همچنین اشاره کرد که تنها راه به امید متوقف کردن گسترش است با یک واکسن اضافه شده است که یک واکسن نمی خواهد آماده است تا برای سال بعد.

تبلیغات

“حتی در سرعت بالا ما در حال رفتن ما نمی دیدن واکسن در توانایی افراد برای بازگشت به مدرسه, این اصطلاح,” او گفت:, و حتی پس از آن او هشدار داد: “هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن است که در واقع رفتن به موثر باشد.”

سی ان ان اشاره می کند که دموکرات ها فشرده Fauci و دیگر مقامات که پیوست زوم شنوایی است که به نظر می رسد بزرگ “قطع ارتباط بین رئیس جمهور نظرات و توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.”

تبلیغات

“واقعیت این است که رئیس جمهور تهمت بوده است و بیشتر متمرکز بر مبارزه با حقیقت نسبت به مبارزه با این ویروس و آمریکایی که متاسفانه پرداخت قیمت” گفت: واشنگتن ایالت پتی موری, نماینده دموکرات در کمیته.

و جمهوری خواهان تمام شد “هی ترک آن را با انگشت اشاره مگر اینکه ما آن را انجام می دهند و سپس آن را خوب و همچنین اوباما!”

تبلیغات

تکان دهنده ترین لحظه زمانی بود که ایالت یوتا میت رامنی در رشد یک جفت تخمدان به چالش کشیده و مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید جشن تست.

رامنی با اشاره به “دولت سابقه, سوال دولت شعار از انجام تست های بیشتر نسبت به کره جنوبی اشاره کرد که ایالات متحده تاخیر در آزمون در اوایل این سال و کره جنوبی COVID-19 تلفات باقی مانده تحت 300 در مقایسه با بیش از 80 ، 000 در ایالات متحده” سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

“پیدا کردن من تست ما رکورد چیزی برای جشن گرفتن آنچه” رامنی گفت. “واقعیت این است که آزمون خود را شماره می رویم, پایین, پایین, پایین, در حال حاضر به دلیل آنها نمی باید این نوع از شیوع بیماری در حال حاضر ما در حال رفتن تا آنجا که آنها را به.”

ما در حال سکس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>