حیدرآباد: 24-year-old, حقوق بشر, دانشجویی که بهبود از Covid-19 اولین فرد از Telangana به اهدای خون خود برای آزمایش های انسانی از انتقال پلاسما برای درمان Covid-19 بيمار. آزمایشات در حال انجام در بیمارستان گاندی.

در آنچه که به عنوان شناخته شده نقاهت پلاسما درمانی, روش تجربی تایید شده توسط شورای پزشکی پلیمری (ICMR) پلاسما استخراج شده از خون بهبود Covid-19 بیمار است هنگامی که به یک فعلی بیمار است. ضد coronavirus آنتی بادی موجود در اهدا کننده پلاسما به طور بالقوه می تواند افزایش بیمار را در برابر ویروس.

وجود دارد هیچ تضمینی برای موفقیت در این خط از درمان است که در حال تلاش کردن در مکان های مختلف در هند و خارج از کشور.

Akhil Ennamsetty از واراناگل که در حال مطالعه برای LL.M. در رشته حقوق بشر از دانشگاه ادینبورگ بازگشت از انگلستان در مارس 19 و تشخیص داده شد با Covid-19 در بیمارستان گاندی زمانی که او به طور داوطلبانه برای یک چک آپ.

Akhil Ennamsetty بهبود پس از دو هفته. پر از ستایش برای کارکنان بیمارستان Akhil گفت: مردم نباید شرمنده از ابتلا به این ویروس است. “ما باید بدانید که چگونه به مقابله با آن و نحوه حل آن,” او گفت:.

او گفت که او می خواهد به آموزش مردم در آن است که نه تنها یک مبارزه فیزیکی بلکه ذهنی مبارزه است. وجود دارد باید آگاهی بیشتر در میان مردم در مورد این بیماری است. “من احساس می کنم خوب است که من به چیزی به جامعه است. آن است که هر انسانی وظیفه,” او گفت:

“من فکر می کنم دولت باید حساس و موها مردم به جای آنها را بیشتر می ترسم از این ویروس است. من درخواست دولت برای در نظر گرفتن خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران به شناسایی آنها کار بزرگ. آنها در حال کار بر اساس قرارداد و پرداخت تنها 8000 تومان در هر ماه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de