گرجستان دادستان کل نام جدید دادستان در Ahmaud Arbery مورد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Georgia Attorney General Names a New Prosecutor in the Ahmaud Arbery Case

عکس: کاب کانتی دفتر دادستان منطقه

این تحقیقات به کشته شدن 25 ساله Ahmaud Arbery تغییر دست برای سومین بار در بیش از دو ماه با گرجستان دادستان کل کریس کار انتخاب دادستان جدید به سر مورد در روز دوشنبه.

تبلیغات

به عنوان NPR گزارش کاب کانتی قضایی مدار دادستان منطقه Joyette هلمز در حال حاضر خواهد شد با پیشرو تحقیقات به Arbery را Feb. 23 کشتار در دست تراویس McMichael و پدرش, Gregory McMichael. هلمز است که اولین زن سیاه به خدمت در آن نقش و در حال حاضر می شود, چهارمین دادستان را در مورد.

آن را سخت به تصور کنید که ریسک بودن هر بالاتر برای هولمز. Arbery کشتن تبدیل به یک میله رعد و برق با توجه به تصویری از Arbery است تیراندازی مرگبار که رفت ویروسی آنلاین. غیر مسلح سیاه شد در حال اجرا را از طریق یک محله فقط در خارج از نیوبرانزویک. هنگامی که او در کمین توسط McMichaels که ادعا می کنند آنها مشکوک او را به عنوان یک سارق است.

تبلیغات

در بیانیه ای اعلام انتقال AG Carr تشکر اطلس قضایی مدار منطقه وکیل تام داردن اخیر دادستان به این پرونده. او توضیح داد که “مورد رشد در اندازه و قدر از او پذیرفته” و اضافه کرد که هلمز’ دفتر “بهتر است از یک منبع چشم انداز در حال حاضر رسیدگی به پرونده” NPR گزارش.

Durden در زمان مورد در اواسط ماه آوریل داشتن رفته از طریق دو قبلی منطقه وکلای هر دو آنها recused خود را به دلیل حرفه ای خود را در ارتباط با گرگ McMichael.

سالمند McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق با Brunswick دفتر دادستان منطقه منجر به دا Jackie Johnson به قدم به عقب از این مورد است.

مورد و سپس در ادامه به دادستان منطقه جورج Barnhill از ویکراس قضایی مدار که recused خود را تنها پس از Arbery مادر شکایت کرده است که Barnhill پسر استفاده می شود به کار با McMichael در نیوبرانزویک دا ، قبل از عبور از روی صورت, Barnhill نوشت که “ناکافی علت احتمالی” را به اتهام McMichaels با جرم حاکی از این است که این جفت ارز شد و در حقوق خود تحت دولت شهروند بازداشت و دفاع از اساسنامه.

تبلیغات

در مارس 7, بیش از دو ماه پس از Arbery شد و بارها و بارها به ضرب گلوله توسط تراویس McMichael های گرجستان, اداره تحقیقات به اتهام McMichaels با جنایت و قتل و تشدید حمله.

گرجستان ندارد جرم و جنایت نفرت قوانین در کتاب خود اما وزارت دادگستری است با توجه به اینکه به دنبال فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه McMichaels.

تبلیغات

Arbery وکیل خانواده بن Crump تحسین تصمیم به حرکت این مورد به هولمز ، وکلای خانواده را تحت فشار قرار دادند به صورت مستقل دادستان برای نظارت بر این مورد است.

“در جهت عدالت انجام شود و هر دو به طور موثر و مناسب در قتل Ahmaud Arbery ضروری است که به ویژه دادستان هیچ وابستگی با SE گرجستان قانونی و یا اجرای قانون جوامع” Crump گفت: در بیانیه ای. Crump بیشتر تشویق هلمز به “متعصب در جستجوی عدالت است.”

تبلیغات

هلمز’ دفتر منتشر شده خود را در بیانیه شنبه شب پس از تغییر اعلام شد. او گفت که او را دعوت به خدمت به آرامی.

“ما خواهد شد و بلافاصله جمع آوری تمام مواد مربوط به این تحقیقات تا کنون و همچنان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر به حرکت این مورد رو به جلو” دا ” هولمز گفت. “ما قدردانی از اعتماد به نفس است که دادستان کل کار در دفتر ما این توانایی را به نور عدالت است که این مورد سزاوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>