رژیم صهیونیستی. تیم Walz نظر ‘مراحل بعدی’ برای افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز سه شنبه گفت که او به نفع انجام مینه سوتا در انتخابات در درجه اول از طریق پست بعد از یک پیشنهاد به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری طول همه گیر زده بود از 17 میلیون دلار به انتخابات بسته قانونگذاران ایالتی فرستاده شده به میز کار خود در این هفته.

قوانین DFL فرماندار امضا شنبه نشان دهنده یک شکست دموکرات ها در واشنگتن و مینه سوتا که تا به حال به دنبال گسترش رای گیری از طریق پست در طول COVID-19 اضطراری و به 2020 انتخابات است. اما Walz نشان داد که او به دنبال در گزینه های دیگر به آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست.

“فرماندار پشتیبانی جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری به خصوص در طول این همه گیر و با توجه به موج دوم COVID-19 می رسید این در آستانه انتخابات ماه نوامبر گفت:” تدی Tschann فرماندار مطبوعات ، “او است که با توجه به گام های بعدی را در چگونه برای اطمینان از Minnesotans هستند با خیال راحت قادر به استفاده از حق رای خود.”

اقدامات اجرایی توسط فرماندار شد تنها راهی که دولت Aug. 11 Nov. 3 انتخابات انجام می شود می تواند توسط پست الکترونیکی-در انتخابات پس از یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط DFL نمایندگان مجلس و وزیر امور خارجه استیو سیمون کاهش یافته بود از لایحه بودجه انتخابات ایالتی.

یک DFL پیشنهاد ارسال به تمام ثبت نام رای دهندگان در ایالت مینه سوتا برگه از طریق پست به سرعت تبدیل شد nonstarter در قوه مقننه که در آن جمهوری خواهان در ایران برگزار سنا پرسش های مطرح شده در مورد تقلب به چالش کشیده و یکپارچگی روند. رای دهندگان هنوز هم می توانید درخواست برگه های رای توسط پست الکترونیکی و دولت و انتخابات محلی مقامات در حال حاضر ترغیب رای دهندگان به انجام این کار در این سال است.

“تمرکز بزرگ ما و همه انتخابات دفاتر در سراسر کشور در حال حاضر این است که به رای دهندگان آگاه است که گزینه … و تشویق رای دهندگان در صورتی که نگرانی در مورد حوزه های رأی گیری به استفاده از این گزینه” سیمون گفت.

تقریبا یک چهارم از مینه سوتا رای دهندگان رأی گیری از طریق پست در سال 2018 است. سیمون می خواهد برای افزایش این تعداد به منظور کاهش ازدحام و صف های طولانی در حوزه های رأی گیری.

از 17 میلیون دلار به تصویب قوه مقننه از دو استخر پول: فدرال تامین امنیت انتخابات بودجه اختصاص داده شده به عنوان بخشی از کمک امریکا رای عمل می کنند و پول در دسترس ساخته شده توسط کنگره اخیر COVID-19 کمک. دموکرات کنگره نیز به دنبال اضافی $3.6 میلیارد دلار در انتخابات کمک پول به عنوان بخشی از یک چهارم coronavirus امداد لایحه پرده برداری از سه شنبه.

مینه سوتا $17 میلیون معامله نیز مورد نیاز جمهوری خواهان را در اولویت های کلیدی — به طور موقت انتخابات و رای دهندگان ID. نتیجه: یک سازش بسته به دقت طراحی شده به سمت ساخت میلیون ها دلار در دسترس برای انتخابات مقامات ایالت.

تحت قوانین ایالتی و محلی مقامات انتخابات انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند به حرکت, حوزه های رأی گیری — بیش از 40 در خانه های پرستاری یا مراقبت ارشد امکانات و دیگران در مدارس — و زمان بیشتری به فرآیند رای گیری غایب است.

این بسته همچنین فراهم می کند بودجه اضافی برای هزینه پست و کاغذ مورد نیاز را به جای یک چشم انداز مثبت در انتظار رای دهندگان شرکت کننده از طریق پست. انتخابات محلی مقامات همچنین می توانید با استفاده از پول به استخدام کارکنان و یا خرید تجهیزات حفاظت شخصی پلکسی گلاس و مطابق با اصول بهداشتی مواد.

“این سال سال است که ما نیاز به تمرکز بر روی COVID امداد امن و انتخابات در ایالت مینه سوتا” گفت: دولت بهداشت ، مریم Kiffmeyer یک دریاچه بزرگ جمهوری و وزیر سابق امور خارجه که ریاست یک کمیته مجلس سنا در انتخابات است. “ما قرار است که به عنوان یک اولویت است.”

سیمون و DFL قانونگذاران می گویند که آنها نیز در حال تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج است که مشخص ویسکانسین اولیه ریاست جمهوری و دادگاه عالی انتخابات ماه گذشته. تا کنون نزدیک به 70 رای دهندگان بر این باور هستند که آلوده شده اند پس از صرف ساعت ها انتظار در خطوط خارج از حوزه های رأی گیری. دولت غایب سیستم رای گیری نیز خدشه دار گسترده تصادفات و اداری خطا است.

Walz را متوقف کرده است از تعهد به دستور پست الکترونیکی-در رای گیری خود را, اما او نمی خواهد در اولین فرماندار برای انجام این کار: Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صادر مشابه نظم در اواخر ماه مارس است.

در ضمن سیمون گفت: دفتر خود است و با توجه به پستی absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان یک حرکت که اجرا گرفتار توافق قانونگذاران. Kiffmeyer گفت: انتخابات جدید قانون فراهم نیست بودجه برای چنین پستی جرم و اضافه کرد که دولت و مقامات محلی باید به جای آموزش رای دهندگان در دسترس بودن رای گیری غایب.

سیمون گفت که او می بیند که به عنوان اصلی محوری از دفتر کار خود در این سال است. “من کار من در شش ماه آینده و یا تا به عنوان … فقط ترویج این گزینه برای کسانی که می خواهند به استفاده از آن و با صدای بلند و روشن است که این قانون وجود دارد,” او گفت:. “افرادی که می خواهید برای استفاده از آن باید استفاده از آن را … آن چیزی است که برای ایمنی خود را که آنها ممکن است می خواهم به انجام است.”

مینه سوتا و کشورهای دیگر نیز در حال نیروبخش برای کمبود احتمالی نظرسنجی کارگران بسیاری از آنها ممکن است شهروندان ارشد آسیب پذیر به COVID-19. سیمون گفت: دولت باید در حدود 30,000 کارگران به ستاد انتخابات ایالتی.

جینی Gelms, Hennepin, انتخابات شهرستان, مدیر, گفت, پیدا کردن یک راه حل برای نگه داشتن هر دو رای دهندگان و انتخابات کارگران امن “که واقعا در رفتن به لولا به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در رای گیری توسط پست الکترونیکی به طور داوطلبانه.”

هفته گذشته Kiffmeyer قرار دادن یک تماس برای جوان مردم را به انجام به عنوان او در آغاز از فعالیت های سیاسی و اعمال به انتخابات قضات است. در Hennepin County جستجو برای جوانتر مردم حاضر برای پاسخ به این تماس.

“واقعیت این است که اگر ما از مردم می خواهم که ثبت نام من صادقانه نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به کارکنان روز انتخابات در ماه نوامبر” Gelms گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>