وحشتناک mixup: Covid منفی بدن به خاک سپرده شد به جای Covid+ بدن

Kurnool: شصت و شش ساله یک Rambabu از Budhawarapeta محل درگذشت Kurnool دولت به طور کلی بیمارستان (KGGH) در روز دوشنبه. نمونه گرفته شده از بدن خود را به آزمون برای Covid-19 به عنوان پروتکل در حال حاضر. بدن او نگهداری در سردخانه بیمارستان در حالی که نتایج آزمون در انتظار بودند.

در روز سه شنبه, نتایج آزمون آمد منفی و خانواده اش گفته شد برای رفتن به سردخانه به جمع آوری بدن.

در سردخانه های متوفی مرد بستگان شوکه شده بودند زمانی که آنها دست شخص دیگری را به بدن یک مرد بسیار جوان تر به آنها. این بود که از 36 سال که آدرس tag گفت که او ساکن S Nagappa خیابان در Kurnool.

او درگذشت و همان روز به عنوان Rambabu و نمونه خود را بیش از حد فرستاده شده بود برای تست. آنها تا به حال بازگشت مثبت است. بنابراین پرونده گفت: بدن به سرعت به خاک سپرده شد.

به وحشت خود واقعیت شروع به سحر در Rambabu خانواده: اگر این مرد دروغ گفتن مرده در سردخانه بود و نه Rambabu که در آن جهنم بود Rambabu را بدن ؟

و اگر یک بدن بود و در واقع به خاک سپرده شد چرا که آنها فکر آن را Covid-19 مثبت آن است که آنها دفن Rambabu بدن و حفظ Covid مثبت بدن انسان در سردخانه به جای.

است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

خشم بستگان Rambabu راهپیمایی به منطقه جمع آوری کرده و خواستار آن است که مقامات نبش Rambabu بدن و انتقال آن به آنها را به انجام آخرین مراسم هر خانواده خود سنت.

مقامات بهداشتی سعی در متقاعد کردن آنها است که exhuming بدن از یک محل دفن تعیین محل دفن برای Covid قربانیان منجر به عوارض بیشتر. که سوگوار خانواده قبول که ؟

در حال حاضر مقامات یک مشکل: آنها Ccovid-19 بدن در دست است و آنها باید به حفاری غیر Covid بدن در برابر تمام پروتکل های ایمنی.

جمع آوری M. Veera Pandian که قطع شده است با عرض پوزش شکل به صورت نمایی رشد Covid-19 موارد مثبت در Kurnool منطقه منصوب کرده است سه عضو کمیته برای پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل است.

پس از این اقوام به نام خود کردند.

سوالات نشان داد که 36 ساله نر بود و بستری در بیمارستان در مارس 9 با علائم Covid-19. Rambabu, 66 شده بود تحت درمان در همان بیمارستان از مه 7 برای برخی از بیماری های دیگر. Rambabu درگذشت, on May 9 و Covid بیمار در مارس 10.

به عنوان نمونه از هر دو نفر فرستاده شدند برای Covid آزمون بیمارستان مقامات نیست دست بر بدن خود را به بستگان اما نگهداری آنها در سردخانه.

“نتایج برگشتم دوشنبه و کارکنان ساخته شده است یک اشتباه و فرستاده شده به بدن از 60 سال که آزمایش منفی برای تعیین محل دفن Covid بيماران و آن را بموقع به خاک سپرده شد” گفت: Dr G. Narendranath ردی در شارژ سرپرست KGGH.

Rambabu پسر رامش گفت: “ما از دست ما ، او آزمایش منفی برای Covid در عین حال آنها به خاک سپرده شد او را با فرض آن مثبت باشد. به عنوان پسر ارشد آن است که مسئولیت من برای انجام آخرین مناسک و عدم انجام این کار خواهد امد و شد زیاد من من از عمر گفت:” دکن کرونیکل صدای او را خفه با احساسات.

معلوم شد که کارکنان نمی حفظ سوابق خوب. آنها حتی وارد Rambabu نام اشتباه در مرگ گزارش و همچنین ثبت نام به عنوان کاما ببو. مقامات تصحیح نام بعد از بستگان شکایت کرده است.

“چنین است و غیر حرفه ای و بی تفاوت نگرش کارکنان” اظهار تاسف رامش.

جمع آوری تشکیل این کمیته با Kurnool کالج پزشکی اصل Dr چاندراسکار, District پزشکی و سلامت افسر (DMHO) دکتر راما Giddaiah و KGGH سرپرست. دکتر ردی گفت: بدن از Covid بيمار نگهداری در سردخانه و خواهد بود به خاک سپرده شد در Lakshmipuram Covid زمین دفن پس از اطلاع رسانی بموقع بستگان خود را از پروتکل های.

این DMHO گفت: بستگان Covid بیمار شده اند قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de