حیدرآباد را Covid موج: آیا شهر رها کردن بطری بیش از حد به زودی ؟

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: مدنی مقامات در بیشتر حیدرآباد هستند nonplussed ناگهانی سنبله در coronavirus اعداد در شهرستان در چند روز گذشته با دوشنبه به تنهایی تولید 79 موارد است. منابع مدنی مقامات شهر می گویند flareup می تواند به علت انقباض مهار مناطق و حاصل mingling از مردم به عنوان یک نتیجه از آن است.

با توجه به منابع بسیار قرار داده شده در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) وجود داشته اند نگران کننده علائم برای بیش از یک هفته است که Covid-19 نفر آماده به رشد در این شهرستان است. از مارس تا 5 آوریل 10, به عنوان بسیاری از 100 نفر ثبت نام کرده بودند در بیشتر حیدرآباد محدودیت. در مه 11, هفت نفر تست مثبت در آن محل به تنهایی و تعداد موارد در Charminar منطقه (Ziaguda 27 مورد) بود و حتی بیشتر نگران کننده است.

منابع می گویند که از آنجایی که شهرداری حداقل رسانده مهار مناطق احتمالا برای کاهش هزینه های آن را مشکل تر برای شکستن گسترش ویروسی.

“وضعیت تحت کنترل تا هفته گذشته. اما با حذف مهار محدودیت در بیش از 60 مکان و محدودیت های که محدود به یک bylane یا خانه, موارد افزایش یافته است با توجه به جنبش عمومی و تعامل” گفت: یکی رسمی در Covid-19 وظیفه.

مقامات گفت: رفتن خطرناک در روند GHMC خواهد خواست دولت برای بازگرداندن مهار خوشه برای جلوگیری از گسترده تر گسترش یافته است.

با توجه به این آرامش از مهار محدودیت افراد بدون علامت بوده سازماندهی دریافت-togethers و احزاب در پشت درهای بسته. “از جمله موارد منجر به بیش از 40 Covid-19 نفر در سه روز آخر. یک جشن تولد در LB نگر منطقه منجر به 11 نفر ابتلا به کوروناویروس. این شماره ها به احتمال زیاد به افزایش از داده های جمع آوری شده از سطح زمینه نشان می دهد که صدها نفر از آخر هفته احزاب صورت گرفت در این شهرستان در نقض فیزیکی فاصله دستورالعمل. ما را مطلع دولت و اقدامات بر این اساس برای کنترل گسترش” رسمی اضافه شده است.

“ما امیدوار هستیم که افزایش دما در بخش دوم می خواهد حداقل رساندن گسترش” یک مقام گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>