هند خودروسازان هشدار می دهند تا 45% فروش قطره به اقتصاد اسلامپ در میان همه گیر

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: هند خودروسازان هشدار داده اند که مجموع فروش خودرو می تواند به سقوط تا آنجا که 45% در سال مالی جاری در بدترین سناریو به عنوان رشد اقتصادی اسلامپ با توجه به COVID-19 همه گیر و آنها به دنبال کمک دولت از طریق بحران است.

جامعه هند تولید کنندگان خودرو (سیام) یک صنعت تجارت گفت: دولت در هفته گذشته است که اگر اقتصاد هند قرارداد با 2 درصد در سال شروع آوریل 1, خرید و فروش خودرو کامیون و موتورسیکلت می تواند با کاهش آنجا که 45 درصد از سال قبل است.

سیام ارائه دو سناریو به دولت — که در آن اقتصاد رشد 2%-3% که منجر به 20 درصد کاهش در فروش خودرو و دوم که در آن رشد stagnates از سال گذشته و در نتیجه 35 درصد کاهش در فروش.

تجارت بدن نشان دهنده عمده ترین خودروسازان در هند از جمله Maruti Suzuki, تاتا موتورز, Mahindra & Mahindra قهرمان MotoCorp و محلی واحد تویوتا موتور هیوندای موتور فورد و فولکس واگن است.

جهانی مشاوره مک کینزی و شرکت برآورد شده در ماه آوریل است که اگر هند مستند تمدید شد و تا اواسط ماه مه در اقتصاد می تواند کوچک 2%-3% در سال مالی جاری در حالی که آژانس رتبه بندی مودی در روز جمعه گفت: این کشور می تواند 0% رشد.

هند صنعت خودرو در حال حاضر در وضعیتی وخیم با فروش اتومبیل, SUVs کامیون ها و موتورسیکلت کاهش 18% آخرین سال مالی به 21.5 میلیون دستگاه خودرو به علت رکود اقتصادی. این بیماری همه گیر است که دیده می شود کسب و کار توقیف و مردم گفت: به ماندن در خانه در سراسر جهان تنظیم شده است تا همه چیز را بدتر کند.

اگر همراه کاهش بیش از دو سال است که 40%-45% آن می تواند فشار فروش خودرو اعداد به پایین ترین سطح خود در یک دهه سیام رئیس جمهور راجان Wadhera گفت: حمل و نقل جاده مقامات وزارت با توجه به ضبط یک وب سایت کنفرانس آنها هفته گذشته برگزار شد.

در این جلسه مدیران صنعت خودرو به دنبال کاهش مالیات در یک سال تاخیر در اجرای برخی ایمنی و بهره وری سوخت و مقررات و وام در نرخ بهره پایین برای کمک به بخش احیای تولید و جلوگیری از اخراج تا فروش و درآمد انتخاب کنید تا.

“بزرگترین مشکل ما در حال حاضر مواجه است cashflow نقدینگی” ماهیندرا & ماهیندرا مدیر عامل Pawan درک جمهور سابق سیام گفت: در این جلسه.

تقریبا تمام خودروسازان ثبت صفر داخلی فروش در ماه آوریل پس از دولت تحمیل سراسر کشور مستند در 25 مارس به کنترل گسترش coronavirus. پس مارس 4, آن را اجازه داده است برخی از فعالیت های اقتصادی به سر در مکان های که در آن وجود دارد صفر یا چند مورد از افراد آلوده شدن.

در حالی که تعداد انگشت شماری از شرکت ها مانند Maruti و هیوندای یا طرح و یا دوباره راه اندازی و تولید بسیاری از خودروسازان هنوز در انتظار برای زنجیره تامین اختلالات به حل و فصل و نشانه هایی از تقاضا برای بازگشت به قبل از آنها شروع به ساخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>