K T Ramarao عطسه

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: Telangana فناوری اطلاعات وزیر K. T. راما رائو در روز سه شنبه گفت او را به خوبی wishers که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد سلامت خود را به عنوان او فقط درد و رنج از یک کشمکش های آلرژیک سرد که با او شده است تلاش برای چندین سال.

او در پاسخ از طریق یک توییت های متعدد اضطراب سوالات سیستم عامل رسانه های اجتماعی در مورد سلامت خود را زیر تصاویری از او در یک جلسه در Sircilla نشان می دهد که او تا به حال علائم یک سرماخوردگی شدید.

نگرانی در مورد سلامت وزیر مختلفی از خود را به خوبی wishers می خواستم به دانستن آنچه که دقیقا خود دولت بود. G. Subramanya Sastry یکی از بسیاری از شهروندان نگران گفت: در یک پست در توییتر: “آقا آشفته به می دانم که شما را با علائم آنفلوانزا دیروز در Sircilla. نگران سلامت خود را. شما شده اند ضد Covid19 جنگجو از آنجا که ویروس را فرا گرفته ما غافل از سلامت خود را. لطفا به ما اطمینان در مورد سلامت خود را. شما امید ما. لطفا مراقبت.”

وزیر پاسخ داد: “با تشکر از شما برای نگرانی ، خوب در حال حاضر. توسعه آلرژیک سرد (تلاش برای چندین سال) در مسیر به Siricilla.’ او ادامه داد: “نمی خواهم به لغو سفر من به طور ناگهانی آن را به عنوان خواهد ناراحتی بسیاری از مردم است. عذر خواهی برای هر زحمتی من ممکن است باعث سهوا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>