کرالا دکتر می میرد در انگلستان پس از نبرد طولانی با کروناویروس

Category: کیمیا | No comments

لندن: یک هندی-منبع دکتر مرده است در شمال شرق انگلستان پس از یک نبرد طولانی با کشنده coronavirus.

Dr Poornima Nair, 55 ساله Keralite از دهلی نو مشغول به کار در ایستگاه مشخصات مرکز پزشکی در بیشپ آکلند در County Durham, انگلستان است.

او در بیمارستان دانشگاه شمال كم بیمارستان در استاکتون-آن-تیز پس از یک نبرد طولانی با COVID-19.

Nair اعتقاد بر این است دهم پزشک عمومی (GP) به مرگ در خطوط مقدم UK جامعه پزشکی مبارزه با کروناویروس. این عفونت بسیار مسری است و کشته شدن بیش از 32000 نفر در کشور است.

““این عمل بسیار متاسفم برای اعلام به بیماران مرگ ما بسیار دوست داشتنی و با ارزش همکار و دوست دکتر Poornima Nair”” مرکز پزشکی گفت: در پیام.

“”دکتر Nair گذشت بعد از یک مدت طولانی COVID-19 بیماری که او در مبارزه با قدرت های بزرگ از شخصیت. ما همه ویران و ناراحت از این خبر غم انگیز و امیدوارم که شما با پیوستن به ما در افکار ما و نماز”” آن را گفت.

مراسم تجلیل شده اند ریختن برای دکتر در رسانه های اجتماعی از دوستان و همکاران و دیگران شناخته شده به پزشک عمومی (GP).

او تا به حال شده است در یک پشتیبانی برای چند روز قبل از او در برابر این بیماری این هفته است.

“”دکتر Nair شد به خوبی شناخته شده و بسیار با ارزش از اعضای جامعه ما خدمت به عنوان یک دکتر در ایستگاه مشخصات مرکز پزشکی. او را به شدت از دست رفته توسط همه می دانستند که او و افکار و دعاهای من بیرون رفتن را به دوستان و خانواده و همکاران در این زمان غمگین,”” اسقف محلی, Auckland, MP, Dehenna Davison گفت: در Facebook post.

یکی از Nair بسیاری از بیماران او را برای صرفه جویی در زندگی او و مادرش.

او نوشت: “استراحت در صلح Dr Nair. کاملا برجسته ، نجات مادر من زندگی 10 سال پیش بدون شک پس از تشخیص بیماری تهدید کننده زندگی. تمام خانواده ما همیشه قدردان و سپاسگزار شما برای حصول اطمینان از مادر من دیدم بقیه زندگی خود را. من خیلی غم انگیز مال شما قطع شده است ، ارسال همه ما عشق به خانواده و همکاران که بدون شک از دست رفته شما در حال حاضر.”

یک همکار سابق افزود: “این بسیار غم انگیز برای شنیدن چنین خبر غم انگیز. من مشغول به کار در کنار Dr Nair برای بیش از هفت سال در ایستگاه مشاهده. “این اخبار ویرانگر. افکار من با رفتن به همه خانواده و دوستان و همکاران.””

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>