KSTP لنگر صدمه دیده در ‘تصادفی’ حمله در مرکز شهر, مینیاپولیس, نور, ایستگاه راه آهن

Category: کیمیا | No comments

یک KSTP-تلویزیون لنگر مجروح شد در یک تصادفی و بی دلیل حمله در مرکز شهر, مینیاپولیس, نور, ایستگاه راه آهن در روز سه شنبه.

ظهر لنگر مت Belanger زده بود در نزدیکی چشم با یک سنگ و یا آجر و سپس درمان و منتشر شده در بیمارستان پس از 9 صبح حمله, در, بازار Nicollet, راه آهن نور توقف, با توجه به KSTP اخبار مدیر کرک وارنر. Belanger شد با پوشیدن یک ژاکت و به نظر نمی رسد او حمله از آنجا که او یک روزنامه نگار.

“مرد تنها قدم زدن در گذشته او گفت که هیچ کس دیگری شد بر روی پلت فرم” وارنر گفت. “”همه چیز را که مت به من گفت تا آنجا که آن را کاملا تصادفی.”

وارنر گفت: Belanger است که انتظار می رود به بازگشت به هوا در چند روز.

حمل و نقل مترو سخنگوی Howie پدیللا گفت: گمان 39 ساله, مرد مینیاپولیس, فرار از صحنه قبل از افسران وارد, اما پلیس به او گرفتار یک زمان کوتاه بعد از آن قرار می گیرد و او را تحت بازداشت است.

او بعدها به رزرو زندان Hennepin شهرستان به ظن حمله درجه دوم. خود را در آدرس ذکر شده است بهبود خانه برای مردان بیرون آمدن از اعتیاد در شهرستان ونتورا ایجاد کرد محله.

استار تریبیون است نه نامگذاری در همراهی با یک newsroom سیاست در برابر شناسایی مظنون جنایی تا آنها متهم شده اند.

پس از این حادثه در محل نور راه آهن پلت فرم بررسی می افتد به حمل و نقل مترو پلیس است. یک حادثه گزارش لیست سلاح های مورد استفاده به عنوان یک “راک” و یا “آجر” اما ارائه می دهد هیچ انگیزه ممکن است برای جرم و جنایت.

Belanger که در پیوست این ایستگاه در سال 2016 مجریان ظهر خبر در کنار لی مکلین. او آمد به شهرهای دوقلو از آتلانتا ، که در آن او کار می کرد به عنوان مجری و خبرنگار WSB-TV با توجه به آنلاین بیوگرافی.

حمل و نقل و جنایت تبدیل شده است به یک مسئله مبرم در سال های اخیر با مترو حمل و نقل و قانونگذاران دولت متعهد به پرداختن به مسائل ایمنی در راه آهن نور سیستم 37 ایستگاه. از پنج ایستگاه به اشتراک گذاشته شده توسط سبز و خطوط آبی در مرکز شهر, مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه جلوگیری دارای بالاترین بروز جرم و جنایت — همزمان با افزایش جرم جدی در حال رشد در مرکز شهر شرق محله.

 

نویسنده کارکنان جانت مور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>