‘دیدار با من در داخل’ به دلیل فیلم برداری تولید همیلتون در حال آمدن است به دیزنی+ زودتر از آنچه ما فکر

Category: کیمیا | No comments


The cast of Hamilton performs onstage during the 70th Annual Tony Awards on June 12, 2016, in New York City.

بازیگران همیلتون انجام روی صحنه در طول 70 سالانه جوایز تونی در ژوئن 12, 2016 در شهر نیویورک است.
عکس: تئو Wargo (گتی ایماژ برای جوایز تونی Productions)

هر چند “دا رونا” است که به طور پیوسته در تلاش برای آوردن ما به نظر می رسد مانند تابستان سال 2020 به یک نقطه روشن به نگاه به جلو به.

تبلیغات

ذخیره تاریخ به دلیل 11-زمان-تونی جایزه جایزه گرمیOlivier جایزه و برنده جایزه پولیتزر مرحله موسیقی همیلتون خواهد بود انداختن در دیزنی+ در تاریخ 3 ژوئیه سال 2020 است. که بیش از یک سال زودتر از برنامه ریزی اولیه انتشار تاریخ 15 اکتبر 2021! شرکت والت دیزنی تصمیم به پیگیری سریع والاتر از خالص خوبی (یا به سرمایه گذاری در همه حال به خانه و در دسترس به تماشای محتوای; آن خبر بزرگ!).

این فیلم تولید یک ضبط نسخه از محبوب برادوی عملکرد مرحله به عنوان “یک جهش رو به جلو در هنر ‘ضبط زنده” که حمل و نقل آن مخاطبان را به جهان از برادوی نشان می دهد در یک منحصر به فرد صمیمی راه است.”

تبلیغات

هر آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

فیلم برداری در, ریچارد راجرز تئاتر در برادوی در ماه ژوئن سال 2016 همیلتون ویژگی های Tony Award® برندگان Lin-مانوئل میراندا به عنوان الکساندر همیلتون; daveed را از دست Diggs به عنوان مارکی دو لافایت/توماس جفرسون; رنه Elise Goldsberry به عنوان گلپر Schuyler; Leslie Odom جونیور به عنوان Aaron Burr; تونی نامزد جایزه کریستوفر جکسون به عنوان جورج واشنگتن; Jonathan Groff به عنوان پادشاه جورج; Phillipa سو به عنوان الیزا Hamilton; و یاس Cephas جونز به عنوان پگی Schuyler/ماریا Reynolds; Okieriete Onaodowan به عنوان هرکول مولیگان/جیمز مدیسون; و آنتونی راموس به عنوان جان لارنس/فیلیپ همیلتون.

بازیگران نیز شامل Carleigh Bettiol, Ariana DeBose امید Easterbrook, سیدنی جیمز هارکورت ساشا Hutchings, Thayne Jasperson الیزابت جاد جان Rua Austin Smith, Seth استوارت و افرایم Sykes.

“هیچ کار هنری در دهه گذشته تا به حال تاثیر فرهنگی از همیلتون—الهام بخش و فریبنده داستان گفته شده و انجام شده در قدرت راه خلاق. در نور فوق العاده چالش های پیش روی جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار” رابرت A. Iger اجرایی رئیس شرکت والت دیزنی در بیانیه ای گفت:. “ما هیجان زده را به این پدیده به دیزنی+ در آستانه روز استقلال و ما درخشان Lin-مانوئل میراندا و این تیم پشت سر همیلتون با تشکر برای اجازه دادن به ما برای انجام این کار بیش از یک سال قبل برنامه ریزی شده است.”

تبلیغات

“من خیلی افتخار چگونه زیبایی تامی Kail آورده همیلتون به روی صفحه نمایش. او را به هر کس که به تماشای این فیلم بهترین صندلی در خانه” خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا در بیانیه ای گفت. “من بسیار سپاسگزار به دیزنی و دیزنی+ برای reimagining و حرکت ما آزادی برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از این سال در جهان وارونه شده است. من بسیار سپاسگزار به تمام طرفداران که خواسته برای این, و من خیلی خوشحالم که ما قادر به آن را به اتفاق می افتد. من خیلی افتخار این را نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای شما به آن را ببینید.”

تبلیغات

این که آیا شما یک دیرین فن همیلتون و یا معرفی خواهد شد برای اولین بار این رویداد بزرگ. بنابراین اگر شما در میانهی شب شروع محاکمه آزاد خود را و در عین حال در حال حاضر. ثبت نام در disneyplus.com و شمارش معکوس تا وقتی جولای 3. و فقط در مورد شما می خواهید به قبل از بازی با یکی از بهترین موسیقی متن در این بازی (شما می دانید شما انجام دهد!), شما می توانید گوش دادن زیر:

همیلتون: آمریکایی موسیقی, موسیقی متن کامل / YouTube

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>