مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه را به رای خواهد گذاشت عمده redistricting طرح

Category: کیمیا | No comments

مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه دیدار خواهد کرد عملا سه شنبه شب برای رای دادن در یک طرح است که تغییر شکل دولت در سومین منطقه مدرسه برای سال آمده است.

هیئت مدیره مدرسه حرکت در طرح جامع پیشنهادی توسط سرپرست اد Graff می آید در میان قابل توجه فشار از والدین و مربیان که می گویند این منطقه باید تاخیر انداختن رای خود در طول یک بیماری همه گیر است که به شدت محدود نامزدی عمومی.

Graff پیشنهاد خواهد redraw حضور مرزها و کاهش و انتقال آهنربا مدارس به مرکز شهر به آدرس نژادی و نابرابری های آزار دهنده شکاف دستاورد و پیش بینی کسری بودجه نزدیک به 20 میلیون دلار است. منطقه فعلی ساختار منجر به کمبود بودجه سالانه بیشتر تفکیک مدارس و نتایج بدتر شمالی به سمت دانش آموزان رهبران می گویند.

“ما باور نمی کنیم که دانش آموزان ما می توانیم منتظر دیگر هیچ. و ما باید به عمل در حال حاضر به مجموعه ای از شرایط را برای موفقیت” Graff گفت: به تازگی.

این برنامه خواهد مختلط نزدیک به یک ششم از همه دانش آموزان به مدارس جدید و قطع برخی از ولسوالی محبوب ترین برنامه های. مداوم هزینه های عملیاتی برای بازسازی خواهد مجموع حدود 11 میلیون دلار در هر سال و منطقه پیش بینی آن را مجبور به صرف بیش از 560 میلیون دلار در پروژه های سرمایه ای بیش از پنج سال آینده.

بسیاری از تغییرات عمده خواهد به احتمال زیاد اثر را در 2021-2022 سال تحصیلی اگر تایید شده است.

تعداد بی شماری از والدین و معلمان باید صحبت کردن در برابر این پیشنهاد است. موافق ترین سیستمیک تغییر مورد نیاز است اما بسیاری بر این باورند که منطقه نشان داده کمی اثبات این که این طرح خواهد باریک شکاف دستاورد یا مینیاپولیس مدارس بیشتر از نظر مالی پایدار است.

تماس های خود را برای هیئت مدیره مدرسه برای به تاخیر انداختن رای خود را رشد کرده و بلندتر از زمان شروع این بیماری همه گیر است که مجبور شده است که هیئت مدیره به تغییر تمام آن جلسات آنلاین و نظر عمومی را از طریق پست صوتی و شهادت نوشته شده. طومار درخواست منطقه برای به تاخیر انداختن رای گیری تا همه گیر فروکش کرده است به دست آورد حدود 3300 امضا.

“جلوگیری از رای دادن. ما نیاز به ارزیابی اثرات این بیماری همه گیر به نمایندگان مجلس و ما باید تمام طرح جدید به شکل از چگونه به ما کمک دانش آموزان و معلمان در حال حرکت رو به جلو” پدر و مادر کلی خاکستری نوشت: در یک اظهار نظر عمومی ارائه شده به هیئت مدیره قبل از سه شنبه شب نشست. “ما در یک دنیای جدید در حال حاضر و در حالی که برخی از اجزای این طرح هنوز عملی خواهد بود وجود دارد خیلی بیشتر در نظر بگیرید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>