قانونی رهبران در سنت پل در حال آماده برای شنبه انتظار می رود تمدید زمان صلح و اورژانس قدرت است که باید فعال رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به طور موقت نزدیک مدارس شاتر کسب و کار و منظور ساکنان خانه بمانند مگر اینکه لازم است.

Walz مقامات دولت باقی مانده است کم حرف در مورد اعلام روز سه شنبه به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در دولت است. اما رهبران هر دو حزب در کنگره آمریکا گفت: آنها به طور کامل انتظار می رود فرماندار به گسترش اورژانس قدرت او در اختیار داشت پس از همه گیر شروع به سطح شیب دار تا مارس.

30-بعد فرمت 12 ژوئن اجازه می دهد Walz برای حفظ و یا تغییر زمان اقامت در خانه سفارشات و بسته شدن کسب و کار که در غیر این صورت خواهد رسید در روز دوشنبه. این DFL فرماندار به تدریج تماس های گرفته شده خود را به محدودیت در کسب و کار ضروری و تغییرات بیشتر می تواند اعلام کرد در اواخر این هفته.

رو یک شنبه تاریخ انقضاء برای خود زمان وضعیت اضطراری Walz احساس افزایش فشار از جمهوری خواهان در مجلس به پایان خود یک جانبه قدرت و اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی تا زمانی که آنها به دنبال ایالتی و فدرال ایمنی و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

Walz تصمیم می آید را به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند در برابر آرامش بخش stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار فرمانداران به باز کردن و پا زدن شروع یک کندوپاش اقتصاد است. در میان برجسته ترین صداها توسط Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد که کنگره سهشنبه از “واقعا جدی” عواقب ناشی از مرگ و آسیب های اقتصادی اگر مقامات بلند خود را coronavirus اقدامات قبل از موعد مقرر.

در مینه سوتا ایران با رهبری سنا تصویب قوانین شنبه برای بازگشایی مجدد کسب و کار در دولت جمهوری خواهان در مجلس هشدار داده اند که آنها به اندازه کافی رای به بلوک عظیم آثار عمومی مطابق با لایحه مگر اینکه Walz به پایان می رسد زمان صلح و اضطراری است.

مهلت می آید پنج روز جلوتر از قوه مقننه برنامه ریزی شده adjournment, تاریخ روز دوشنبه. با توجه به قانون پس از قانونگذاران رفتن به خانه برای سال آنها به طور خودکار به نام به جلسه اگر فرماندار گسترش دولت از زمان صلح و در شرایط اضطراری برای 30 روز. هنگامی که آنها می توانید آنها را رد پسوند اما آنها لازم نیست که به بازیگران در یک رای گیری برای تصویب آن است.

انتظار از یک جلسه ویژه در ماه ژوئن پرتاب شده را باز کنید مطابق لایحه و چند تن دیگر معاملات قانونگذاران بوده است انتظار برای نتیجه گیری در روز پایانی قوه مقننه است. قطعات دیگر از کسب و کار ناتمام شامل می برد برای دولت کارگران COVID-19 همه گیر کمک و اقتصادی بسته امداد برای کمک به دولت از بهبود از coronavirus اضطراری است.

“من امیدوار هستم ما آن را انجام داده اما با ژوئن 12, تاریخ, اگر فرماندار می خواهد به خود را گسترش اورژانس قدرت ما به طور خودکار به یک نشست ویژه” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “باعث می شود که امسال متفاوت تر از هر سال است. به طور معمول در یک جلسه ویژه رهبر علائم کردن آنچه در آن شامل تحت این سناریو است که متفاوت خواهد بود پس از آن برای رفتن به یک منحصر به فرد در سال است.”

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت که او انتظار دارد فرماندار را گسترش دولت از زمان صلح و اضطراری است. مدل های انجام شده در سراسر کشور نشان coronavirus را پیشرفت آن را روشن دولت نمی رسید اوج خود را افزایش و در عین حال, او گفت:, و تعداد موارد در مینه سوتا در حال افزایش است. نیز وجود دارد که قابل توجه شرایط اضطراری فرماندار نیاز به مقابله با در دراز مدت مراقبت و بسته بندی گوشت می آمد صنعت Hortman اضافه شده است.

دموکرات ها نیز استدلال می کنند برای انعطاف پذیری Walz نیاز به عنوان ویروس همچنان گسترش آن در مینه سوتا است. “فرماندار و دولت او در حال انجام یک کار فوق العاده برای مدیریت این اورژانس” Hortman گفت. “و پس از او تا به حال کسانی که در زمان صلح و اورژانس قدرت فعال از مارس 13 او انجام داده است تعدادی از مسائل در سطح سرعت است که قوه مقننه را ندارد,” Hortman گفت.

اما خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: نیاز به زمان صلح و اضطراری است.

“در حالی که آن را قطعا مناسب بود در زمان او آن زمان نیاز است که سریع اقدام اضطراری منتقل شده است,” او گفت:. “در حال حاضر ما در نقطه ای ما می تواند یک کمی متفکرانه تر و مشورتی و فراگیر در فرایند تصمیم گیری.”

Daudt گفت: در حالی که او می خواهد برای دیدن یک پیوند لایحه آمده با هم حزبی خود در حال برگزاری است شرکت در آن موقعیت به خودداری از رای که بسته تا بعد از زمان صلح و اضطراری است. وی با اشاره به قبلا منتشر اپیدمیولوژیک مدل نمایش نتایج مشابه بین جریان استراتژی و یک هدف بیشتر رویکرد است که با تمرکز بر منزوی و تنها افراد مسن و با ریسک بالا.

“من می خواهم ما به دنبال اطلاعات” Daudt گفت. “من فکر می کنم در برخی از نقطه است که به نظر می رسد فرماندار ساخته شده سوئیچ از ساخت مطمئن شوید که ما کنترل گسترش پس از آن گسترش بیشتری به آرامی و محافظت ما در معرض خطر و افراد مسن [به] یک استراتژی برای جلوگیری از همه Minnesotans از گرفتن COVID.”

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de