مینه سوتا تیز مدلسازی برآورد COVID-19

Category: کیمیا | No comments

جدید, مدل سازی توسط مینه سوتا محققان COVID-19 همه گیر نشان داد که اجتماعی فاصله نیست به عنوان موثر به عنوان در ابتدا انتظار می رود در کاهش مرگ و میر و عفونت خواهد شد اما هنوز هم کمک به حفاظت از دولت از یک رمان و بسیار عفونی coronavirus.

اولیه مدل شد بر اساس تخمین می زند که سوتا ایالت اقامت در خانه سفارش را کاهش می دهد چهره به چهره و انتقال بيماري توسط 80% اما این مدل جدید منتشر شده روز شنبه نشان داد این تنها کاهش می یابد که با 59.5%

COVID-19 باقی می ماند یک بیماری جدید در سطح جهان و درک جدید است که کمک به ایجاد یک دقیق تر مدل داده گفت: Stefan Gildemeister, دولت, سلامت, اکونومیست, به عنوان او پرده های جدید مدل سازی نتایج در روز یکشنبه است. برآورد اولیه از تاثیر اجتماعی فاصله شد و بر اساس تجربه در چین که در آن coronavirus اول پدید آمده است.

“کاهش (در چین) بود که بسیار متفاوت از آنچه ما در اینجا تجربه,” Gildemeister گفت.

جدید, مدل سازی پیش بینی شده حدود 1,700 مرگ و میر در ایالت مینه سوتا تا پایان مارس جاری stay-در-خانه شرایط اما طیف وسیعی از 16,000 به 44,000 مرگ و میر بیش از 12 ماه از این بیماری همه گیر. که بالاتر از قبل از دولت مدلسازی برآورد Gildemeister گفت: بر اساس به روز درک زودتر اوج این بیماری همه گیر و گسترده تر گسترش ویروس در دولت است.

“ما امیدواریم که این برآورد بدبینانه اما آن است که قطعا یک نتیجه قابل قبول” او گفت:.

آخرین مدل نیز بر اساس بازخورد از پزشکان که 100% از مردم می میرند از COVID-19 اگر آنها نیاز به ونتیلاتور مراقبت در بیمارستان به نفس و نمی آن را دریافت خواهید کرد.

مینه سوتا بیمارستان ها کار کرده اند و برای افزایش یک ظرفیت در دو ماه گذشته و در حال حاضر 3,702 موجود — هر چند 858 باقی می ماند در پشت سفارش. از روز شنبه تنها 562 هواکش بودند در استفاده از ایالت توسط بیماران با COVID-19 و دیگر بیماران مبتلا به مشکلات پزشکی نامربوط به این بیماری همه گیر.

مدل سازی حالات مختلف نشان داد که stay-at-home سفارشات را کاهش می دهد یک تقاضا که کاهش مرگ و میر. اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه مه را به نصف کاهش دهد پیش بینی شده تعداد مرگ و میر نسبت به دولت انجام هیچ چیز در تمام از شروع.

مدلسازی همچنین به بررسی تاثیر افزایش آزمایش های تشخیصی در دسترس بودن جدید COVID-19 دارو برای بیماران بستری و پایبندی به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل تنها عقب کشیدن اجتماعی فاصله یک بار تعداد بستری کاهش یافته است و حداقل به مدت 14 روز.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz مشاهده شده است CDC توصیه به عنوان محافظه کار برای مینه سوتا که در آن او امیدوار است تعداد زیادی از تست ها و منابع پزشکی اجازه می دهد برای سریع تر عقبگرد از اقامت در خانه محدودیت زمانی که کسب و کار و سازمان ها ارائه می دهند کافی اجتماعی فاصله و ایمنی برای کارگران و مشتریان.

مدل سازی نقش تعیین کننده ای در اوایل برای Walz که صادر تعطیلی مدارس و ایالت stay-at-home سفارشات بر اساس دولت-خاص پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19 موارد خواهد دور افتادن از عرضه در دسترس مراقبت ويژه تخت و هواکش در بیمارستان.

آخرین مدل به روز رسانی شد علنا پرده برداری در 9 آوریل. Walz ساخته شده است که سیاست های کلیدی تصمیم گیری در شرایطی که پیش بینی های جدید — از جمله یکی دیگر از دو هفته تمدید اقامت در خانه جهت است که برنامه ریزی شده است تا پایان مارس 18.

Walz قرار است چهارشنبه شب اعلام کند که آیا او را گسترش نظم و یا اجازه دهید آن را به اتمام می رسد. یک سخنگوی او دریافت مدلسازی اطلاعات اوایل این هفته برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری خود را.

Gildemeister گفت: مدل سازی ادامه خواهد داد برای به روز به اطلاعات جدید می آید در مورد این ویروس و مردم انطباق اجتماعی فاصله.

“این امکان را برای این کاهش اثرات تغییر بیشتر بسته به اینکه چگونه مردم تعامل در پاسخ به آب و هوای خوب و یا مرتب کردن بر اساس از نحوه انطباق در طول زمان متفاوت است.”

آخرین مدل سازی پیش بینی مرگ و میر در مینه سوتا باقی می ماند قابل ملاحظه ای بالاتر از پیش بینی ها در مدل های دیگر در سراسر ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه محققان تاکید کرده اند که هدف از مدلسازی است که برای پیش بینی دقیق مرگ را تخمین می زند بلکه نشان می دهد که چگونه تغییرات در شرایط اجتماعی می تواند به کاهش مرگ و میر.

در حالی که ماندن در خانه سفارش خرید زمان برای بیمارستان ها برای آماده سازی و به منظور کاهش مرگ و میر, آن را نمی خواهد خود را “صاف منحنی” و کاهش اوج از موارد مگر اینکه آن را در ادامه برای یک دوره بسیار طولانی از زمان Gildemeister گفت.

“شما را به نوعی از کاهش مانند یک مادر اقامت در خانه که رسید به ماه سپتامبر گفت:” تاکید بر این که نبود او توصیه کرد که البته به سیاستگذاران. “دوباره شاید که کاملا نامطلوب و ارزش تجارت اما اگر مسطح (منحنی) چیزی است که ما به دنبال این است که یکی از ابزارهای است که در دسترس ما است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>