MLB بازیکنان شروع دور از هم در برنامه ریزی برای باز کردن فصل در ماه جولای

Category: کیمیا | No comments

برنامه فهرستی از اندازه و حتی تعیین شده hitter وظیفه حکومت نیاز به مذاکره با بازیکنان قبل از لیگ اصلی بیس بال است برنامه ای برای کوتاه 2020 فصل می تواند اجرا شود. اما این موضوعات کوچک هستند نسبت به دو تا از بزرگترین مسائل حل و فصل شود: ایمنی و پول است.

کار آغاز شد و روز شنبه در اولین مانع است. دوم هنوز بافندگی با فشار افکار عمومی در حال رشد است.

کمیسر راب مانفرد و بازیکنان ارتباط مدیر اجرایی تونی کلارک برگزار شد اولین جلسه خود را روز سه شنبه برای بحث در مورد MLB را مالک تایید پیشنهاد برای شروع سال 2020 فصل در اوایل ماه جولای. در این جلسه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش متمرکز تقریبا به طور کامل در مورد چگونه به نگه داشتن بازیکنان داوران و مربیان و کارکنان و خانواده خود را از ابتلا به کروناویروس و تست و دیگر سیاست های لازم برای انجام این کار است.

وجود دارد هیچ گزارشی از اجماع رسیده و نه Manfred در حال حاضر صاحبان ایده هایی برای کاهش حقوق و دستمزد و یا قسمتی از درآمد پس از بازی که تقریبا قطعا شامل پرداخت مشتریان در ورزشگاه آغاز خواهد شد. اما پیش از آن ظریف, مذاکرات, روابط عمومی نبرد شروع به شکل گرفتن بیش از بازیکن جبران یک بحث است که در آن به ماهیت عمومی بالا حقوق, به عنوان مخالف به مالک کمتر اطلاع عموم سود آن را دشوار برای بازیکنان را به نفع خود.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر مثلا روشن ساخته است که او طرف با مالکیت.

“من می دانم که بازیکنان حق چانه زدن بیش از حقوق خود را, اما ما زندگی می کنند در یک لحظه که در آن مردم از ایلینوی و مردم ایالات متحده شایسته برای خود تفریح و سرگرمی به عقب” پریتزکر گفت: در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران درباره کروناویروس در دولت خود را. “… من باید بگویم من در راه های بسیاری است که بازیکنان در حال برگزاری برای این بسیار بسیار بالا حقوق و پرداخت در طول زمان هنگامی که من فکر می کنم همه به خطر انداختن.”

بازیکنان نیست و در واقع “برگزار شد” برای حقوق خود را از MLB در واقع ساخته شده یک پیشنهاد جدید و در عین حال هر چند کلارک روشن ساخته است که به تازگی به نظر او این موضوع را برای حل و فصل شده اند توسط زودتر توافق در ماه مارس در مورد تاخیر در این فصل به دلیل بیماری همه گیر. “این مذاکرات بیش از,” او گفت:.

و برخی از بازیکنان و ex-بازیکنان مانند سابق, دوقلو, righthander Phil Hughes سعی کردم به توضیح موقعیت اتحادیه های کارگری. “من می دانم که هر کس می خواهد بیس بال در این سال به عقب” هیوز توییتی دوشنبه “اما بازیکنان نخواهد بود در واکنش به شرایط کار نا امن و غیر منصفانه جبران.”

بازیکنان می گویند آنها می خواهند MLB به رعایت مارس توافق به پرداخت هر بازیکن 1/162nd از قرارداد حقوق و دستمزد برای هر بازی به ویژه از بازیکنان خواهد بود با قرار دادن خود در معرض خطر با بازی در طول یک بیماری همه گیر. صاحبان نگران چشم انداز از دست دادن درآمد اگر طرفداران نیستند اجازه حضور در بازی ها می خواهید به پیاده سازی یک 50-50 تقسیم تمام درآمد با بازیکنان در این فصل به احتمال زیاد کاهش حقوق و حتی بیشتر.

باید یک توافق در divvying تا پول — که اکثرا از تلویزیون قرارداد — کار بیرون ورزش می تواند ادامه با آماده سازی برای کوتاه ترین فصل در تاریخ MLB.

اما حتی در حالی که مذاکرات آغاز شد سه شنبه مشخص شد که چگونه مخاطره آمیز این برنامه ممکن است.

چند ساعت قبل از مانفرد و کلارک بعد از ظهر جلسه, Dr. Anthony Fauci هشدار داد یک کمیته مجلس سنا در برابر لغو محدودیت در مجامع عمومی بیش از حد به سرعت گفت: “عواقب می تواند واقعا جدی است.” بیس بال برنامه های تماس برای به دست آوردن برکت مقامات بهداشت عمومی مانند Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قبل از اقدام.

بعد از آن در روز, کلمه, که, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz در نظر دارد برای گسترش دولت stay-در-خانه سفارش تا اواسط ماه ژوئن. تصمیم Walz بود که جریان مورد بیس بال را پیشنهاد طی یک تماس تلفنی با مانفرد روز دوشنبه می تواند پیچیده دوقلوها’ آزمایشی برنامه ای برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در هدف زمینه در حدود همان زمان.

اگر بسیاری از موانع را می توان غلبه MLB برنامه های که مورد تایید صاحبان شنبه تماس برای دو یا سه هفته آموزش یا در بهار اردوگاه و یا به طور منظم در فصل, پارک, با باز کردن در روز و یا در مورد جولای 4th. فهرست اسامی خواهد بود گسترش احتمالا به 30 بازیکن با 20 بازیکن “تاکسی تیم ملی” همچنان به کار کردن در فلوریدا یا آریزونا در مورد بازیکنان نیاز به جا شود.

تیم خواهد بازی در برابر تنها خود را بدست آورد و در بخش مربوطه در سایر لیگ ها — در دوقلوها’ مورد AL مرکزی و NL مرکزی — برای محدود کردن فاصله سفر. اگر برخی از تیم ها قادر به بازی در استادیوم به دلیل anti-virus محدودیت های آنها می تواند نقل مکان به بهار آموزش و یا خنثی سایت.

بازی می توان بدون طرفداران در ابتدا با یک پتانسیل هر چند تدریجی و بازگشت به حالت عادی به عنوان محدودیت برداشته می شوند.

برگشتی خواهد بود گسترش از 10 تیم به 14; دانه بالا در هر لیگ را دریافت دور اول خداحافظ در حالی که دو نفر دیگر قهرمان بخش و چهار وحشی-کارت تیم خواهد بازی بهترین-از-حذف سه دور. جهان سری خواهد بود به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به اوایل نوامبر با چنین سناریویی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>