مخالفان انتقاد Telangana دولت بر عدم توقف AP پروژه های آبیاری

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: مخالفت کنگره و بی جی پی به تظاهرات در روز چهارشنبه در برابر TRS دولت به دلیل عدم توقف پروژه های آبیاری گزارش پیشنهاد می شود گرفته تا همسایه آندرا پرادش در رودخانه کریشنا.

دولت و کنگره رئیس جمهور و Lok سبها عضو N Uttam Kumar Reddy و دیگر رهبران حزب نشسته بر روی یک اعتراض در حزب مقر اینجا.

پرداختن به جمع آوری ردی گفته است که انتقال آب از Srisailam پروژه مشترک پروژه های آبیاری دو همسایه متحده به عنوان پیشنهاد شده توسط آندرا پرادش خواهد اثر نامطلوبی بر تامین آب آشامیدنی و آبیاری نیاز در Mahabubnagar و دیگر مناطق Telangana.

او ادعا کرد وزیر K چاندراسکار رائو که گفته می شود به طور منظم در گفتگو با AP همتای Y S Jagan موهان ردی باید روشن بر این موضوع است.

دولت بی جی پی رئیس جمهور و MP Bandi سانجی کومار نیز برگزار شد اعتراض خود را در این شهر در اعتراض به اتهام شکست TRS دولت برای جلوگیری از افزایش ظرفیت از سر تنظیم خواهد شد که بنا به گزارش قرعه کشی آب از رودخانه کریشنا.

سابق BJP MLA NVSS Prabhakar و دیگر رهبران حزب نیز برگزار شد تظاهرات در مکان های مختلف در دولت است.

دولت وزیر حمل و نقل P Ajay Kumar اظهار داشت که TRS دولت را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به حفاظت از منافع دولت.

در اشاره آشکار به رهبران کنگره او ادعا کرد که کسانی که تا به حال مورد ستایش قرار داد افزایش ظرفیت از سر تنظیم میخواهد در آندرا پرادش در حال حاضر سازماندهی تظاهرات.

این Telangana دولت است که ابراز مخالفت با پیشنهاد پروژه در روز سه شنبه با ارسال یک نمایندگی به رودخانه کریشنا مدیره (KRMB) انتقال آن مخالف است. “ما را ساخته اند یک نماینده در توضیح موضع ما در مورد پروژه” یک مقام ارشد گفت: PTI.

وزیر چاندراسکار رائو در روز دوشنبه ادعا کرد که AP دولت “به طور یک جانبه تصمیم گرفت” به این پروژه که در گزارش پیش بینی بلند کردن اجسام از کریشنا آب رودخانه از Srisailam پروژه مشترک طرح آبیاری از دو همسایه و گفت: این امر تاثیر به نفع خود دولت است.

با توجه به انتشار رسمی رائو گفت: آندرا پرادش سازماندهی مجدد قانون به روشنی تصریح می کند که هر پروژه جدید یا در AP یا Telangana نیاز به ترخیص از راس کمیته از دو کشور.

از این رو تصمیم به استفاده از آب از Srisalam پروژه بدون مشورت با Telangana و گرفتن یک پروژه تازه بدون تصویب apex کمیته بودند اشتباهات ساخته شده توسط AP او نگهداری می شود و خواسته مقامات به تسلیم شکایت با کریشنا آب رودخانه مدیره.

با توجه به انتشار, Andhra Pradesh تصمیم گرفته است را به این پروژه جدید پیشنهاد به بالابر سه TMC آب از Srisailam پروژه و صدور دستور دولت (رفتن).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>