مردم در بازداشت در لس آنجلس متهم به عمد خود را در معرض COVID-19 به بیرون از زندان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled People in Custody in Los Angeles County Accused of Intentionally Exposing Themselves to COVID-19 to Get Out of Jail

تصویر: لس آنجلس کلانتر (توییتر)

تشکلات مردم در لس آنجلس زندان به نظر می رسد دوربین عمدا تلاش برای آلوده کردن هر یک از دیگر با COVID-19 به منظور دریافت منتشر جرقه تناقض روایات بین کلانترها و فعالان که آیا این افراد در بازداشت بودند و فقط به دنبال گرفتن خود را دریافت کنید-خارج-از-زندان-رایگان کارت و یا اینکه آیا L. A. شهرستان زندانهای ارائه محیط های که در آن این امکان را برای افراد در بازداشت به دنبال اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل در وهله اول.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پستبا اواسط ماه آوریل شمال تادیبی شهرستان در نجف آباد واقع در کالیفرنیا است تا به حال گزارش هر گونه موارد عفونت کروناویروس. که تغییر یک زمان بسیار کوتاه بعد زمانی که دو تشکلات مردم در مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19. روز دوشنبه در لس آنجلس کلانتر تصویری منتشر شده که به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم در بازداشت به عمد اقدام به افشای خود را به ویروس های بطری آب و ماسک صورت و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تبلیغات

در اواخر فوریه, L. A. شهرستان شروع به آزاد کردن افراد بازداشت شده که کمتر از 30 روز باقی مانده از دوران حبس خود را در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 در این شهرستان برگزار شود. L. A. County Sheriff الکس بیانوبا معتقد است کسانی که در بازداشت به اشتباه فکر می کردند که می تواند تحت این سیاست اگر آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

“آن را غم انگیز به فکر می کنم که کسی عمدا سعی خود را در معرض COVID-19,” L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت: در یک کنفرانس خبری. “به نحوی وجود دارد برخی از باور اشتباه در میان اهل بیت جمعیت که اگر آنها آزمایش مثبت بود که راه را به زور به دست ما و به نوعی آزادی بیشتر زندانیان از زندان, محیط زیست و, که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

“این ناامید کننده ای و مأیوس کننده است.”

Patrisse Cullors—سرب شاکی در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در زمینه مارس متهم L. A. شهرستان از عدم ارائه فضا برای افراد در بازداشت به عمل اجتماعی فاصله و همچنین عدم به آزمون مردم در بازداشت که نشان می دهد COVID-19 علائم—های مختلف را بر روی چیزهایی که رد بیانوبا روایت.

تبلیغات

“در تلاش برای اهریمن جلوه دادن تشکلات مردم او است در نظر گرفتن یک صفحه درست از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار توسط gaslighting کسانی که در حال حاضر آسیب پذیر و در مطلق ترس” Cullors گفت: با توجه به لس آنجلس تایمز.”بر خلاف کلانتر اتهامات آنچه که من بوده ام به شنیدن از زندانیان است که وجود ندارد به اندازه کافی صابون وجود دارد و نه آب داغ که کلانتر نمایندگان در حال متلک مردمی در داخل توسط سرفه در حضور خود آنها گفتن آنها در حال رفتن برای مردن از COVID.”

اما بیانوبا اصرار دارد که این افراد در بازداشت به اشتراک گذاری هر چیزی در همه ثابت خود و دیگرى ،

تبلیغات

“این چیزی است که آنها را به اشتراک فرد-به-فرد و هر کسی که شیوه های اساسی بهداشت انجام نمی دهد که به هر حال” بییانوئبا گفت. “پس در این محیط و سپس با توجه به این واقعیت است که 21 آزمایش مثبت از این ماژول نشان می دهد که قصد خود بود.”

“من فکر می کنم رفتار خود را چیزی است که محکومین آنها,” او گفت:.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>