Pompeo دارای concall با همتایان; تمرکز بر همکاری و پاسخگویی

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo مورد بحث است با همتایان خود از هندوستان, استرالیا, برزیل, اسرائیل, ژاپن و کره جنوبی اهمیت همکاری های بین المللی شفافیت و پاسخگویی در مقابله با این COVID-19 همه گیر و در پرداختن به آن باعث می شود.

Pompeo صحبت به امور خارجی وزیر S Jaishankar, استرالیا, وزیر خارجه Marise Payne, وزیر امور خارجه برزیل, Ernesto Henrique فرگا Araujo اسرائیل وزیر خارجه Yisrael Katz, ژاپنی, وزیر امور خارجه تارو Kono و کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha وزارت امور خارجه گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه.

“Pompeo و همتایان او در مورد اهمیت همکاری های بین المللی شفافیت و پاسخگویی در مقابله با این COVID-19 همه گیر و در پرداختن به علل” وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

ایالات متحده و کشورهای دیگر پرسش در مورد اینکه آیا چین به طور کامل و شفاف در زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان سال گذشته است. اما چین اتهامات را رد کرده و از یک پوشش گفته شده است شفاف در مورد تلاش های خود برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

مجازی نشست وزیران همچنین در مورد همکاری نسبت به آینده جلوگیری بهداشت جهانی بحران و مجددا بر اهمیت بر اساس قوانین بین المللی سفارش Ortagus گفت.

اظهار نظر در جلسه Jaishankar گفت: آن گسترده بود و بر اساس بحث و گفتگو در پاسخ به چالش های مطرح شده توسط coronavirus نامیده می شوند و آن را به عنوان “مولد”.

“مکالمه با پوشش همه گیر واکنش جهانی بهداشت, مدیریت, پزشکی همکاری های اقتصادی و سفر هنجارهای. مشتاقانه منتظر ادامه این تعامل” وزیر توییتی.

جهان گزارش شده بیش از 286,000 مرگ و میر و 4,178,000 تایید COVID-19 موارد است. ایالات متحده در حال حاضر بدترین آمار کشور با بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1,347,000 موارد تایید شده از coronavirus با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>