گزارش: Adam نقره ای برای تصمیم گیری NBA سرنوشت در 2-4 هفته

Category: کیمیا | No comments


Adam Silver the NBA Commissioner talks to the media before the start of the Oklahoma City Thunder game against the Memphis Grizzlies in Game 4 of the Western Conference Quarterfinals during the 2014 NBA Playoffs at FedExForum on April 26, 2014

آدم نقره ای NBA کمیسر مذاکرات به رسانه ها قبل از شروع Oklahoma City Thunder بازی برابر ممفیس گریزلیز در بازی 4 یک چهارم نهایی کنفرانس غرب در طول سال 2014 پلی آف NBA در FedExForum در آوریل 26, 2014
عکس: اندی لیون (گتی ایماژ)

آدم نقره معتقد به دموکراسی است.

در طول این دوره از این COVID-19 گیر او را از مشورت با طرفداران بازیکنان صاحبان و مدیران به طور یکسان در مورد چگونه به بهترین رزومه بسکتبال NBA. اما به عنوان هفته ها تبدیل به ماه او کاملا آگاه است که دیر یا زود او را مجبور به تعیین سرنوشت NBA 2019-20 فصل است. به طوری که ما می توانید انتظار یک تصمیم قطعی در این زمینه ؟ هر شمس Charania های ورزشی, NBA خواهد آموخت که سرنوشت خود را به عنوان به زودی به عنوان دو هفته آینده.

تبلیغات

“کمیسر NBA آدم نقره گفت: حکام امروز که او برای هدف 2-تا-4 هفته جدول زمانی در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به سر فصل منابع بگویید @TheAthleticNBA @ورزشگاه” Charania توییتی.

تبلیغات

ESPN گزارش می دهد که پس از حکام مجازی تماس در روز سه شنبه, امید بالا باقی می ماند که NBA را از سر بازی زودتر از بعد. چگونه است که بر آینده NBA پیش نویس شروع WNBA نجومی—که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع on May 15—و یا آغاز NBA 2020-21 فصل باقی مانده است دیده شود اما با مالی قابل توجهی انشعابات در خطر نقره باقی می ماند متعهد به علت تلاش برای مردم را به آنچه آنها می خواهند: بسکتبال NBA.

و به عنوان ESPN, یادداشت های ایمنی باقی می ماند یک اولویت:

صاحبان و مدیران در تماس تشویق شدند در مورد این لیگ پیشرفت در جهت به حداقل رساندن خطر سلامت بر بازگشت و لیگ را مثبت گفتگوهای ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط در مورد بازیکنان میل به نهایت راه اندازی مجدد فصل منابع گفت.

بحث و گفتگو محور, بهداشت و نگرانی های ایمنی از جمله هدف گرفتن مقامات تیم و بازیکنان راحت با این ایده که یک تست مثبت برای coronavirus پس از بازگشت نخواهد شاتر بازی.

من قبلا اظهار داشت که در این مرحله من می خواهم خیلی جای ورزش حرفه ای لیگ های جلو و پلاگین در فصل خود و آماده شدن برای بازگشت در پاییز اما اگر نقره ای می تواند به کار سحر و جادو خود را و اطمینان از یک محیط امن برای همه طرف های درگیر و سپس اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>