دهلی نو: اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه اعلام کرد Rs 3 لاخ کرور وثیقه آزاد اتوماتیک وام برای کسب و کار از جمله MSMEs.

Sitharaman اظهار داشت که وام گیرندگان با به Rs 25 کرور برجسته و 100 تومان کرور روپیه گردش خواهد بود واجد شرایط برای این. وام خواهد شد که چهار سال تنور با توقف 12 ماه در پرداخت اصل در حالی که بهره پوش خواهد شد, او اضافه شده است.

“100 درصد تضمین اعتبار پوشش به بانک ها و NBFCs در اصل و بهره. این طرح می تواند availed تا 31 اکتبر سال 2020 است. 45 لاخ واحد می توانند رزومه فعالیت های کسب و کار و حفاظت از مشاغل” وزیر دارایی گفت.

علاوه بر این Sitharaman اعلام کرد که به ارائه و تاکید کرد MSMEs با سهام حمایت از دولت را تسهيل تومان. 20,000 کرور به عنوان تابع بدهی.

اطلاعیه یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور ویژه بسته اقتصادی میان کشور COVID-19 مستند.

“نخست وزیر گذاشته جامع چشم انداز و چشم انداز گذاشته شد پس از رایزنی های گسترده ای با چند بخش از جامعه است. اصل این است که به تحریک رشد و ساخت بسیار متکی به خود هند است و به همین دلیل کل این طرح به نام Atmanirbhar بهارات Abhiyan” Sitharaman گفت.

“پنج رکن ‘Atmanirbhar بهارات – اقتصاد و زیرساخت سیستم های جمعیت شناسی و تقاضا است. Atmanirbhar (متکی به خود) هند به این معنا نیست هند به یک isolationist کشور,” او اضافه شده است.

او همچنین اطلاع داد که آغاز, امروز, بیش از چند روز آینده او همراه با این تیم به آدرس رسانه ها مطرح نخست وزیر را دید.

“ما نباید فراموش کنیم که ما یک مسئولیت نسبت به فقرا, نیازمندان, کارگران مهاجر divyang و سالخورده از کشور” Sitharaman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله