همان مردی که جعلی نگرانی بیش از Zaya وید اذعان می کند او اجازه ‘رشد زنان به انجام رابطه جنسی دهانی پسرش و برادرزاده

Category: کیمیا | No comments


Lil Boosie appears onstage during a taping of MTV’s Sucker Free in Times Square on January 23, 2007 in New York City.

Lil Boosie به نظر می رسد روی صحنه در طول یک مداخله از MTV را پمپاژ رایگان در میدان تایمز در 23 ژانویه 2007 در شهر نیویورک است.
عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ)

Boosie Badazz (که قبلا به عنوان شناخته شده Lil Boosie, متولد Torrence Hatch جونیور) است که همیشه با استفاده از تلفن خود را به صفحه نمایش خود را حماقت و جدید ترین عمل خطرناک و نگران کننده به حداقل می گویند.

تبلیغات

رپر به تازگی در زمان به Instagram زندگی می کنند به بحث در مورد راه هایی که او در واقع به کودکان در خانواده اش تحت سمی مردانگی بوت کمپ.

ماشه هشدار: این فیلم شامل یک بازگویی pedophilic عمل می کند.

“من آموزش این بچه ها حق من آموزش این بچه ها راست” Boosie گفت: در طول زندگی خود در جلسه روز دوشنبه. “درخواست هر یک از برادرزاده بخواهید هر یک از آنها بپرسید ، آره وقتی آنها بود 12, 13, آنها کردم ، آره این که چگونه آن را تصور می شود. آره من لعنتی ” پسر دیک مکیده. شما fuckin’ راست. بله یک زن رشد, رشد و فوق العاده رشد کرده و…بررسی می شود الاغ او را. بررسی تمام من برادرزاده را فوق العاده افزایش یافته است. او رشد? او check me out. من می دانم که آنچه از او به آنها; او بررسی می شود من که سگ ماده. من آنها را آماده است.”

تبلیغات

37 ساله رپ در حال حاضر زندگی در Baton Rouge, La., در هر مجموعه. با توجه به تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی (RAINN) ایالت لوئیزیانا تعریف قانونی تجاوز به عنف با عنوان:

تجاوز به عنف قانونی است و نه به طور خاص جریمه در لوئیزیانا. اما چند اساسنامه جرم خاص اعمال جنسی با افراد زیر سن قانونی:

تجاوز به عنف تشدید مجازات مقاربت جنسی با کسی زیر 13;

باتری جنسی که هر چند عمل جنسی است مبنی بر قربانی است که کمتر از 15 و حداقل سه سال جوانتر از مجرم و

جنسی دهانی باتری که قربانی است که کمتر از 15 و حداقل سه سال جوانتر از مجرم.

اطلاعات مربوط به دولت گزارش قیمومیت نیز واقع در rainn.org.

طبعا این باعث نگرانی عمده در رسانه های اجتماعی با برخی از نشان می دهد که کودک حفاظتی خدمات باید درگیر.

تبلیغات

تبلیغات

بازگشت در ماه فوریه Boosie رفت بر بیهوده گویی گفت: Dwyane Wade رفت “بیش از حد داغ دور” زمانی که او اعلام کرد او و گابریل اتحادیه کودک 2020 جوان آينده honoree Zaya وید هویت جنسی تحت پوشش نگرانی برای 12 سال (یعنی افرادی که ابراز مخالفت اغلب تثبیت شده بر روی پتانسیل شرایطی عمل جراحیبا وجود هیچ نشانه ای که این مرحله بعد از انتقال و نه می شود آن را به هر کسی که کسب و کار اگر او تصمیم به انجام این کار). به نحوی او را سرزنش محبت پدر و مادر برای انتخاب خود را در آغوش 12 ساله برای زندگی در حقیقت او اما کاملا خوب با بزرگسالان انجام اعمال جنسی بر کودکان در خانواده اش که از همان سن.

شرط می بندم.

Boosie نیز اشاره کرد او پسرش آموخت که چگونه برای قرار دادن در یک کاندوم زمانی که او فقط 9 یا 10 سال. “من اهمیتی نمی دهند چه خانواده می گویند,” او اضافه شده. “بهتر است از تماشای کارتون. به همین دلیل آنها باید آیفون 11s تولید میشود. آنها می توانند به عنوان دیده بان بسیار داغ به عنوان آنها می خواهند. بهتر است از آنها تماشای کارتون با دو مرد در حال بوسیدن … آره مانند آن است. آره ما آنها را جمع آوری های مختلف … که چقدر از آن است.”

تبلیغات

“متفاوت” واقع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>