به انجمن خوش آمدید تصادفی نقشجایی که ما صحبت کردن با بازیگران در مورد شخصیت های که تعریف حرفه خود. گرفتن: آنها نمی دانند که از قبل چه نقش ما بخواهید آنها را به بحث در مورد.

تبلیغات

بازیگر: با التقاطی حرفه ای است که قدمت آن به سال 1977 Sheryl Lee Ralph در حال حاضر انباشته داستان به اندازه کافی به گذشته یک زن و شوهر از طول عمر. وجود دارد به سادگی نیست که او انجام نشده رقص یکپارچه از برادوی مرحله (که به دست آورده به او یک جایزه تونی نامزدی برای Dreamgirls) به تلویزیون, به فیلم, به جنوب و مرکزی باشگاه برای انجام کمدی. رالف انجام داده است آن را تمام.

نیست که می گویند که او را در هر نقطه در نزدیکی به پایان رسید: حتی پس از reminiscing در مورد به نوبه خود او را به عنوان یک اصل Dreamgirl و راه او شد و دائمی فرهنگی ثابت با تشکر از Moesha, بازیگر هنوز هم مذاکرات در مورد جدید و پروژه های بالقوه مانند ظاهر McGhee را رستوران خانوادگی, درام, سریال خلبان برای ABC, هارلم آشپزخانه—با عفونی غیرت کسی که تنها با شروع در کسب و کار. “آن چه سیاه مردمی نیاز” رالف بوده به آسانی. “اگر شما عشق رسوایی, How To Get Away With Murderیا grey’s Anatomy, این نشان می دهد که در خدمت آن همه در هارلم بشقاب بلغور و مرغ است.” رالف صحبت در مورد بسیاری دیگر از پروژه های مشابه با محبت در تصادفی نقش مصاحبه با The a. v. Club.


Sheryl Lee Ralph: من عاشق این واقعیت است که در جایی از نویسنده ذهن آنها را دیدم که در این کشور خواهد بود به رهبری یک زن درک است که در این جایگزین جهانی مبارزه با بنیانگذار آزادی در این کشور بود bellwether—و که bellwether شد یک زن سیاه و سفید. او جسورانه و به عنوان شرلی Chisholm می گویند او unbought. او unapologetic و او منجر همه مردم چه آنها باور دارند که او ایدئولوژی یا نه. او در بر داشت توسط حکومت قانون به نمایندگی از همه از امریکا است. و من دوست دارم که.


The a. v. Club: ما به حال بسیاری از فرصت ها برای دیدن شما در طرح کمدی.

SLR: باور کنید یا نه من استفاده می شود به انجام یک طرح کمدی نشان می دهد با رابین هریس در این باشگاه کمدی را در Crenshaw در جنوب مرکزی, پنج شنبه شب. بنابراین من انجام داده ام طرح و تریک و در واقع من آن را دوست دارم! چیزی فوق العاده در مورد قادر بودن به استفاده از آنچه شما در مورد جهان می دانند و آن را که به زندگی از طریق کمدی. و با سیاه و سفید طرح نشان می دهد, آیا شما می دانید که آن را به حال شده است در سال از من لعنت کرده بود در صفحه نمایش ؟

AVC: بله وجود دارد چیزی عمیقا رضایت بخش در مورد دیدن Sheryl Lee Ralph رقص لبخند و سپس می گویند کلمه “fuckboy.” این بسیار نادر است که ما را به دیدن شما اجازه رفتن در این مد.

SLR: این یک انتخاب حرفه ای برای من است. من شده است خواندن کتاب من [بازتعریف سردستهزنان خواننده اپرا: درس های زندگی از اصلی Dreamgirl] شبانه به مخاطبان و در انجام این کار من تبدیل به آگاهی بیشتری از زندگی من به عنوان یک هنرمند. من ساخته شده یک انتخاب به عنوان بهترین من می تواند احتمالا به این دلیل که صنعت فقط به نظر می رسید مصمم به تحقیر من—سیاه من سیاه من—و می گویند: “او می تواند [بازی] چیزی جز یک کج بیل زدن یک druggie یک مادر بزرگ بر روی نیمکت. آنچه می تواند ما را با این زن است؟” و من را تحت تاثیر قرار زنان که قبل از من مثل Ruby Dee Diahann Carroll, Pearl Bailey. اینها همه مادرم بازیگران و آنها در تلاش برای ایجاد چیزی متفاوت است. من تصمیم گرفتم حمل انتخاب از مادران aunties من.

AVC: پس چه ساخته شده شما تصمیم به اجازه رفتن این یکی ؟

SLR: من فقط مثل “اوه خدای من چه خبره?” پس از یک در حالی که باکره می گویند “چه هستم من صرفه جویی در آن را برای ؟ من 60!”


پنجه (2018)“ماتیلد”

AVC: بین پنجه و مادریشما به نظر می رسد در دو Eliot Laurence-ایجاد مجموعه. وجود دارد چیزی خاص در مورد اسکریپت است که به شما در پیدا کردن به خصوص جذاب است ؟

SLR: آن را مانند یک چالش زیرا آنها می خواستند مرا به بازی این هائیتی زن که حامل بسیاری از اسرار است. ما را به همه اسرار آن شخصیت, اما آن را به نام برای من برای یادگیری جدید لهجه و بازی یک زن در یک صندلی چرخدار. پس از آن بسیاری از چیزهای مختلف است که من تا به حال به یاد بگیرند که به عنوان یک بازیگر. آن چیز دیگری بود اما من از آن لذت بردم! وقتی که تمام شد من یک تماس از [لورنس] و او گفت: “من با انجام این سری جدید و من فکر می کنم هیچ کس بهتر بازی جمهور ایالات متحده است.” پیدا کردن من در زندگی حرفه ای من برخی از بهترین نقش های من تا کنون انجام داده بودند یک چالش است.

AVC: Matilde است که در یک واقعا پیچیده مادر و پسر رابطه است. چه بود و فکر خود را هنگامی که شما آموخته شده خود را در خونتان نزدیک پویا?

SLR: من مانند شما می دانید چه ؟ چه خبره? برو برای آن. چه کسی می داند شاید آن را به مردم فکر می کنم یا ما چیزی جدید یاد بگیرند. و من هیجان زده بود و من لذت بردم هر قسمت. اما من غمگین بود که ما نمی کنید برای دیدن همه چیز است.

AVC: آنچه نمی مخاطب کنید برای دیدن ؟

SLR: واقعیت این است که او در یک بازی در بسیاری از های مختلف [فرهنگ پاپ] لحظات. وجود دارد یک صحنه که در آن من wheeling پایین که راهرو فریاد برای برادر من یادآور درخشان. ما نمی توانید به به تجربه است که به دلیل وجود دارد هیچ زمان. بنابراین من احساس می کنم غمگین در مورد چیزهایی که دوست دارم اما این اتفاق در تلویزیون. آن را مانند گرفتن برای انجام یک صحنه در عکس با عیسی Rae و فیلم بیرون می آید و صحنه رفته است. کسانی که همه چیز اتفاق می افتد در فیلم است.


یکی می سی سی پی (2017)“Felicia Hollingsworth”

AVC: در این فصل دو یکی می سی سی پی قسمت “آیا شما فکر می کنم شما” وجود دارد یک صحنه که در آن شخصیت خود را Felicia و بیل (جان Rothman) در حال نشستن در یک میز شام در این فانتزی مانور-تبدیل-رستوران و شما در حال صحبت کردن در مورد میراث برده داری.

SLR: من عاشق این صحنه. من خیلی خوشحال بودم و آنها به من کمی انحراف به ایجاد تغییرات کمی در آن را برای من بازی حتی قوی تر و حتی بیشتر شدید. من به یاد داشته باشید گفت: به خودم “خدای من من قصد دارم برای رسیدن به نگاه درست در این بین و به او بگویید که دقیقا آنچه که من فکر می کنم در مورد هنر و امیدوارم او را درک دقیقا آنچه در آن به معنی به من.” اما در پایان او نمی دهد گه که آیا او آن را درک یا نه چون او که قرار بود به او بگویید که دقیقا آنچه که او احساس می شود. آن آزاد شد.


سر و صدا (2013)“سینتیا مور”

AVC: در سر و صداشما بازی یک مامان-slash-مدیر که نیست به یک از خود راضی, حضور, اما کسی که مراقبت در مورد آنچه که بهترین برای کودک خود و مشتری است. آیا شما را از تجربیات شخصی با “momagers” به حساب آورد در حالی که بازی سینتیا مور?

SLR: اکثر مادر-مدیران که من تا به حال قبل از ملاقات شده بود افتضاح نمایندگی از خود و حرفه خود است. من تا به حال به این کودک است که من احساس مطلق گوهر انسان و فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که ما را از طریق رفته بود با هم برای رسیدن به این نقطه است. ما برای موفق شدن با هم. من می خواستم فرزندم را به بیرون آمدن از آن یک کل سالم و شاد کودک است. و کسانی که همه چیز بسیار دشوار است در نشان دادن کسب و کار.

AVC: آیا شما به حمایت از این نوع حساسیت یا آن چیزی که در حال حاضر پخته شده به اسکریپت ؟

SLR: این بسیار جالب است. من صحبت کردن به یک دوست روز دیگر و من گفتم که در تمام روابط در هالیوود یکی از آنهایی که من دست است که ارتباط با مدیر. من واقعا هرگز روابط با مدیران دیگر. آنها معمولا اجازه دهید من می آیند به آن را به عنوان من و رفتن از وجود دارد. وجود دارد تعداد زیادی از کل مکالمه بین ما. تنها زمانی که من به یاد داشته باشید مکالمه واقعی بین من و کارگردان بود Ray Donovan. اما با سر و صدامن به یاد داشته باشید من تا به حال انجام بود و فقط به آن چیزی که من می خواستم را به آن.


Ray Donovan (2013-2020)“Claudette”

AVC: می تواند به شما به یاد داشته باشید هر گونه گفتگو با مدیر Ray Donovan که شما یافت می شود به خصوص رزونانس?

SLR: وای خدا بله. یکی از اولین و آخرین. در یکی از اولین من در رفت و من شروع به انجام آنچه که من انجام و مدیر به من نگاه کرد و گفت: “شما می دانید شما می توانید همه چیز را انجام دهد. برای این من می خواهم شما را به انجام مطلقا هیچ چیز.” من اشتباه کردم برای یک لحظه احساس کردم مثل این است که جهان در آینده برای من. من تا به حال همه این مدیران کل من حرفه ای و هیچ یک از آنها به من گفت هر چیزی. این یکی خواهید به من بگویید که آیا هیچ چیز پس از تصدیق کرد که من می توانم هر چیزی ؟ تا زمانی که من خام که شانه های من رفت پایین من [شخصیت] خشم کاملا از بین رفت و من به ارمغان آورد یک بی تفاوتی به Claudette. بی تفاوتی بدترین احساسات تا کنون دلیل این که شما اهمیتی نمی دهند. من نیازی به فریاد زدن در شما. من لازم نیست برای راحتی شما. من نیازی به شنیدن از شما. من لازم نیست به شما. به نحوی آن را فقط رابطه بین میکی و Claudette عمیق تر چون شما متوجه چیزی در مورد او که می کند به او نیاز دارند.

برای آخرین صحنه پسر من می تواند یافت نمی شود. من خواهش ری که مسائل عمیق با من برای رفتن و پیدا کردن او را. من می دانم که او در نهایت رفتن به آن را اداره کند اما او بی اعتنا از من در ابتدا. و هنگامی که او در حال آویزان کردن تلفن من فقط اجازه دهید بلند “صبح.” در ذهن من بود که آزادی من می خواستم با این شخصیت. من تا به حال هیچ ایده آنها خواهد آن را نگه دارید! من در رفت و فراموش حلقه است که زمانی که شما در رفتن و لحن خوب صوتی خود را. مدیر به من دوباره آن را انجام دهد و با خودم گفتم: “اوه بله, ما در حال نگه داشتن آن است.”


عدالت جوان (2011-2019)“آماندا والر”
Justice League Unlimited (2004)“یوزپلنگ/Barbara Ann Minerva/معلم”
شوک استاتیک (2002-2003)“Trina جسوپ”
لیگ عدالت (2002)“یوزپلنگ/Barbara Ann مینروا”
Wonder Woman (1979)“بابی”

AVC: شما تا به حال حضور در DC جهان از سال 1979 است.

SLR: بله! من عاشق آماندا والر [در عدالت جوان] به این دلیل که صدای انجام شده توسط بسیاری از بسیار متمایز و قدرتمند سیاه و سفید بازیگران زن. منظورم Alfre Woodard, C. C. H. کوبنده, Angela Bassett, خودم…, و من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آماندا والر شبیه تا زمانی که من در صدا و سپس من تو را دیدم شخصیت من فکر می کردم او بسیار جالب است.

AVC: آیا شما قبل از بهره در کمیک ؟

SLR: من یکی از کسانی که کمیک بچه ها. من که بچه بود که یک جعبه از کمیک زیر تخت و تا به حال به صرفه جویی که سه ماهه به خرید جدید کمیک.

AVC: آیا شما یک مورد علاقه ؟

SLR: من عاشق Wonder Woman. من هم دوست دارم برای دیدن Catwoman به تصویر کشیده شده به عنوان یک زن وقتی که من آن را در تلویزیون دیدم. که روشن دنیای من است. وقتی دیدم کسانی که همه چیز فکر کردم: “هر چیزی ممکن است.” من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن این فرصت را به بازی یک ابرقهرمان. من حتی نمی مراقبت اگر من 90 سال است. من می دانم که آن را به اتفاق می افتد چرا که من هستم یک ابرقهرمان.


Moesha (1996-2001)“دی Mitchell”

AVC: دی میچل است که قطعا بخشی از پانتئون از طنزهای بچه.

SLR: پسر من فقط با قرار دادن خود پایان نامه ارشد بود که در فقدان واقعی, سیاه, وضعیت کمدی و ما چگونه یاد گرفتم از طریق خنده. [Moesha] آنقدر بزرگ بود چون واقعا به حال تاثیر بر مردم است. من تا به حال مردم به من می گویند “شما به من کمک کرد افزایش فرزندان من است. من نمی دانستم که من می تواند مانند صحبت کردن با آنها مثل یک انسان به خاطر مادرم فریاد زد: من تمام وقت.”

که یکی دیگر از باور نکردنی در محیط کار تا زمانی که آن را دیگر هیچ. من رایگان به عنوان یک هنرمند. این یک تجربه یادگیری بزرگ برای من و باور نکردنی از انسان به عنوان خوب. یکی از بزرگترین درس من همیشه یاد گرفته و از آن دانستن زمانی که آن زمان به ترک اتاق. من اعتقاد به قدرت گرم و سیاه و سفید فوق العاده خانواده به دلیل آن چیزی است که ما را به دیدن به اندازه کافی. و برای آنها که خانواده و به معنای واقعی کلمه فقط خراب خانواده با تماس با پدر دروغگو [آشکار گذشته خیانت]… چرا این? چرا از بین بردن این خانواده ؟ وجود دارد و افراد در درون گروه است که گفت: “اوه نه ما باید آن را از بین ببرد چرا که این افراد فقط بیش از حد goody-goody. ما لازم نیست که مردم سیاه و سفید شبیه به آن.” آنها تا به حال نوشید Kool-Aid. اما من که خوب بود این بود بزرگ.


Sister Act 2: Back In the Habit (1993)—”فلورانس واتسون”

SLR: من دریافت یک تماس درخواست من اگر من علاقه مند در رفتن برادوی به انجام ستمکاران. زمانی که من در آنجا برای اولین بار با گروه تمرین همه آنها دمدمی مزاجی. و من فکر کردم “چه جهنم؟” همه آنها شروع به قرائت صحنه: “من گفت: گروه کر کردن.” من تا به حال هیچ ایده! و همه آنها فقط در رفت و در Sister Act 2. بنابراین در حال حاضر من می دانم که اگر مردم با من صحبت در مورد برخی از چیزهایی که من می توانم بگویم در مورد چگونه آنها می باشد. در این نقطه در زندگی من هر کسی در کسب و کار بین 30 و 40 در حال رفتن به من چیزی فوق العاده است چون آنها را دوست دارم [این فیلم].


طراحی زنان (1992-1993)“اتین توسن Bouvier”

SLR: بنابراین من آن را در سر من که فرماندار آرکانزاس در حال رفتن به رییس جمهور بعدی ایالات متحده است. در آن زمان من بخشی از یک گروه است که پس از آن شهردار تام برادلی [لس آنجلس] با هم از جوان سیاه و سفید حرفه ای که او احساس می شد رفتن به تاثیر در این شهرستان در سال به آمده است. من آنها را متقاعد شده است که ما تا به حال به انجام جمع آوری کمک برای فرماندار آرکانزاس است. ما با هم کوبیدن رویداد عسل. شب می آید, من, میزبانی وب و ورود از طریق درب عقب پشت نامزد [طراحی زنان co-تهیه کننده اجرایی] Harry Thomason. من به یاد داشته باشید در نظر گرفتن که توسط یقه و گفت: “چگونه می تواند شما را انجام طراحی زنان در آتلانتا و نه کسانی که از زنان می دانند که یکی از سیاه است؟! آن را غیر قابل قبول! این ها ’90s شما نیاز به یک زن جایی در ترکیب است. و آنتونی نیاز به ازدواج!” که پوست کنده من از او—چون من او را با lapels خود را بسیار گران قیمت ژاکت—و از من خواست برای نام من. من گفت: “من میزبان خود را برای شب Sheryl Lee Ralph.” او گفت: “خوب Sheryl Lee Ralph, باید خود مردم مردم من فردا می کنیم و بحث بیشتر در این مورد است.” و این که چگونه من فرود آمد بخشی برای دو فصل.


معشوقه (1992)“بورلی”

SLR: من اینجا هستم با رابرت دنیرو. من فکر می کنم من در حدود 33 در حال حاضر من این فیلم و انتظار اولین فرزند من. من این تک صدایی و من در او. ما در حال نشستن در یک ماشین در حال انتظار برای راه اندازی برای آینده ، از او نوبت به من و او می گوید: “شما واقعا خوب است. شما در حال بزرگ. نکته غم انگیز این است که هالیوود نیست به دنبال سیاه و سفید بازیگر زن. شما در حال رفتن به باید برای صعود به این کوه موج پرچم قرمز و اجازه دهید آنها را می دانم که شما وجود دارد چون شما باید دیده شود.” من هرگز فراموش نکنید که تا زمانی که من زندگی می کنند.


Dreamgirls (1981)—”دینا جونز” (مرحله)

AVC: آیا شما یک مصاحبه سه سال پیش با تیفانی “نیویورک” پولارد. در طول مصاحبه شما در مورد صحبت Dreamgirls و می گفت: “من بیشتر می گویند:” من بازی نمی Diana Ross,’ بیشتر مردم به نظر می رسد فکر می کنم من در بازی Diana Ross.” است که مشکل زوال یافت و در همه و یا آن چیزی است که شما هنوز هم تجربه ؟

SLR: من فکر نمی کنم آن را تا کنون از بین برود چرا که آن را فقط به نظر می رسد که تصویب شده است را در ذهن مردم. مردم می خواهم به این باور است که آنها می خواهند به این باور, اما من یک کودک از ’60s. یک فرزند از نسل من را دوست دارد و آسین عاشق Diana Ross, مری ویلسون و ما در غم از دست دادن فلورانس بالارد رفتن چون ما هرگز واقعا به او را می دانم.

وقتی که من فرصتی برای دیدار با [Ross] بود که من صعودی در ستاره شدن او نبود باز به این دلیل او احساس می کرد که ما تا به حال پاره پاره کردن داستان خود را, و ما تا به حال نه. من داده شد دستورالعمل بسیار روشن: “شما می توانید عشق و عشق ورزیدن Diana Ross همه شما می خواهید, اما شما نمی تواند بازی کند چرا که اگر شما انجام دهید ما شکایت کرد.”

سال بعد او در یک کنسرت در جامائیکا. آنها می خواستند من را به او معرفی و من گفتم نه چون من فکر نمی کنم او خواهد بود خوشحال با آن است. در هواپیما سواری در پشت همه ما در کلاس اول و او نشسته بود به جلو با دختر و پسر جوان که گفت: “مادر او را سمت راست وجود دارد!” من به یاد داشته باشید, “اوه, من عاشق معصومیت و قدرت از کودکان است.” آن را در واقع پاک کردن. ما صحبت کردیم به او ، شما همیشه می توانید بگویید که چقدر فوق العاده است هنگامی که شما را در فرزندان او و او تا به حال چیزی جز باور نکردنی کودکان است. آن را به پایان رسید تا جریمه, اما این داستان هرگز از بین برود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de