مطالعات اجتماعی: سیاه و سفید, اینترنت, سرپرستی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Social Studies: The Black Internet, Curated

تصور کنید اگر سیاه توییتر رو با GroupMe و تا به حال یک کودک که مطرح شد Desus و Mero.

تبلیغات

خوش آمدید به ریشه است “مطالعات اجتماعی” — به طور مداوم در حال اجرا مجموعه ای از احمقانه, باهوش ترین و جذاب ترین مسائل در گور را innanet. آن را بلند می خواند پیامک از فکری خود را عمو و Tik Tok پست از خط خود ، آن شوخ, جذاب, فکری, امن, برای, کار مناسب برای حمام می شکند” و — مهمتر از همه— آن را blackety-سیاه و سفید.

این صفحه اکثر جالب در جهان.


من می دانم که ریشه قرار است به یک سایت اما در هر حال حاضر و پس از آن ما شامل ما mayonated برادران و خواهران چرا که ما معتقدیم در تنوع است.

تبلیغات

بنابراین در اینجا این است که whitest چیزی که اتفاق افتاده این هفته:


در حالی که من عاشق Zoe Kravitz چگونه بسیاری از بتمن نیاز داریم ؟ به نظر می رسد مانند ما یکی از هر سال دیگر. نمی این nigga فقط مبارزه با سوپرمن یک زن و شوهر از سال پیش است ؟

تبلیغات

و به همین دلیل است که بروس وین همیشه بی کس? من آن را دریافت کنید — کسی که به کشته شدن پدر و مادر خود را —اما در برخی از نقطه شما باید اجازه دهید به گه رفتن است. شما یک میلیاردر برای Chrissakes! به علاوه شما باید یک ساقی و یک موتور سیکلت! اگر بتمن واقعی بود او می تواند در بخش VIP از شهرستان Gotham بهترین باشگاه جنتلمن لگد زدن آن با رابین در حالی که آلفرد از آن ساخته شده باران در dem…

تنها “شوالیه تاریکی” ما اذعان است Mace Windu.

تبلیغات

من نمی توانم صبر کنید تا ببینید 30 به مدت 30 روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری:

تبلیغات

در واقع این است چگونه شوالیه تاریکی باید از ورود به باشگاه:

تبلیغات

چیزی به طور جدی اشتباه با این شخص.

منظور من… گذشته از این واقعیت که نام خود را به Boosie. تصور کنید کسی که 8 فرزند از شش مادران دادن مشاوره به هر کسی.

تبلیغات

من می خواهم به جای ثبت نام برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنوع و شمول سمینار.

تبلیغات

می گویند نام او:
#BreonnaTaylor

تبلیغات

در حالی که هر کس خواندن و میشل اوباما “تبدیل شدن” من هنوز هم اعتقاد دارم بهترین کار این است که او پایان نامه ارشد از دانشگاه پرینستون که در آن او — لعنت به من از این عشق— رفت و در اطراف محوطه دانشگاه درخواست سفید مردم در مورد نژادپرستی بر اساس “فرض است که وجود دارد متمایز سیاه فرهنگ بسیار متفاوت از فرهنگ است.”

تبلیغات

میشل معتقد بودند “عمدتا سفید دانشگاهها مانند پرینستون به لحاظ اجتماعی و علمی طراحی شده برای تهیه کردن به نیازهای دانش آموزان سفید شامل بخش عمده ای از آنها ثبت نام” و این که این مدرسه تنها آمادگی خود را برای “یکپارچه سازی بیشتر و/یا جذب به سفید و فرهنگی و ساختار اجتماعی است که تنها به من اجازه می دهد برای باقی می ماند در حاشیه جامعه; هرگز تبدیل شدن به یکی از شرکت کنندگان.”

(جزئیات کامل پایان نامه اینجا: قسمت 1, قسمت 2, قسمت 3, قسمت 4.)

تبلیغات

در Stevie Wonder تولد و عبور از یک افسانه هرگز فراموش نکنید که Betty Wright سنگ پشتیبان در Stevie Wonder “تمام من” با والتر ویلیامز و Eddie Levert O’Jays و برخی از شخص نام مایکل جکسون.

تبلیغات

همچنین همیشه به یاد داشته باشید که Stevie Wonder بزرگترین شاعر در تاریخ آمریکا و بتی رایت “پاک کردن زن” به ما Mary J. Blige ریمیکس به “عشق واقعی” صحبت از آن…

تبلیغات

چگونه است که ریمیکس نمی دهند این لیست ؟ آن را به حال Biggie!

و هرگز فراموش نکنید که آندره Harrell تحت تاثیر فرهنگ آنقدر که من را نجات داد من چک از کار در روستا بازار arby’s برای خرید یک جفت چکمه, Fila.


پادشاه از سرزمین مادری (آتلانتا) به دنبال یک طبیعی خوکی-رایگان ملکه که هزینه های زمان باز چشم سوم و ران. اگر شما overstand این ایمیلاسلاید به من DMs و شاید ما می توانیم به دکتر عمر بعدی سخنرانی با هم.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>