دولت تا به حال قدرت برای تغییر نام دریاچه Calhoun به عنوان Bde Maka, اسکا, قوانین دادگاه عالی

Category: کیمیا | No comments

به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا اقتدار به تغییر نام دریاچه Calhoun به عنوان Bde Maka Ska آن داکوتای نام, دولت, دیوان عالی کشور حکم صبح روز چهارشنبه.

حاکم کلاه یک yearslong اختلاف بر سر نام محبوب مینیاپولیس دریاچه. آن را معکوس یک تصمیم از دادگاه تجدید نظر در بهار گذشته اعلام کرد که سابق DNR کمیسر تام Landwehr فاقد اقتدار به تغییر نام این دریاچه است.

در این تصمیم تجدید نظر دادگاه بر اساس سال 1925 قانون منع تغییر نام دریاچه مسن تر از 40 سال است. روز چهارشنبه دادگاه عالی ایالت حکومت قانون تنها اعمال شده به شهرستان تخته نه به DNR.

“کمیساریای دارای اقتدار قانونی برای تغییر نام مینه سوتا دریاچه ها از جمله کسانی که با نام های موجود برای 40 سال یا بیشتر” عدالت David L. Lillehaug نوشت: در تایید نظر. “در مینه سوتا قانون بدن آب است که این دریاچه Calhoun در حال حاضر Bde Maka Ska.”

دریاچه Calhoun نامگذاری شد پس از معاون رئیس جمهور آمریکا John C., Calhoun, که زندگی از سال 1782 به 1850 بود و حامی سرسخت برده داری و اخراج از آمریکا مردم هند از اراضی خود را. مراجع به دریاچه را تحت نام خود را در تاریخ به عنوان دور به عنوان اوایل 1820s.

پس از سالها بحث های عمومی DNR تغییر نام دریاچه Calhoun به عنوان Bde Maka Ska در سال 2018 است. یک گروه به نام نجات دریاچه Calhoun به سرعت در زمان دولت به دادگاه.

حتی بعد از دادگاه تجدید نظر حکم مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره ادامه داد: برای اشاره به این دریاچه و زمین و جاده های اطراف آن به عنوان Bde Maka Ska. بنابراین ایالات متحده در هیئت مدیره در جغرافیایی نام آن نیز تغییر نام دریاچه Bde Maka Ska.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی را با startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>