بهترین گیاه و تولید پاسداران برای هر یخچال

Category: کیمیا | No comments


داستان واقعی: گیاه پاسداران یکی از آن چیزهایی که من همیشه چشم اما هرگز ماشه کشیده اما به تازگی من شده است با تجدید نظر در آن است. خرید مواد غذایی کمتر و پخت و پز بیشتر به این معنی است که گرفتن بیشتر از سبزی تازه سبزی و دیگر تولید بیشتر از یک اولویت از همیشه قبل از به طوری که آن را آسان تر برای توجیه پرتاب پول در یک محصول طراحی شده برای گسترش زندگی خود را.

تبلیغات

با که گفت: شایان ذکر است که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد ظریف سبزی طولانی تر در یخچال بدون تخصص محصول. اما در زندگی خود من, من آماده هستم به سطح بالا از حوله کاغذی و کیسه های پلاستیکی چیزآن را بی فایده و نوع درد و همچنین من دوست دارم که قادر به دیدن آنچه که من کردم. بنابراین! گیاه حافظ آن است. آیا شما در همان قایق ؟ در اینجا پنج گزینه های در طیف وسیعی از سبک ها و اندازه و قیمت-امتیاز.

تقسیم مستطیل شکل ذخیره سازی: کول + ماسون تازه گیاه حافظ

تبلیغات

این گیاه مستطیل شکل دروازه بان قابل حمل تقسیم بنابراین شما می توانید فروشگاه های متعدد رقم جدا از یک دیگر و یا یک دسته بزرگ. اندازه مناسب در اکثر یخچال و فریزر درب ها و روشن شدن درب می چرخانیم تا برای دسترسی آسان.

بزرگتر گزینه: Novart فوق العاده بزرگ شیشه ای گیاه حافظ

اگر شما به طور منظم ذخیره مقدار زیادی از گیاهان و یا سالاد سبزی فوق العاده بزرگ مدل این است که آنچه شما می خواهید. این لوله گیاه حافظ است 11″ قد بلند با قطر 4.7″—آن را در اکثر یخچال و فریزر, درب, اما مطمئن شوید که به اندازه گیری برای اولین بار به مطمئن شوید که آن را در یخچال خود را در راه است که برای شما کار می کند.

چند استفاده از کانتینر تنظیم: Rubbermaid FreshWorks تولید بهینه ساز

تبلیغات

بیشتر انعطاف پذیر تولید حافظ احتمالا بهترین انتخاب برای اکثر مردمچرا خود را محدود تخصص یخچال سازی محصولات فقط سبزی و سالاد?!? این مجموعه از سه تولید محافظ شامل دو بزرگ (~17 فنجان) و یکی متوسط (~6 فنجان) اندازه بادی ذخیره سازی ظروف با درب و نگه دارید می توانید همه چیز را از گیاهان و سبزی به گوجه فرنگی و انواع توت ها.

بودجه انتخاب کنید: عسل می تواند انجام شیشه ای گیاه حافظ

تبلیغات

عسل می توانید انجام دهید حافظ توصیه شده توسط یک خواننده و آن بزرگ و کم هزینه گزینه است. آن را با اندازه متوسط (5″ x 5″ x 10.4″) لوله ای شکل شیشه ای حافظ که می توانید مناسب ترین یخچال.

تاشو فضا-Saver: Prepworks تاشو تولید حافظ

تبلیغات

اگر فضایی است که در حق این تاشو تولید حافظ برای شما: می توانید آن را به سقوط به طور کامل زمانی که استفاده نمی کنید و آکاردئون-سبک درب را می توان تنظیم به بالاتر یا پایین تر بسته به آنچه که ذخیره شده برای به حداقل رساندن مقدار از فضا حافظ طول می کشد تا در یخچال شما.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>