برترین شرکت های خودرو از سرگیری تولید پس از سود اسلامپ در تقاضای ضعیف

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: حتی به عنوان هند lurches نسبت به پایان خود coronavirus مستند پیشرو در این کشور شرکت های خودرو منتقل شده به سر producition در گیاهان نامشخص از اقتصاد هند.

تاتا موتورز این کشور دومین خودرو ساز گفت: از آن آغاز شده است و عملیات در آن پانتنگار (Uttarakhand) و Sanand (گجرات) امکانات روز چهارشنبه و پس از اخذ تاییدیه از مقامات دولتی مربوطه.

دیگر گیاهان در لکنو (اوتار پرادش), Dharwad (کارناتاکا) Jamshedpur (Jharkhand) و پونه (Maharashtra) در مرحله نهایی از آمادگی و انتظار برای شروع تولید بیش از چند روز آینده تاتا موتورز در بیانیه ای گفت.

“بیشترین اولویت ما این است که ایمنی و رفاه کارکنان و مشتریان و اکوسیستم همکاران. بنابراین ما راه اندازی مجدد عملیات با محدود ضروری کارکنان در هر گیاه پیوستن به همه موظف هنجارهای ایمنی در حالی که کارآمد نشست عملیاتی مورد نیاز” تاتا موتورز مدیر عامل و MD Guenter Butschek گفت.

Laney گروه گل سرسبد شرکت Ashok لیلند روز چهارشنبه گفت: آن را از سر گرفته است و عملیات تولید در همه گیاهان آن در کشور است.

“با آرامش از مستند ما از سر عملیات در همه نیروگاه های ما در سراسر کشور پس از اخذ مصوبات لازم از مراجع مربوطه,” Ashok لیلند MD و مدیر عامل شرکت Vipin Sondhi در بیانیه ای گفت.

این وسیله نقلیه تجاری عمده خواهد بود تضمین های لازم بهداشتی و پروتکل های ایمنی با توجه به COVID-19 در امکانات خود را مطابق با دستورالعمل وزارت و مربوط به مقامات محلی او اضافه شده است.

دیروز این کشور بزرگترین خودروساز Maruti Suzuki هند (MSI) از سر گرفته و عملیات در آن Manesar گیاه در هاریانا پس از حدود 50 روز از بسته شدن با توجه به کروناویروس-led مستند.

این شرکت که رول بالا فروش مدل های مانند آلتو سویفت Dzire S-Presso, Ertiga و Baleno از گیاه آغاز به کار در یک شیفت اساس.

با این حال نتایج حاصل از این شرکت ها نشان می دهد یک راه طولانی پیش رو است. Maruti Suzuki هند (MSI) روز چهارشنبه گزارش 27.77 درصد کاهش در تثبیت سود خالص به تومان 1,322.3 کرور برای سه ماهه چهارم 2019-20 در حساب از کاهش حجم فروش بالاتر ارتقاء هزینه و استهلاک هزینه های.

این شرکت تا به حال ارسال شده سود خالص تومان 1,830.8 کرور روپیه در ماه های ژانویه-مارس دوره 2018-19 MSI در بیانیه ای گفت.

فروش خالص در طول سه ماهه کاهش یافته است به Rs 18,207.7 کرور روپیه کاهش 15.2 درصد از Rs 21,473.1 کرور روپیه در سال پیش دوره است.

کل حجم فروش در طول 2019-20 شد پایین 16.1 درصد به 15,63,297 واحد است. این 1,02,171 واحد صادر شد ،

این شرکت گفت: سود دهی رسید در طول سال مالی در حساب از کاهش حجم فروش بالاتر ارتقاء فروش و هزینه های استهلاک, هزینه های.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>