حیدرآباد: در هر شهرستان در هند موقت کار bukha فنر که در آن کارگران مهاجر جمع آوری و تبادل اطلاعات حمل و نقل ترتیب و فقط برآید. کلمه سفر فرد به فرد و جمع آوری هزاران نفر در این bukha هر روز به این امید از wangling ارزان سوار کامیون کمی نزدیک تر صفحه اصلی.

در حیدرآباد Kandlakoya اتصال تبدیل شده است که adda. آن نهفته است خاموش جاده حلقه بیرونی (ORR) در حومه حیدرآباد. کارگران از سراسر شهر به اینجا می آیند به امید پیدا کردن یک کامیون که آنها را به خانه. هر چند در این کامیون ها هستند نه ارزان و نه راحت هیچ قحط و غلا از کارگران در هیئت مدیره پرش.

کامیون خط بزرگراه در اینجا اگر چه هیچ وسیله نقلیه مجاز به توقف در هشت خط کمربندی. قوانین هرگز منصرف این درایور و نمی خواهد در حال حاضر در زمان تاج. این رانندگان که در حال بازگشت پس از تحویل کالا در شهرستان, امید به ساختن یک جفتک سریع در راه بازگشت.

روز سه شنبه بعد از ظهر من با یک راننده کامیون از Prayagraj که تا به حال کاهش یافته است حمل و نقل گندم در godown در Medchal در لبه دیگر از حیدرآباد. او فروش لکه بر روی تخت کامیون خود را برای Rs 2000 نقطه است. در حال حاضر وجود دارد حداقل 60 نفر در کامیون خود را هنگامی که یک گروه از 12 آمد تا او را به درخواست برای فضا است.

“بله بله من رها خواهد شد شما در اللهبد مناسب,” او گفت: آنها بی صبرانه.

اما این امر تردید وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه فضای در دسترس است. راننده با اشاره به سقف کامیون. این هم خوشحال بودند به جایگزین شود. آنها clambered روی شوق و ذوق.

نزدیکی گروهی دیگر از مردان بودند چانه زنی با دیگر راننده گفت: “غضب “من مجبور به صرف حداقل 30000 تومان رشوه به مردم در راه است. من نمی تواند قیمت را کاهش دهد.”

بسیاری از کارگران مهاجر صحبت کردم و او به حال هیچ پول برای این “بلیط”. اما اکثر رانندگان خوشحال بودند برای حمل و نقل آنها در این وعده که آنها خواهد پرداخت در مقصد.

تنها تعداد بسیار کمی از کارگران گفت: آنها تا به حال موفق به دریافت 12 کیلوگرم برنج و پول وعده داده شده به آنها توسط Telangana دولت است. آنها تا به حال جان سالم به در این مدت در این تاج تابستان خود را پس انداز ناچیز و برخی از خیریه از سازمان های غیر دولتی. تنها یک گروه از Jharkhand گفت: آنها تا به حال شده است قادر به ادعا می کنند برنج و ظاهرا دست توسط دولت اما است که یک ماه پیش.

“که برنج رو بیش از چند روز پیش. ما نمی توانید هر چیزی ممکن است. همین دلیل است که ما می خواهم به ترک. ما نمی هر گونه مواد غذایی گفت:” یکی از آنها است.

کامیون های سخت برای پیدا کردن هستند به خصوص یکی رفتن در جهت کلی از خانه. اغلب کارگران باید صبر کنید برای ساعت. در آن صبر کارگران به طور کامل وابسته به موسسه خیریه برای مواد غذایی خود را. در یک روز خوب سازمان های غیر دولتی و خوب سامریان به نوبه خود در بعد از ظهر همراه با غذا دوغ و آب.

روز سه شنبه بعد از ظهر یک حزب سیاسی راه اندازی یک غرفه در Kandlakoya adda. قبل از این مواد غذایی خدمت کرده بود از رهبران می خواستم به ژست برای عکس با کارگران است.

برای بسیاری از سفر به Kandlakoya از داخل شهر به خودی خود یک مصیبت. اکثر کارگران به حال به راه رفتن ساعت در حرارت سوزان به از اینجا دریافت کنید. یک گروه 10 از Yousufguda به دنبال سفر به لکهنو بود پرداخت 2,000 تومان برای یک autorickshaw سوار.

وجود کارگران از تامیل نادو و کارناتاکا که مونتاژ در Kandlakoya. یک گروه از کارگران از کریشنگیری منطقه گفت: آن را تا به حال آنها را گرفته دو روز به رسیدن به. آنها راه می رفت hitched ،

تقریبا همه کارگران مهاجر به من گفت که آنها تا به حال در واقع ثبت نام برای سوار شدن بر کسانی که Shramik قطار ویژه. پس از بیش از یک هفته انتظار برای اخبار از تایید آنها تصمیم به ترک خود را.

بسیاری از آنها مشتاق به من پیام آنها را دریافت کرده بود تایید ثبت نام خود را برای سوار قطار. Azharuddin از اوتار پرادش گفت: “من خواستار نگهداری ایستگاه پلیس در مورد زمانی که قطار می شود اما آنها هرگز به ما گفت هر چیزی است.”

بسیاری از کارگران گفت: آنها خواهد بود خوشحال به بازگشت به زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد. با وجود وحشتناک خود تجارب آنها گفت که آنها می خواستند دوباره به Telangana و کار در اینجا.

نیز وجود دارد بسیاری از کسانی که در غیر این صورت گفت. نقاش رام شاران از Prayagraj گفت: “چرا من دوباره اینجا ؟ در نگاه ما. ما گرسنه هستند و پول ندارند. حتی پس از آن ما صرف پول خود ما به خانه بروم. هیچ کس به ما کمک کرد. همه در همه ، من هرگز دوباره به این محل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله