واشنگتن – ایالات متحده قاضی روز سه شنبه در وزارت دادگستری را به رها کردن اتهامات علیه مایکل فلین گفت که او انتظار دارد که گروه های مستقل و کارشناسان حقوقی به استدلال می کنند در برابر این پیشنهاد به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی از دروغ گفتن به اف بی آی است.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان از ناحیه کلمبیا گفت که او انتظار دارد افراد و سازمان ها به دنبال دخالت در سیاسی متهم پرونده است.

سالیوان منظور پس از دولت در زمان بسیار نامنظم گام پنجشنبه گذشته معکوس آن موضع در فلین اتهامات و استقبال فلین حرکت به اخراج خود از گناه درخواست.

فلین محکوم شد در دوره ویژه مشاوره رابرت مولر سوم را بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016. فلین به حال در ابتدا تکرار است که او به جرم دروغ گفتن که هیچ کس تا به حال او را وادار به اعتراف به گناه خود و که او تا به حال هیچ وجه قصد گرفتن که خواستی. فلین نیز گفت: او در زمان مسئولیت تخلف نیز به اوج خود رسید در شلیک با مغلوب ساختن پیشی جستن برای گمراه معاون رئیس جمهور مایک پنس کاخ سفید مشاوران و عمومی است.

پس از مولر تحقیق کمپین 2016 دخالت بسته سال گذشته فلین تغییر دفاعی تیم شروع به حمله به دادستان و به دست آورد تهمت حمایت با وجود در ابتدا همکاری در برابر کاخ سفید با این ادعا او entrapped در یک پارتیزان اف بی آی و وزارت دادگستری توطئه است.

در ماه ژانویه دادستان کل ویلیام بر شنود گذاشته جف جنسن ایالات متحده وکیل در سنت لوئیس به بررسی چگونه مورد بوده است گرفته شده است. جنسن گفت: علنی هفته گذشته که او توصیه می شود آن را کاهش یافته است تصریح می کند که به تازگی تجزیه و تحلیل گزارش FBI و ارتباطات نشان داد که این اداره تا به حال هیچ مدرک معتبر و اساس به سوال فلین و بنابراین هر گونه دروغ به او گفته شد مربوط به یک فرد ،

وزارت دادگستری تلاش برای اخراج این مورد در هفته گذشته باعث تازه اتهامات از سوی مقامات اجرای قانون و دموکرات ها که سیستم عدالت کیفری بود غارنوردی به فشار سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سالیوان گفت: او را “در زمان مناسب” تنظیم یک برنامه برای خارج احزاب به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری ادعا می کند.

سالیوان دعوت می تواند تنظیم صحنه برای یک خصمانه رسیدگی است که در آن یک یا چند وکیل استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری. آن را نیز اجازه اگر قاضی بخواهد به نیاز طرف به تولید شواهد و دوباره مورد و در برابر فلین.

در مدارک و شنیدن سالیوان می تواند تماس شاهدان مانند فلین خود محققان و یا حتی دادستان برای به دست آوردن حقایق بیشتر در مورد چگونه مورد به کار گرفته شد و به همین دلیل فلین و عوامل در زمان مراحل انجام دادند.

سالیوان است نه تردید به شخصا سوال فلین در دادگاه به عنوان او را در طول یک نافرجام 2018 صدور حکم شنیدن زمانی که او را رد کرد و دفاع از حرکت های پشتیبانی شده توسط دولت به صورت مشروط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله