انگلستان راه آهن کارگر می میرد COVID-19 پس از تف در محل کار; اتحادیه می گوید مرگ نبود اجتناب ناپذیر’

Category: کیمیا | No comments


Travellers wear protective face masks as they wait on the concourse at London Victoria train station in central London on March 3, 2020.

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در تلاقی چند خیابان یا جاده در لندن ایستگاه قطار ویکتوریا در مرکز لندن در تاریخ 3 مارس سال 2020 است.
عکس: جاستین TALLIS ( AFP)

بریتانیا حمل و نقل اتحادیه TSSA خواستار حفاظت بهتر و جبران خسارت برای اعضای آن پس از یک کارگر راه آهن درگذشت بعد از یک حمله از یک طرف مسافر ادعا به کوروناویروس.

تبلیغات

به بی بی سی گزارش 47 ساله حلقه Mujinga مورد حمله قرار گرفت و همراه با یکی از همکاران زن در لندن ویکتوریا ایستگاه در مارس 22. خشم مسافر تف و سرفه در دو کارگر این ادعا او coronavirus.

در روز حمله به, هر دو زنان بیمار شد. Mujinga که زمینه مشکلات تنفسی بستری شد به یک بیمارستان در مارس 2 بعد از وضعیت او بدتر شده است. او سه روز بعد جان سالم به در برد او 11 ساله دختر و شوهرش.

تبلیغات

TSSA دبیر مانوئل Cortes, پاسخ به Mujinga مرگ گفت: این اتحادیه است “شوکه شده و ویران کرد.”

او همچنین سوال که آیا شرکت Mujinga کار کرده و از جنوب و راه آهن به اندازه کافی محافظت او و دیگر کارکنان.

“او یکی از بیش از حد بسیاری از کارگران خط مقدم که از دست داده اند زندگی خود را به coronavirus” Cortes گفت. “به عنوان یک فرد آسیب پذیر در معرض خطر’ دسته و بیماری شناخته شده به کارفرما وجود دارد سوال در مورد اینکه چرا او ایستاده بود را از خط مقدم وظایف اولیه در این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

“جدی وجود دارد سوال در مورد مرگ او. آن را اجتناب ناپذیر” او گفت:.

Mujinga پسر عموی Agnes Ntumba به بی بی سی گفت او فکر می کند جنوب راه آهن انجام داده اند می تواند بیشتر برای محافظت از او.

تبلیغات

“او نباید فوت کرده اند در این بیماری است. ما می تواند آن را مانع—اگر او تا به حال بیشتر PPE یا نگهداری آنها در درون او به جای اینکه در concourse,” Ntumba گفت.

خط مقدم کارگران در سراسر جهان شده است منحصر به فرد در معرض ویروس—و در مکان هایی مانند آمریکا و انگلیسرا بسیج برای حفاظت کافی به عنوان آنها همچنان به انجام این کار ضروری. هفته گذشته آمریکا بزرگترین پرستاران اتحادیه پرستاران ملی ایران, اعتراض در خارج از کاخ سفید خواستار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

تبلیغات

“چگونه بسیاری از این پرستاران بودند شکست خورده توسط هرج و مرج و اتفاقی پروتکل که در سمت چپ آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و بیماری است؟,” گفت: استفانی سیمز یک پرستار ثبت شده از واشنگتن “چگونه بسیاری از این پرستاران به دلیل درگذشت این دولت این کنگره ما مقامات منتخب ما سازمان های دولتی موفق به عمل منجر شود و به محافظت از آنها را؟”

در یک کثیرالانتشار نیویورک تایمز op-ed در هفته گذشته یک حمل و نقل متروپولیتن هادی در این شهر نوشت: “ما ضروری نیست. ما قربانی.”

تبلیغات

این TSSA را Cortes نه تنها به نام برای حفاظت بیشتر اما برای دولت غرامت برای خانواده های کارگران حمل و نقل که درگذشت از COVID-19, الجزیره گزارش. این نوع از جبران خسارت است و تا کنون تنها وعده داده شده به بهداشت و درمان کارگران در انگلستان

مدیر عامل راه آهن جنوب انجی عروسک گفت: این شرکت بود “ویران” توسط Mujinga گذشت.

تبلیغات

“ما را از هر گونه اتهامات بسیار جدی است و ما در حال بررسی این ادعا” عروسک گفت که ایمنی از مشتریان خود و کارکنان “همچنان در مقابل ذهن در همه زمان ها است.”

بریتانیا حمل و نقل پلیس می گویند آنها هنوز هم به دنبال مردی که حمله Mujinga.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>