Illustration for article titled White Man Who Wore KKK Hood to Store Wont Face Charges

عکس: شاتر

برای برخی غیر قابل توضیح دلیل مردم سفید پاسخ داده اند به این بیماری همه گیر با رفتن کامل-نژادپرست است. بین شعارهای بیگانه به کارگردانی نسبت آسیایی-آمریکایی متلاشیکننده مؤتلفه پرچم در ضد قفل تظاهرات و تلاش برای ایجاد Obamagate یک چیز 2A جمعیت واقعا در یکی شده.

تبلیغات

هفته گذشته ریشه گزارش مردی که عینک آنچه که به وضوح یک Ku Klux Klan هود به یک فروشگاه مواد غذایی در Ca. با توجه به NBC News, مرد, که هنوز به طور مشخص نمی خواهد چهره اتهامات عنوان شده علیه. سن دیگو کلانتر U. S Attorney را Office و سان Diego County دفتر دادستان منطقه مورد بررسی و پیدا نکردم شواهد کافی به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

“مرد ابراز نا امیدی با کروناویروس و مردم به او بگویید آنچه که او می تواند و نمی تواند انجام دهد. او گفت که پوشیدن, هود در نظر گرفته نمی شود یک نژادی از بیانیه است. در خلاصه او گفت: “این یک mask و آن را احمقانه'” گفت: در بیانیه منتشر شده توسط سن دیگو کلانتر.

تبلیغات

مطمئن Jan.

با وجود اعلام کرد که هیچ نژادی undertones به کلان هود—منظورم “ماسک”—بخش کلانتر آیا استناد به حکم دادگاه عالی که همه بیان از جمله سخنرانی نفرت است حفاظت شده تحت قانون است. آنها هنوز هم افزود: “این حادثه باید در خدمت به عنوان یک یادآوری برای هر کسی که به فکر پوشیدن و یا نمایش موارد پس از نزدیک در ارتباط با نفرت و درد و رنج انسان است که جامعه ما نیست در مورد بالا نگه دارید کسانی که در انجام این کار است.”

جای تعجب این بود که نه تنها حادثه از ماسک های مربوط به سخنرانی نفرت در شهرستان. بخش کلانتر در پاسخ به یک حادثه پنج شنبه گذشته که در آن یک مرد عینک ماسک را با یک صلیب شکسته بر روی آن در مواد غذایی 4 کمتر است. ظاهرا فروشگاه های مواد غذایی هستند که در آن افراد احساس نیاز به انعطاف پذیری خود را نژادپرستانه ” متناسب.

سانتی شهردار جان Minto تصویری منتشر شده محکوم اخیر نمایش نژادپرستانه لباس. “به سانتی شورای شهر شهروندان و من ایستاده مصمم در ما خشم از جمله نمایش” Minto گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de