قبول بازپرداخت وام ارائه بستن پرونده من: Vijay Mallya می پرسد دولت

دهلی نو: بحرانزده مشروب بارون Vijay Mallya که مبارزه با استرداد او به هند روز پنجشنبه از دولت خواست به قبول پیشنهاد خود به بازپرداخت 100 درصد از وام خود را حق و پرونده ای علیه او.

در حالی که تبریک دولت هند بیش از تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته Mallya تاسف است که خود را تکرار ارائه می دهد به بازپرداخت دیون خود نادیده گرفته شده اند.

“تبریک به دولت برای Covid 19 امداد بسته است. آنها می تواند چاپ به عنوان مقدار پول به عنوان آنها می خواهند اما باید یک عامل مثل من که ارائه می دهد 100% بازدهی از دولت متعلق به وام های بانکی به طور مداوم نادیده گرفته می شود ؟ ” او در یک صدای جیر جیر.

Mallya پروموتر از بین رفته Kingfisher Airlines است که می خواستم در هند بیش از اتهام کلاهبرداری و پول شویی اتهامات به مقدار حدود 9,000 تومان کرور روپیه افزود:”لطفا به من پول بدون قید و شرط و نزدیک است.”

در اوایل این ماه Mallya تا به حال ثبت یک درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا پس از از دست دادن درخواست تجدید نظر در دادگاه عالی لندن در برابر استرداد به منظور به هند در اتهام به اتهام کلاهبرداری و پول شویی مرتبط با unrecovered وام به Kingfisher Airlines.

در گذشته Mallya بود توییتی که او ارائه کرده بود را به پرداخت 100 درصد از مقدار قرض گرفته شده توسط Kingfisher Airlines به بانک ها اما نه بانک ها مایل به گرفتن پول و نه اجرای اداره مایل به انتشار خود متصل دارایی در دستور بانک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de