Ahmaud Arbery قتل مشکوک به حال رویارویی با روز قبل از تیراندازی; جدید نور ریختن در Glynn پلیس شهرستان

Category: کیمیا | No comments


Gregory McMichael, left, and his son Travis McMichael

گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس McMichael
عکس: Glynn شهرستان بازداشتگاه از طریق AP

تراویس McMichael یکی از دو مرد به اتهام قتل 25 ساله Ahmaud Arbery در ماه فوریه تا به حال رویارویی با یک ناشناس مرد سیاه و سفید در یک سایت ساخت و ساز کمتر از دو هفته قبل از Feb. 23 کشتار سی ان ان گزارش.

تبلیغات

وحی آمد از طریق لری فارسی صاحب خانه ساخته شده است. او به سی ان ان در مورد این حادثه و در مورد نظارت در فیلم ظاهر می شود برای نشان دادن Arbery در سایت ساخت و ساز فقط چند دقیقه قبل از او به ضرب گلوله توسط تراویس McMichael و پدرش, Gregory McMichael.

فارسی وکیل الیزابت Graddy گفت: سی ان ان از صاحب خانه دریافت یک متن از یک همسایه که سایت برای او در فوریه. 11. همسایه گفت: زبان انگلیسی که یک متجاوز خال خال شده بود در اموال:

“پلیس نشان داد و همه ما برای جستجو در حالی که خوب. من فکر می کنم او spooked و فرار از تراویس مواجه او” این متن را بخوانید. “تراویس می گوید که آنها {sic} پسر به خانه زد.”

تبلیغات

تماس 911 نیز قرار داده شده است که شب توسط یک مرد که شناسایی خود را به عنوان تراویس McMichael. او گفت: dispatcher او “گرفتار یک مرد در حال اجرا را به یک خانه در حال ساخته شده و دو خانه را از من است. زمانی که من در اطراف او در زمان خاموش در حال اجرا را به خانه.”

McMichael این باورند که ممکن است مسلح به خاطر او رسیده را به جیب خود او توصیف مشکوک خاطی به عنوان یک “سیاه نر. پیراهن قرمز و سفید و شورت.”

حرکت-سنسور دوربین های امنیتی تایید وجود دارد کسی که در فارسی املاک در فوریه. 11 اما فارسی نیست گزارش این حادثه به پلیس. صاحب خانه گفت: او نمی دانست که اگر Feb. 11 رویارویی درگیر Arbery.

در مصاحبه با سی ان ان, Chris Cuomo, انگلیسی همچنین خطاب کثیرالانتشار نظارت قطعه فیلم گرفته شده از خانه اش در فوریه. 23 که به نظر می رسد برای نشان دادن Arbery توقف در ساخت و ساز سایت.

تبلیغات

“تا آنجا که تصویری می رود و من نمی خواهم آن را به قرار دادن و سوء استفاده و سوء تعبیر برای مردم را به فکر می کنم که من را متهم کرده بود که آقای Arbery سرقت و یا سرقت از آنجا که من هرگز” او گفت:, و اضافه کرد که او ساخته شده هیچ 911 calls on Feb. 23 و چیزی به سرقت رفته بود از خانه.

به عنوان Arbery مورد حرکت به چهارم آن دادستان در کمتر از سه ماه جزئیات بیشتر در حال ظهور در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک., جامعه در هفته قبل از Arbery مرگ است.

تبلیغات

در فوریه. 11 تماس تراویس McMichael ادعا کرد که وجود داشت چند نمیتوانیم و سرقت در منطقه ادعا می کنند که گرگ McMichael را تکرار کردم و پس از جفت مواجه و به ضرب گلوله Arbery.

اما با توجه به Glynn, اداره پلیس شهرستان تنها یک سرقت گزارش شده در Satilla سواحل محله در دو ماه قبل به Arbery کشتن: این McMichaels گزارش داد که یک 9mm pistol به سرقت رفته بود از تراویس McMichael قفل کامیون در ژانویه 1 سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

اما McMichaels بودند که به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله هفته گذشته تنها کسانی نیستند که تحت موشکافی شدید.

اختلاف بین Glynn پلیس شهرستان Department و Brunswick دفتر دادستان منطقه تبدیل شده است به طور فزاینده ای ، گرگ McMichael استفاده می شود به کار در هر دو بخش است.

تبلیغات

به عنوان NPR گزارش Glynn اداره پلیس شهرستان دارای یک “درهم تاریخچه فساد و رسوایی.” فقط چهار روز قبل از Arbery تیراندازی, Glynn شهرستان رئیس پلیس جان پاول اتهام شهادت دروغ و شاهد دستکاری.

“ما یک تاریخچه حفاظت از خود ما در درون نظام حقوقی. اعمال می شود که در سراسر هیئت مدیره به Glynn شهرستان اجرای قانون با پوشش گناهان و یا به دنبال راه های دیگر” نیوول همیلتون جونیور یک وکیل مدافع جنایی در Glynn شهرستان NPR گفت.

تبلیغات

اما همانطور که بیشتر مردم از جمله گرجستان دادستان کل کریس کار—در حال بازجویی چرا Glynn پلیس شهرستان هرگز دستگیر McMichaels گروه تغییر سرزنش به نیوبرانزویک دا ،

“من نمی بینم که چگونه آنها انتظار دارند پلیس به رفتن کاف این مردان تا هنگامی که به آنها گفته شده به طور مستقیم در روز یکشنبه و روز دوشنبه توسط وکلای منطقه’ دفاتر به دستگیری کسی” کمیسر پیتر مورفی گفت WJXT.

تبلیغات

Brunswick دا جکی جوhnson را تکذیب کرد, کمیساریای ادعای گفتن ایستگاه رادیویی WIFO در اوایل این هفته که هرگز توصیه پلیس در مورد اینکه آیا بازداشت.

“است که بسیار دور از حقیقت است. این فقط یک راست تا دروغ,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را اقدامی تلافی جویانه برای من که موسس در اداره پلیس چندین بار در طول سال گذشته است.”

تبلیغات

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: NPR پلیس تحت پوشش تا چه پسر او در واقع مرده است. تلفن همراه تصویری از Arbery کشتن او نشان می دهد که در حال اجرا از طریق Satilla سواحل محله هنگامی که او در کمین توسط McMichaels که پارک کرده بود خود را به وانت سفید رنگ در وسط جاده. تراویس McMichael مسلح بود با یک تفنگ ساچمهای در حالی که گرگ McMichael ایستاده در بستر کامیون به حال یک تفنگ دستی.

مبارزه در گرفت بین Arbery و تراویس با دومی شلیک سه عکس در غیر مسلح ،

تبلیغات

در روز مرگ او به پلیس گفت: کوپر جونز که Arbery بود که در یک سرقت و صاحب خانه مواجه او.

“من نمی سوال که در آن زمان به دلیل راه من است که من در زندگی این است که اگر اقتدار آمد و گفت: شما هر چیزی که شما نمی سوال که چرا که اقتدار” کوپر جونز گفت. “آنها در محل قرار داده شود اعتماد کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>