خوبه bhakts در اینجا شانس خود را برای پیوستن به ارتش

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: ارتش هند پیشنهاد کرده است که اجازه می دهد تا مشترک شهروندان برای پیوستن به صفوف خود را به عنوان افسران و سربازان برای سه سال کوتاه خدمات در صورتحساب یا لیست به عنوان “تور وظیفه’.

آن معتقد است که این پیشنهاد می تواند بسیار زیاد مالی به نفع ارتش با توجه به کاهش در پرداخت و پاداش پرداخت. اگر این پیشنهاد تصویب آن خواهد بود داوطلبانه در طبیعت و وجود خواهد داشت هیچ رقت در معیارهای انتخاب.

پیشنهاد تغییر از مفهوم دائم از خدمت در نیروهای مسلح نسبت به “کارآموزی” یا موقت تجربه برای سه سال. “این پیشنهاد شیپور خاموشی به احساس جوانان به تجربه نظامی زندگی برای یک مدت موقت گفت:” پیش نویس است.

این پیش نویس گفت: دفاع بودجه رشد 68 درصد در پنج سال گذشته. در حالی که حقوق و دستمزد سبقت گرفتن از نیروهای مسلح افزایش یافته 75 درصد و حقوق بازنشستگی رشد داشته است عظیم 146 درصد است.

هند دفاع بازنشستگی بودجه 16 میلیارد دلار تقریبا دو برابر کل هزینه های دفاعی پاکستان است که 10 میلیارد دلار” پیش نویس گفت.

“تجمعی هزینه قبل از کمیسیون آموزش پرداخت/کمک هزینه حق بیمه, بسته قطع ترک encashment و سایر هزینه ها تقریبا تومان 5.12 کرور در یک افسر اگر او/او منتشر شده است پس از 10 سال و Rs 6.83 کرور اگر منتشر شد پس از 14 سال” آن را گفت.

مشابه هزینه برای آن منتشر شد و پس از سه سال از تور در وظیفه (ToD) خواهد بود در اطراف تومان 85 لاخ.

آن محاسبه شده است که سود مالی به ارتش در حال ظهور از یک سرباز شاغل در ToD به مدت سه سال در برابر sepoy با 17 سال از نظر تعامل تومان است 11.5 کرور.

“در نتیجه صرفه جویی در تنها 1000 jawans می تواند 11,000 تومان کرور روپیه است که پس از آن می تواند استفاده شود برای مقدار مورد نیاز نوسازی هندی نیروهای مسلح” را گفت.

پیش نویس گفته است که در مورد یک افسر یا سرباز می شود یک نبرد تلفات تمام مزایا می توان به آنها و یا خود را بعد از قوم و خویش.

خبرگزاری PTI به نقل از برترین منابع نظامی عنوان کرد و گفت ارتش نیز با توجه به كاركرد پرسنل از نیروهای شبه نظامی و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس برای کوتاه مدت تا هفت سال پس از آن آنها خواهد بود و مجاز به بازگشت به پدر و مادر خود سازمان.

“بازی تغییر” پیشنهاد در حال بررسی توسط فرماندهان ارتش. “اگر تایید شود در ابتدا 100 افسران و 1000 مردان در نظر گرفته شده برای استخدام به عنوان بخشی از آزمون ملافه پروژه” PTI به نقل از ارتش pokesperson دگروال امان آناند عنوان کرد و گفت.

منابع گفت: سن و سطح تناسب اندام خواهد بود در میان معیار کلیدی برای استخدام برای ‘تور وظیفه (ToD) و یا سه سال کوتاه خدمات’ طرح. وجود دارد یک “تجدید حیات ناسیونالیسم و میهن پرستی” در کشور و پیشنهاد تلاش برای شیر روی احساسات جوانی که نمی خواهند برای پیوستن به ارتش به عنوان یک حرفه ای اما مایل به تجربه نظامی زندگی برای یک مدت موقت یک منبع گفت.

در حال حاضر ارتش استخدام افراد جوان تحت کوتاه خدمات کمیسیون اولیه تصدی از 10 سال است که قابل تمدید تا 14 سال است.

با توجه به پیشنهاد مردم به استخدام زیر تد را واجد شرایط مستقر می شود به عنوان رزمندگان در کلید به جلو مکان و وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در نقش خود است.

یک افسر یا سرباز پس از اتمام یک سال از آموزش و سه سال از مرگ است به احتمال زیاد به صفحه نمایش قابل مشاهده بهبود در اعتماد به نفس و کار تیمی مسئولیت ابتکار, استرس, مدیریت نوآوری و مهارت های اجتماعی با توجه به یک افسر نظامی به نقل از PTI.

“بررسیهای اولیه به ما بگویید که همه شرکت ها را به نفع فردی که آموزش داده شده توسط ارتش و می آید به آنها را در 26/27 سال سن و نه به عنوان یک خام فارغ التحصیلان دانشگاه در 22/23 سال سن,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>