کافه ها و دیگر کسب و کار به سرعت بازگشایی در ویسکانسین — در حال حاضر

Category: کیمیا | No comments

ایالت ویسکانسین خاموش شدن به معنای به سرعت گسترش COVID-19 ناگهان تبدیل به یک درهم آمیخته از منطقه ای در پاسخ به برخی از میله های پر سرعت با مراجعان و رهبران محلی درهم به آمده تا با قوانین خود را دارند.

محافظه کار اکثریت ویسکانسین دیوان عالی کشور در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه حکم داد که “امن تر در صفحه اصلی” منظور از لیبریا تونی Evers نامعتبر بود و انداخت آن را بلافاصله. منظور نیروهای Evers به کار با ایران-کنترل قوه مقننه در یک طرح جدید یک فرایند است که می تواند هفته ها; دو طرف به نشست صبح روز پنجشنبه.

“من فکر می کنم آن را یک شروع و در مسیر درست آن است که ما نیاز به رفتن” گفت: Keith کرن منطقه مدیر ویسکانسین میخانه لیگ و صاحب جیمی در سالن برتر است. “ما در حال رفتن به قادر به نشان دادن جامعه و مردم که فکر می کنم ما نباید قادر به باز کردن … که ایمنی بالا ما نگرانی است.”

کرن رهبری را به نوار برای پاکسازی و همه چیز را در سفارش یکشنبه شب شد و باز پنج شنبه; برخی از میله از جمله Gronk را باز حق دور چهار شنبه.

“ما خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب با محدود ظرفیت مطابق با اصول بهداشتی و اجتماعی فاصله به نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن” نوار نوشت: در Facebook.

با فرماندار منظور از درجه اعتبار ساقط و هیچ فوری محلی جایگزینی وجود دارد هیچ الزام قانونی برای انجام این کار.

“ما می توانید با شماره گیری آن را به عقب به جایی که ما حفظ اجتماعی فاصله در حالی که هنوز قادر به کار گیرند تا کارکنان ما می توانید پول را برای خانواده خود را” کرن گفت. “من امیدوارم که هر کس در این صنعت با هم کار می کند.”

این Douglas County Health and Human Services department در حال حرکت بود به سرعت برای پاسخ به بازگشایی که برگ هیچ ایالتی محدودیت در آنچه که کسب و کار می تواند باز و چگونه بسیاری از مشتریان آنها خدمت می کنند در یک زمان.

“من و مجدانه با ما county رهبری به منظور توسعه یک طرح است که شامل یک جدول زمانی است که هر دو اجازه می دهد تا کسب و کار برای باز کردن با خیال راحت و محافظت از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما” افسر بهداشت کتی رنچی گفت. “ما خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان تبدیل شدن آنها به نهایی.”

هفته گذشته یک رایگان تست سایت راه اندازی شد در شهرستان داگلاس که باز بود به هر کسی که در بخش شمال غربی این دولت با امکان COVID-19 علائم. از 171 آزمون, هیچ کدام مثبت بودند. شهرستان 44,000 مردم تا به حال 11 COVID-19 موارد و بدون مرگ و میر. در سراسر مرز St. Louis County گزارش خود 100 مورد در روز پنج شنبه.

برتر اتاق بازرگانی خانههای گلی خالی بود پاسخ خود را به طور ناگهانی بازگشایی در روز پنج شنبه و شهردار جیم پین سکوت کرده بود در مورد این مسئله از 11:30 صبح کرن همچنین یک عضو شورای شهر به حال هنوز رتبهدهی نشده است شنیده ام شهر چگونه واکنش نشان خواهد داد.

مقامات شهرستان در اپلتون امضا منظور روز شنبه که در اثر در ساعت 8 صبح روز شنبه در ادامه دولت را “امن تر در خانه” سفارش. جوامع دیگر مصرف شد مراحل مشابه از جمله رکین, شهرستان کنوشا و قهوه ای County, صفحه اصلی به Green Bay.

در Dane County, صفحه اصلی به پایتخت Madison مقامات به سرعت تحمیل قیمومیت ترکیب بسیاری از ایالت سفارش تا مارس 26. شهرستان مقامات بهداشتی در میلواکی گفت: stay-at-home سفارش آنها تصویب شده در اواخر ماه مارس باقی مانده است در اثر ندارد پایان تاریخ.

Evers شده بود به آرامی کاهش محدودیت در بسته کسب و کار در ویسکانسین به عنوان درصد از موارد جدید کاهش یافته است و دیگر معیارهای بودند که بخشی از بازگشایی طرح مواجه شد. در اوایل این هفته Evers اجازه همه غیرضروری خرده فروشی کسب و کار اجازه می دهد تا به مشتریان در یک فروشگاه در یک زمان. اما کافه ها و رستوران ها شده است محدود به ارائه carryout یا خدمات تحویل.

از روز شنبه وجود دارد تقریبا 10,100 تایید موارد COVID-19 در ویسکانسین و 421 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>