3 تعویق فصل نشان دادن واقعیت مسابقات در میان COVID-19 نگرانی

Category: کیمیا | No comments


Amar’e Stoudemire #1 of Tri-State dunks the ball during the game against the 3 Headed Monsters during BIG3 - Week Four at Little Caesars Arena on July 13, 2018 in Detroit, Michigan.

Amar خاوری Stoudemire #1 Tri-State dunks توپ در هنگام بازی در برابر 3 سر هیولا در طول BIG3 – هفته چهارم در Little Caesars آرنا در تاریخ 13 ژوئیه 2018 در دیترویت ،
عکس: گرگوری Shamus (گتی ایماژ)

در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگ 3 ساخته شده, عجیب و غریب, تصمیم به تولید یک “تهدید و نشان دادن واقعیت به سبک سه در سه تورنمنت” بود که مجموعه به برتر در ماه آوریل است. به کمک این ایده به ثمر تولید کنندگان از برادر بزرگ شد همکاران رسمی و آنها شروع به توسعه چه خواهد بود اساسا حلقه معادل UFC را نهایی جنگنده. اما یک چیز خنده دار اتفاق افتاده در طول راه: COVID-19 تبدیل به راه ویرانگر تر از هر کسی می تواند تا کنون تصور کرده اید و در حال حاضر 3 تلاش به سرقت برخی از NBA ویژه به تعویق افتاده است تا اواخر ماه سپتامبر; به عنوان بزرگ 3 فصل به طور منظم است که برنامه ریزی شده بود برای شروع در ژوئن 20.

تبلیغات

از ایالات متحده آمریکا امروز:

بزرگ 3 را به تاخیر می اندازد یک قرنطینه واقعیت نشان می دهد 3-در-3 قبل از فصل مسابقات بسکتبال از این ماه به دو ماه آگوست یا سپتامبر به دلیل ادامه نگرانی ها در مورد رمان coronavirus یک فرد آشنا با تحولات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، 3 که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع فصل چهارم آن در تاریخ 20 ژوئن در ممفیس است که با هدف به شروع فصل در هر پاییز و یا زمستان به فرد اضافه شده است.

“این یک سیال وضعیت” یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “این سخت است برای ارائه یک تاریخ ثابت, اما آن اتفاق می افتد.”

تبلیغات

مسابقات سه هفته شد مجموعه شامل 16 شرکت کنندگان خواهد بود که قرنطینه در خانه های تازه ساخته شده در لس آنجلس. اما در میان نگرانی های ایمنی برای کسانی که سفر خارج از دولت و همچنین به عنوان تست کمبود سراسر کشور تصمیم گیری ساخته شده بود به پمپ ترمز.

از WWE و UFC را به بهره برداری نقاط ضعف به منظور ادامه عملیات در طی این بیماری همه گیر در حال انجام است اما به عنوان NFL, NBA, NCAA و لیگ های دیگر آموخته اند که همه چیز کمی بیشتر از روی حیله و تزویر زمانی که شما چندین تیم و صاحبان شرکت کنندگان درگیر است. من یک فن بزرگ از نام تجاری بسکتبال که 3 آوردن به خط مقدم بنابراین امیدوارم آنها قادر خواهید بود به آهن همه چیز را در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>