بیمه ماشین تخفیف می آیند, اما آنها به اندازه کافی است ؟

اقامت در خانه سفارشات را به معنای آمریکایی در حال رانندگی کمتر — و بسیاری از شرکت های بیمه به بیمه گذاران استراحت است که به نظر می رسد باید به زودی در پست الکترونیکی و یا در حساب خود.

تخفیف اعلام شده توسط برخی از شرکت های بیمه در اوایل ماه آوریل از محدوده 10 ٪ تا 30٪.

اکثر شرکت های بیمه پرداخت مارس بیمه تخفیف در مارس و آوریل تخفیف در ماه ژوئن. بسته به اینکه چگونه مشتریان خود را پرداخت حق بیمه بیشتر خواهد شد و اعتباری اما برخی را دریافت چک.

تمام خودکار policyholders واجد شرایط برای تخفیف به شرکت خود را در آن ارائه می دهد. مصرف کنندگان می توانید ماشین خود را نماینده بیمه و یا شرکت برای جزئیات بیشتر.

مقدار بازپرداخت متفاوت از Allstate را 15 درصد تخفیف حق بیمه برای دو ماه به خانواده آمریکایی را 50 دلار در هر وسیله نقلیه استراحت کشاورزان 25% تخفیف برای یک ماه و State Farm تخفیف بیش از دو ماه در حدود 29 درصد است.

بازپرداخت داده شد تا منعکس کننده درایور هزینه های به مراتب کمتر زمان در جاده ها و تصادفات جاده رها 50 درصد تقریبا یک شبه پس از اقامت در محل سفارشات صادر شد.

مصرف کننده فدراسیون آمریکا (CFA) و مرکز عدالت اقتصادی (CEJ) هر دو مصرف کننده, حمایت, گروه, خواسته, دولت, بیمه, تنظیم کننده برای اطمینان امداد در اواسط ماه مارس.

اما برخی از طرفداران مصرف کننده باور نمی امداد رفت و به اندازه کافی دور.

“از آنجا که مسافت پیموده شده و حوادث کاهش یافته و بیش از 50 درصد در طول بیماری همه گیر از 15 درصد و بازپرداخت اکثر شرکت های بیمه خودرو قول داده اند که تقریبا به اندازه کافی” Birny Birnbaum یک اقتصاددان و مدیر اجرایی CEJ در بیانیه ای گفت:. “نیروهای بازار به تنهایی نمی تضمین رفتار منصفانه و عادلانه از مصرف کنندگان به طوری کمیسیون بیمه نیاز به گام تا و ارائه نیاز به راهنمایی و کمک به شرکت های بیمه برای انجام کار درست است.”

تخفیف خواهد شد و در مجموع حدود 7 میلیارد دلار اما CFA تخمین می زند که شرکت های بیمه خواهد جیب 100 میلیارد دلار سود به دلیل کمتر ادعا می کند.

Allstate گفت: در اوایل ماه مه که در آن است به احتمال زیاد به ارائه تخفیف اضافی برای آنهایی که آن را در حال حاضر ارائه شده برای آوریل و مه اگر چه رئیس اجرایی تام ویلسون ارائه شده هیچ جزئیات.

CFA دارای رتبه شرکت ها بر اساس میزان تخفیف. آن را به آلفا و نگهبانی “F” امتیاز برای گرفتن بدون عمل است. دولت مزرعه و خانواده آمریکایی دریافت “یک” رأی و Allstate به دست آورده “B” کلاس برای دادن بیشتر تخفیف سخاوتمندانه.

چند مصرف کنندگان مقایسه فروشگاه بیمه خودرو, اما برای کسانی که با کمی وقت اضافی به دلیل همه گیر ممکن است ارزش برخی تحقیقات. غیر انتفاعی شهرهای دوقلو Checkbook آخرین گزارش مقایسه بیمه چگونه پشته برای قیمت و کیفیت.

دسترسی رایگان به مقاله از طریق پایان ماه در Checkbook.org/StarTribune/auto-insurance.

ValChoice.com رایگان آنلاین درجه بندی ابزار همچنین نرخ خودرو بیمه می کند و پرداخت برای سهامداران بازاریابی توسط شرکت های بیمه. این شامل یک لیست از پنج نفر از بهترین بیمه های خودرو در مینه سوتا است.

 

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de