حکم دادگاه باز ویسکانسین به ارمغان می آورد نگرانی تهمت ستایش

MADISON, Wis. — حکم دادگاه حول ویسکانسین اقامت در خانه سفارش انداخت جوامع را به هرج و مرج پنج شنبه به عنوان برخی از میله های باز بلافاصله و بسته بندی شده بودند با مشتریان در حالی که دیگر رهبران محلی نقل مکان کرد و به سرعت به نگه داشتن سخت محدودیت در محل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

محافظه کار اکثریت ویسکانسین دیوان عالی کشور در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه حکم داد که “امن تر در صفحه اصلی” منظور از لیبریا تونی Evers نامعتبر بود و انداخت آن را بلافاصله. منظور نیروهای Evers به کار با ایران-کنترل قوه مقننه در یک طرح جدید یک فرایند است که می تواند هفته ها.

Evers و رهبران جمهوری خواه برنامه ریزی شده صبح پنجشنبه در نشست به بحث در مورد گام های بعدی.

دادگاه حکم جلب ستایش پنج شنبه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اشاره به یک پیروزی پیش از آن در هفته دولت توسط جمهوری خواهان کنگره نامزد در انتخابات ویژه.

“بزرگ ایالت ویسکانسین به تام تیفانی بزرگ کنگره پیروزی در روز سه شنبه بود فقط داده یکی دیگر از برنده شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آن دموکرات فرماندار مجبور شد توسط دادگاه به اجازه دولت باز است. مردم می خواهید برای دریافت با زندگی خود را. محل شلوغ است!”

میخانه لیگ ویسکانسین سرعت ارسال اخبار روی وب سایت خود را گفتن اعضای “شما می توانید بلافاصله!”

برخی از میله بود که فقط. نیک بار در میدلتون در دور باد از جنوب غرب ویسکانسین ارسال شده در 30 ثانیه ویدئو اواخر روز چهارشنبه نشان داد که نوار پرتکاپو با مردم نوشیدن و صحبت ببنج سر خود را به موسیقی است. بارها در Appleton و کاکانا در شمال شرقی ویسکانسین نیز باز شده و بسته بندی شده بودند با مردم است.

حزب ممکن است در کوتاه مدت در اپلتون. مقامات شهرستان امضا منظور روز شنبه که در اثر در ساعت 8 صبح روز شنبه در ادامه دولت را “امن تر در خانه” سفارش. جوامع دیگر مصرف شد مراحل مشابه از جمله رکین, شهرستان کنوشا و قهوه ای County, صفحه اصلی به Green Bay.

در Dane County, صفحه اصلی به پایتخت Madison مقامات به سرعت تحمیل قیمومیت ترکیب بسیاری از ایالت سفارش تا مارس 26. شهرستان مقامات بهداشتی در میلواکی گفت: stay-at-home سفارش آنها تصویب شده در اواخر ماه مارس باقی مانده است در اثر ندارد پایان تاریخ.

به بحث در مورد نحوه مدیریت coronavirus رشد بیشتر حزبی جمهوری خواهان در ایالت های دیگر مشابه ساخته شده اند حرکت می کند. در کانزاس در چهارشنبه, بالا, توافق قانونگذاران مقاومت دموکراتیک رژیم صهیونیستی. لورا کلی درخواست به گسترش یک فاجعه اعلامیه به اواسط ماه ژوئن با رئیس جمهور مجلس سنا سوزان Wagle اعلام کرد: “ما نمی خواهد اجازه می دهد یک دیکتاتور به تعیین همه چیز است.”

دموکراتیک فرمانداران در پنسیلوانیا و میشیگان و لوئیزیانا مواجه شده اند ترکیبی از قوانین و پرونده های حقوقی با هدف محدود کردن قدرت خود را. چند صد افراد عصبانی بیش از میشیگان coronavirus اقامت در خانه سفارش معترض بودند در خارج از دولت و کنگره در روز پنج شنبه. آن را رهبری میشیگان آمریکا برای آزادی یک محافظه کار گروه فعال است که شکایت رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سازمان و یا شرکت در چندین تظاهرات از اوایل ماه آوریل است.

Evers شده بود به آرامی کاهش محدودیت در بسته کسب و کار در ویسکانسین به عنوان درصد از موارد جدید کاهش یافته است و دیگر معیارهای بودند که بخشی از بازگشایی طرح مواجه شد. در اوایل این هفته Evers اجازه همه غیرضروری خرده فروشی کسب و کار اجازه می دهد تا به مشتریان در یک فروشگاه در یک زمان. اما کافه ها و رستوران ها شده است محدود به ارائه حمل و یا تحویل خدمات.

از روز شنبه وجود دارد تقریبا 10,100 تایید موارد COVID-19 در ویسکانسین و 421 مرگ و میر با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تاد ریچموند در مدیسون ویسکانسین داگ شیشه ای در مینیاپولیس و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de