اولین پرواز با 177 رشته سرخپوستان از دبی اراضی در Mangaluru

Category: کیمیا | No comments

Mangaluru: اولین بازگشت پرواز به Mangaluru از دبی با 177 مسافر فرود در فرودگاه بین المللی, اینجا, حمل, در میان دیگران, 38 زنان باردار و 12 پزشکی موارد اضطراری.

کل مسافران از جمله 88 مردان 84 زنان پنج فرزند و دو نوزاد وارد هوایی هند اکسپرس پرواز IX 384 اواخر سه شنبه شب فرودگاه, منابع گفت.

وجود دارد 12 پزشکی موارد اضطراری و 38 زن باردار در میان آنها گفت.

دولت های منطقه تا به حال ساخته شده ترتیبات برای دریافت مسافران بودند که با ارائه عفونی و ماسک. آنها توصیه به حفظ اجتماعی فاصله طبق سلامت پروتکل.

همه خارجی عودت غربالگری شدند که طبق این روش عمل استاندارد برای اطمینان حاصل شود که آنها بدون علامت است.

مسافران گرفته شد به انتخاب محل اقامت در KSRTC اتوبوس.

آنها را تحت 14 روز قرنطینه در مکان هایی که تحت نظارت پزشکان اختصاص داده شده توسط وزارت بهداشت و درمان. بیش از 17 هتل و 12 خوابگاهها مرتب شده اند برای اقامت از عودت.

مسافران همچنین خواسته شد برای دانلود اجباری ‘Aroygya Setu’ برنامه برای تماس با ردیابی.

Rahul Shinde IAS که مسئول تنظیم امکانات قرنطینه فرودگاه, مدیر V V Rao و بهداشت منطقه افسر Ramachandra Bairy حاضر بودند در فرودگاه.

شهروندان هند رشته در خارج از کشور با توجه به این مستند باعث coronavirus هستند که تقبل قایق از آب عبور توسط دولت هند در بزرگترین تا کنون خارج از ساحل تخلیه رانندگی تحت ‘Vande بهارات’ ماموریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>