FM Nirmala به فاش کردن tranche دوم از Aatmanirbhar بسته محرک در 4 بعد از ظهر امروز

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: وزیر دارایی Nirmala sitaraman برنامه ریزی شده است به فاش کردن tranche دوم از او Aatmanirbhar بسته محرک در 4 بعد از ظهر امروز در پاسخ به اولین tranche روز گذشته نشان داد چیزی بود اما مشتاق است.

وزیر دارایی است به احتمال زیاد به اعلام اقدامات لازم برای کمک به بخش کشاورزی و فعالیت های متفقین. Sitharaman نیز آدرس زنجیره تامین اختلال و راه های حل و فصل مسائل.

این می آید یک روز پس از Sitharaman پرده برداری از یک سری از اقدامات برای پرداختن به چالش های MSMEs و نقدینگی مسائل با آن مواجه هستند تامین مالی شرکت های مانند NBFCs, HFCs و MFIs. (جزئیات بیشتر اینجا)

وزیر دارایی تصریح کرد: اهمیت “متکی به هند” (Atmanirbhar بهارات) در سخنرانی خود در روز چهارشنبه. او گفت: اعلام Rs 20 lakh کرور بسته اقتصادی برای ‘Atmanirbhar بهارات’ به خار و رشد در کشور است.

در اوایل این هفته نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی برای مبارزه با کروناویروس بحران و هند متکی به خود. او گفت: اقدامات اعلام شده توسط Nirmala Sitharaman “خواهد شد یک راه طولانی در پرداختن به مسائل مواجه با کسب و کار به خصوص MSMEs”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>