فرانسه خواستار ناپاک به عنوان شرکت سانوفی اعلام کرد که ما دریافت واکسن ویروس اولین

پاریس: دولت فرانسه گریه ناپاک پنج شنبه پس از آن وطنی غول دارویی سانوفی گفت: آن را ذخیره اولین محموله از هر COVID-19 واکسن برای ایالات متحده آمریکا, کوبیدن این حرکت به عنوان “غیر قابل قبول” در یک بحران است که به کشته شدن نزدیک به 300,000 نفر در سراسر جهان.

شرکت سانوفی ارشد اجرایی Paul Hudson موجب جنجال پس از اعلام کرد که ما بیماران را انتخاب اول خود را به دلیل دولت برای کمک به صندوق واکسن جستجو.

“دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین قبل از سفارش از آنجا که این سرمایه گذاری در گرفتن خطر” هادسون یک شهروند بریتانیا که در زمان بیش از سال گذشته گفت: خبری بلومبرگ در یک مصاحبه منتشر شده در اواخر روز شنبه.

“که چگونه از آن خواهد شد چرا که آنها سرمایه گذاری کرده ایم و سعی در محافظت از جمعیت خود را به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را,” او گفت:. “من شده است به مبارزه در اروپا می گویند ما را دریافت واکسن برای اولین بار.”

نظرات خود را جلب خشم از مقامات و کارشناسان بهداشت که اشاره کرد که پاریس-بر اساس چند ملیتی بهره مند است از دهها میلیون یورو در تحقیقات اعتبارات از دولت فرانسه در سال های اخیر است.

“برای ما این امر می تواند غیر قابل قبول برای وجود دارد به ممتاز دسترسی به چنین کشور دلایل مالی” فرانسه معاون وزیر امور مالی اگنس لول-Runacher گفت: Sud رادیو پنج شنبه.

سازمان های غیر دولتی نیز محکوم سانوفی حرکت متهم به شرکت در تلاش برای باج خواهی فرانسه به کمک پول بیشتر و از دامن زدن یک مسابقه جهانی میان قدرت های بزرگ برای اولین بار به immunise جمعیت خود را به طور بالقوه در هزینه از کشورهای فقیر.

“این نشان می دهد که نیاز فوری به تنظیم قوانین جهانی در این درمان های آینده است که تضمین کند که آزمایشات و درمان نخواهد بود انحصاری و توزیع منصفانه برای همه کشورها” آکسفام فرانسه در بیانیه ای گفت: تماس با شرکت سانوفی طرح “کاملا به سادگی رسوا.”

حدود 140 سابق و فعلی رهبران جهان و کارشناسان بهداشت و درمان در روز پنج شنبه به نام مقامات به اطمینان حاصل شود که هر گونه واکسن یافته بود در دسترس ساخته شده “برای همه مردم در تمام کشور رایگان است.”

“در حال حاضر زمان اجازه می دهد تا منافع ثروتمندترین شرکت ها و دولت ها قرار داده می شود قبل از جهانی نیاز به صرفه جویی در زندگی” امضا کنندگان گفت: جلوتر از سازمان بهداشت جهانی سالانه جلسه هفته آینده.

“دسترسی به واکسن و درمان به عنوان جهانی کالاهای عمومی هستند و در جهت منافع همه بشریت است.”

‘اتحادیه اروپا باید موثر’

شرکت سانوفی ارشد در فرانسه, Olivier Bogillot به دنبال بازی کردن رئیس خود را از نظر روز پنج شنبه گفت: “هدف این است که این واکسن در دسترس برای ایالات متحده و همچنین فرانسه و اروپا در همان زمان.”

اما این امر نه تنها ممکن است “اگر اروپایی ها کار به عنوان به سرعت به عنوان آمریکایی” Bogillot گفت: BFM تلویزیونی گفت: ما دولت را متعهد به صرف “چند صدها میلیون یورو است.”

“آمریکایی ها موثر بوده است در این دوره است. اتحادیه اروپا باید فقط به عنوان موثر در کمک به ما را به این واکسن در دسترس به سرعت,” او گفت:.

در ماه آوریل شرکت سانوفی نیروهای با بریتانیا گلاکسو به کار بر روی یک واکسن هر چند محاکمه هنوز آغاز نشده است و هر یک درمان موفق در دسترس خواهد بود به سمت پایان سال آینده در اولین.

خود پروژه است که بودجه در بخش پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این یکی از ده ها تن از واکسن پروژه های در دست انجام برای مبارزه با شیوع کروناویروس که سرچشمه در چین در ماه دسامبر گذشته.

این هفته اتحادیه اروپا پیشگام جهانی در تلاش برای بالا بردن حدود 8 میلیارد دلار برای تحقیقات در coronavirus واکسن درمان و تست حرکت استقبال میکنند.

اما واشنگتن تیز حاضر به شرکت به طور بالقوه تضعیف تلاش است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده او را بریده بریده بودجه به کسانی که او را متهم به اقدام خیلی دیر در COVID-19 تهدید و نادرست تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تهمت نیز گفت: این ماه: “ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن… تا پایان سال” یک پیش بینی است که تعداد کمی از کارشناسان بهداشت و درمان در نظر بگیرید به احتمال زیاد.

سازمان پزشکی اروپا روز پنجشنبه گفت که یک واکسن می تواند در زمان یک سال تحت یک “خوش بینانه” سناریو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de