کارشناسان بهداشت: بازگشایی کسب و کار در مینه سوتا را گسترش COVID-19 اما تا چه حد ؟

Category: کیمیا | No comments

اپیدیولوژی گسترده معتقدند که بازگشایی “غیر ضروری” کسب و کار و فضاهای عمومی منجر به افزایش انتقال این ویروس است که باعث COVID-19 هر چند چشم انداز مثبت نخواهد بود بلافاصله قابل مشاهده باشد.

آن را در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از ایالت ها که بازگشایی غیر ضروری کسب و کار, مانند, آلاباما, داکوتای جنوبی و تگزاس سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفته است. مینه سوتا است که به تدریج اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار و فضاهای عمومی به بازگشایی بر اساس قضاوت در مورد چگونه به خوبی هر نوع از تنظیمات می توانید جلوگیری از انتقال و مانیتور برای موارد جدید.

اما از آنجا که برخی از افزایش انتقال اجتناب ناپذیر است که اقتصاد بازگشایی سوال بزرگ این است که آیا افزایش کنترل خواهد شد و یا اگر آن را منجر به افزایش نرخ جدید انتقال که باعث “موج دوم” و نیروی دولت به reimpose استراتژی کاهش.

برخی از اطلاعات کارشناسان با استفاده از آمار به نام مثل رای دادن به پیش بینی اگر یک سنبله رخ خواهد داد پس از بازگشایی در حالی که دیگران در بهداشت عمومی می گویند توجه بیشتر باید تمرکز بر روی اندازه کافی آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش موارد است.

مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت: توجه ویژه نیاز به پرداخت می شود به 36 درصد یا بیشتر از مینه سوتا جمعیت که در معرض خطر شدید یا کشنده COVID-19 بیماری به دلیل سن پیشرفته بیماری قلبی, بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) غیر قابل کنترل آسم دیابت و چاقی با BMI بیش از 40.

نیویورک-بر اساس داده های دانشمند و ماشین-آموزش مجازی کارشناس Youyang Gu تولید ملی و دولت-مدل های خاص است که نشان می دهد مینه سوتا اجتماعی فاصله و استراتژی کاهش را با موفقیت به ارمغان آورد و دولت را در سطح انتقال فقط یک مو در زیر خود حفظ شیوع.

مدل — یکی از ده ردیابی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — با استفاده از مرگ داده به این نتیجه که مینه سوتا منتقل شده فقط کمی زیر 1.0 در آستانه بحرانی که اقدامات چگونه بسیاری از مردم یک فرد مبتلا به این ویروس است که انتظار می رود را آلوده شناخته شده به عنوان ویروس باروری هستند.

و این یک موفقیت: حرکت نرخ تولید مثل ویروس زیر 1.0 یکی از فراگیر اهداف اجتماعی-فاصله تلاش و جمعی از تعطیلی مدارس و ادارات و سالن های رویداد.

مینه سوتا را SARS-CoV-2 نرخ تولید مثل در .97, با توجه به برآورد از ماشین-آموزش مدل طراحی و توسعه توسط Gu.

با استفاده از آن نرخ تولید مثل مدل پیش بینی روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مینه سوتا را به اوج در 117 مرگ و میر در هر روز در طول هفته گذشته ماه ژوئن و پس از آن کاهش به حدود 60 مرگ و میر در هر روز در هفته برای اولین بار از ماه اوت است. (هیچ مدل کامل است اما Gu اشاره کرد مدل خود آمد و ظرف دو روز از درستی پیش بینی تاریخ زمانی که ایالات متحده خواهد رسید 80,000 مرگ و میر که اتفاق افتاد دوشنبه.)

اما مینه سوتا مدل سازی می تواند با تغییر reopenings. پس از بازگشایی یک دولت است به احتمال زیاد به افزایش آن COVID-19 R ارزش به میزان 20 درصد است که می تواند مینه سوتا و بالاتر از 1.0, او گفت:.

“از آنجا که از reopenings که مینه سوتا انجام یک احتمال وجود دارد که … R مقدار افزایش خواهد یافت بالاتر از 1. و خواهد شد که باعث افزایش عفونت و افزایش مرگ و میر” گو در مصاحبه ای گفت:. “این یک چیز مطمئن است اما ما فکر می کنیم ممکن است و شاید به احتمال زیاد.”

هر یک از مدل های مختلف

مینه سوتا افسران در مینه سوتا وزارت بهداشت و دانشگاه مینه سوتا با استفاده از یک بالاتر برآورد نرخ تولید مثل و گفت که یک فرد بیمار آلوده به چهار نفر دیگر در دمای — تأکید است که هر مدل با استفاده از مجموعه ای متفاوت از مفروضات.

دیگر ناظران تاکید کمتری بر روی هر اندازه گیری خاص مانند ویروسی نرخ باروری — گاهی شناخته شده به عنوان “R-هیچ” — و به طور کلی آمادگی.

“اگر شما انتخاب کنید یک R-جز که شما می خواهید به استفاده از به عنوان هدف خود را شما را اجرا خطر نیست که قادر به دستیابی به آن R-صفر و اساسا در سمت چپ در یک موقعیت اجتماعی که در آن فاصله است همه شما را ترک کرده اند, گفت:” دکتر Amesh Adalja ارشد محقق با دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “من فکر می کنم بیمارستان ظرفیت است که واقعا اصلی راننده است.”

پس از بازگشایی بیشتر کسب و کار ناچار می شود بیشتر انتقال مهم این است که مطمئن شوید که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید ظرفیت در محل برای رسیدگی به افزایش موارد است.

غیر منتظره سنبله در مواردی می تواند قرار داده بیمارستان محلی به بحران مگر اینکه آنها آماده شده را با مقدار کافی از به طور منظم و فشرده-مراقبت تخت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس و مراقبت بحرانی در دستگاه های مانند ونتیلاتورهای مکانیکی Adalja گفت.

در مینه سوتا بیمارستان ها می تواند راه اندازی مجدد اعمال جراحی الکتیو در روز دوشنبه اگر آنها امن منابع به اندازه کافی برای مراقبت از خود برنامه ریزی بیمار بار در علاوه بر این به تعدادی از COVID-19 مواردی که پیش بینی شده است به اوج تابستان امسال است.

اما کسب و کار نمی خواسته به بررسی بهداشت محلی خود مراقبت ظرفیت قبل از بازگشایی. در عوض آنها را به برنامه ریزی برای به حداقل رساندن گسترش در میان کارگران و مشتریان و نظارت بر نیروی کار خود را برای شناسایی و پاسخ به موارد جدید.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz نشده برای عموم تعریف بتن اهداف برای مراقبت های بهداشتی با ظرفیت است که او می خواهد برای رسیدن به قبل از اجازه دادن به کسب و کار بیشتر و اماکن عمومی به بازگشایی شده است.

همانطور که از شنبه, دولت تا به حال 280 باز تخت ICU و توانایی تبدیل به یکی دیگر از 1,355 تخت در بخش مراقبت های داده ها نشان می دهد. دولت تا به حال 881 استفاده نشده هواکش و “دریچه افزایش” ظرفیت برای اضافه کردن یکی دیگر از 1,401. دولت مرکزی دارای ذخایر موجودی از 5.5 میلیون ماسک صورت و 622,000 N95 ماسک, اما تنها 39,000 فولاد لباسهای. و دولت فقط تحت 40,000 مراقبت از کودک اسلات برای کودکان و نوجوانان از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پس COVID-19 اول توسعه به عنوان یک تهدید سلامت اپیدیولوژی آموخته اند که بیشتر در مورد انتقال بيماري از جمله بزرگ نقش بدون علامت گسترش یافته است.

“این همه چیز را پیچیده تر می کند” گفت: Ryan Demmer متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی. “این واقعا تقویت اهمیت اجتماعی یا فیزیکی فاصله.”

دولت و سیاستگذاران نیاز به فکر کردن در مورد عواقب طولانی مدت قبل از تصمیم گیری در مورد لغو محدودیت او گفت: از جمله گزینه های است که می تواند حفاظت از بهداشت عمومی و اقتصاد است.

“ما می توانیم هر دو را انجام دهد” گفت: Demmer. “این آسان نخواهد بود اما اگر ما فکر می کنم با دقت در مورد آن ما می توانیم هر دو را انجام دهد.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>