من در نهایت به اندازه کافی خوب به مرگ

Category: کیمیا | No comments


A cross with flowers sits near the intersection of Satilla Rd. and Holmes Rd. in the Satilla Shores neighborhood where Ahmaud Arbery was shot and killed May 7, 2020 in Brunswick, Georgia. Arbery was shot during a confrontation with an armed father and son on Feb. 23.

یک صلیب با گل نشسته در نزدیکی تقاطع Satilla Rd. و هلمز Rd. در Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد آوریل 7 سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان. Arbery به ضرب گلوله کشته شد در جریان درگیری با یک فرد مسلح پدر و پسر در فوریه. 23.
عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

من همیشه این پسر. من همیشه یک پدر که زندگی در یک جامعه خوب. من همیشه یک نویسنده است.

تبلیغات

وقتی که من 16 ساله بود پدر من نشسته من پایین بود و بسیار واقعی گفتگو با من. او به من گفت که او می خواهم تا که او بود که به من رسید دیگر برای اقدام کردن. او گفت که او بود که به تعقیب من در اطراف برای رفتن به مدرسه. او به من گفت که او دیگر نمی خواهد مبارزه را به من مناسب و معقول و نوع مرد جوان. در این مرحله او فکر کرد که من نیاز به احساس وزن پر از تصمیم گیری. من دیگر به حال حکومت نظامی. من دیگر با مخالفت من اصرار در رفتن مسیر اشتباه. موهای من رشد طولانی تر است. من ماندم در خیابان. شلوار من شروع تضعیف شده است. من دودی هر چه بود در اطراف و نوشید تا بیهوش شدم. من با کسانی که بچه ها در این خیابان شما نمی خواهید به پایین آمده است. من حدود زیادی دیدم بیشتر از من نیاز به و اگر من به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط هر کسی که من هنوز هم می خواستم زندگی من به معنی چیزی.

من از دست یکی از نزدیک ترین دوستان من در این راه. من homeboy ایان ضرب گلوله کشته شد که در زمانی که ما 20s. من می خواهم شناخته شده او از ما پسران کوچک. پس ما را خم چوب لباسی به بسکتبال پرتال تخصصی اولی. او روشن بود بچه که عاشق را به منظور جلب. او تا به حال یک فشار رفتن در مدرسه ابتدایی که در آن او ساخت نقاشی کاریکاتور از برخی از محبوب ترین شخصیت های دیزنی پوشیدن برخی از dopest دنده در زمان. او خود را مادر پسر تنها. ما استفاده می شود به مردم بگویید ما عموزاده. کسی که او هرگز پیدا نشد که هیچ snitching بود در سی زمانی که او کشته شد و خود داستان بود به سختی ذکر شده در واشنگتن پست.

تبلیغات

اما در اینجا چیزی است که نمی توانید ذکر او سزاوار نیست برای مرد.

من نمی دانم اگر Ahmaud Arbery دویدن یا نه در روز است که او تعقیب توسط دو مرد سفید—deputized خود سفیدی که شات و او را کشتند و من اهمیتی نمی دهند; او سزاوار نیست برای مرد. من نمی دانم چرا Arbery بود که در داخل خانه بود که تحت ساخت و ساز و حدس بزنید چه, I don’t give a fuck, او سزاوار نیست برای مرد. من نمی مراقبت از آنچه او پوشیده بود زمانی که او راه می رفت در خارج از خانه خود را; او سزاوار نیست برای مرد.

و در عین حال بسیاری وجود دارد که باید دیده می شود تصویری از خود را کشتن که استدلال می کنند “چرا Arbery رفتن برای مرد تفنگ؟” به جای پرسیدن که چرا یک مرد احساس می کند تحت عنوان به اندازه کافی به جلو و یک تفنگ را در یک مرد سیاه و سفید او نمی داند که هنوز این کار را نکرده چیزی به او و یا خانواده خود را.

من نیازی به شانه را از طریق Arbery را bonafides و نگاه خود را ثبت دائم برای تعیین اینکه آیا یا نه او گوشته یکی ارزش مصرف. آن است. و من نمی نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود در محله به انجام این کار. Arbery تنها جرم در آن روز was که یک مرد سیاه و سفید در یک محله که در آن مردان سفید زندگی می کردند که نمی مراقبت برای مردان سیاه و سفید. که در آن است. که جرم و جنایت. برای برخی از دلیل و امریکا فکر می کند که آن را OK به کشتن یک مرد سیاه پوست مگر اینکه او را به برخی از سطح از احترام که باعث مرگ او واقعا غم انگیز و بی معنی به طوری که پس از آن ما می توانیم مراقبت از او را. سپس مرگ او را رسیده اند خشم سطح و هشتگ وضعیت.

تبلیغات

من همیشه این پسر.

خوشبختانه و با دعا من زندگی می کردند به اندازه کافی بلند برای تبدیل شدن به این مرد به طوری که من باید گلوله را فقط برای موجود من مرگ نابهنگام ممکن است جلب برخی از خشم. اما اجازه دهید فراموش نکنید که Arbery ندارد به آهسته دویدن و یا خانه شکار و یا ثبت نام رای دهندگان و یا هر گونه دیگر روایت است که کمک می کند تا خود را به قتل کمتر خوشایند. Arbery یک مرد بود. یک مرد سیاه و سفید در یک محله که در آن دو معتقد بودند که کافی بود. آنها را برداشت اسلحه خود را به سمت چپ صفحه اصلی شکار او را و و او را کشتند و “نقطه خالی” که رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد نقطه ای که در آن همدلی قرار است برای رفتن. این نقطه که در آن هر کس قرار است فقط احساس درد از دست دادن این نقطه که در آن ما نمی نیاز به دانستن آنچه که Arbery انجام شد و یا پوشیدن و یا که او قبل از او زندگی خود را از دست.

تبلیغات

زندگی خود را به اندازه کافی بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>