دهلی نو: یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام یک تومان 20-لاخ کرور بسته اقتصادی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه باز شدن این طرح از اول آن tranche که با هدف کمک به شرکت ها برای شناور باقی می ماند و قرار دادن پول بیشتر در دست مردم است.

مهم ترین جزء از tranche اولین بار بود وثیقه وام به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) تومان ارزش 3 لاخ کرور. این وام می تواند توسط دولت تضمین شده و باید به بازپرداخت در مدت چهار سال. این امر باید یک مهلت قانونی از یک سال است.

Sitharaman گفت: وام تضمین خواهد سود 45 لاخ MSME واحد است که اجازه می دهد آنها را به سر کار و صرفه جویی در شغل.

برای تاکید MSMEs که گرفته اند وام های بد یک تابع بدهی ارائه 20 ، 000 تومان کرور روپیه اعلام شده است. این کمک خواهد کرد که دو لاخ MSMEs. “یکی دیگر از 50,000 تومان کرور روپیه از سهام تزریق برنامه ریزی شده است از طریق ‘مادر صندوق-دختر صندوق’ به صورت MSMEs که ماندگار اما نیاز handholding. یک صندوق سرمایه با جسم از 10 ، 000 تومان کرور روپیه خواهد شد تا برای کمک به این واحد گسترش ظرفیت و کمک به آنها در لیست در بازارهای اگر آنها را انتخاب کنید,” او گفت:.

دولت همچنین تعریف MSME با پیاده روی محدودیت های سرمایه شاغل و مرحله به مرحله از معیارهای مختلف برای تولید و خدمات شرکت.

به نفع کارگران Sitaraman گفت: دولت خواهد پرداخت EPF سهم هر دو کارمند و کارفرما برای یکی دیگر از سه ماه تا ماه اوت. این سود بیش از 72 لاخ کارکنان.

وزیر گفت: دولت به کاهش درصد قانونی EPF سهم از 12 درصد به 10 درصد. این صدق نمی کند به دولت-اجرای سازمان.

دولت ارائه محرک به کوچک غیر بانکی موسسات مالی (NBFCs) مسکن موسسات مالی (HFCs) و نهاد های قرضه های کوچک (MFIs) که مواجه با بحران نقدی.

“یک بسته به ارزش 30000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی داده شده برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری درجه بدهی کاغذ از NBFCs مسکن, امور مالی شرکت ها و نهاد های قرضه های کوچک. این NBFCs کسانی هستند که همچنین بودجه MSMEs. این خواهد بود به طور کامل تضمین شده توسط دولت هند است. در حالی که 45,000 تومان کرور روپیه جزئی تضمین اعتبار طرح تمدید شده است برای NBFCs. برای اولین بار 20 درصد از دست دادن خواهد شد به عهده ضامن است که دولت” وزیر دارایی گفت.

وزیر همچنین اعلام کرد بودجه اضطراری از 90,000 تومان کرور روپیه برای قدرت شرکت های توزیع از طریق قدرت مالی شرکت (PFC) و برق رسانی روستایی شرکت (REC). بودجه ارائه خواهد شد در برابر discoms مطالبات و خواهد بود تضمین شده توسط دولت.

دادن تاسیسات به شرکت املاک و مستغلات که کار گیر کرده به دلیل Covid-19 pandemic وزیر گفت: این اتحادیه با وزارت انکشاف شهری را موضوع مشاوره به استانها/UTs درخواست آنها را به طور مستقیم املاک و مستغلات رگولاتور به زمان بیشتری برای realtors.

“تنظیم می suo motu گسترش اتمام/تاریخ ثبت نام برای شش ماه برای پروژه های منقضی و یا بعد از مارس 25 سال 2020” او گفت:.

دولت همچنین تمدید مهلت قرارداد کار و امتیاز دوره PPP آثار شش ماه.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de