Khairatabad گانش بت به 1 ft بلند اگر هیچ Covid-19 واکسن یافت Aug. 22

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: یاد گانش بت به تنظیم شود تا در Khairatabad در مرکزی حیدرآباد هر سال ممکن است یکی از بزرگ این سال است. این Khairatabad گانش Utsav کمیته گفت: اگر درمان یا واکسن برای Covid-19 نمی یافت در ماه اوت آن را به کمیسیون تنها یک پا بلند بت برای این جشنواره است.

این کمیته تا به حال در اصل برنامه ریزی شده ‘Karra pooja’ در 18 مه که آغاز ساخت و ساز از بت. در روز سه شنبه را لغو آن در نظر مستند.

S. Geasy رئیس کمیته گفت: “ما را ببینید تا 22 اوت (Ganesh Chathurthi) برای اخبار یک واکسن یا درمان است. قبل از ما می دانیم که بهتر از آن خواهد بود چرا که ما می توانید شروع به کار بر روی گرفتن بت ساخته شده است. اگر ما نمی شنیدن هر چیزی ما را به نصب یک پا بلند بت در معبد گانش.”

این خواهد بود که نسخه 66 از Khariatabad گانش. کمیته برنامه ریزی برای نصب 66-پا بلند بت این سال است.

R. Shashidhar از Bhagyanagar گانش Utsav کمیته که به نظر می رسد پس از گانش pandals در سراسر شهر گفت که او امیدوار بود به حالت عادی بازگشت در ماه اوت.

کمیته نظارت بیش از یک لاخ pandals در بیشتر Hyderabad منطقه در سال 2019. “ما دعا می کنیم که این بحران بیش از آن. ما وضعیت را از نزدیک. ما بحث را با دولت ما چگونه باید اقدام کرد. هر چه اتفاق می افتد, ما را دنبال کنید همه قوانین اجتماعی-فاصله و غیره,” او گفت:.

“گانش Chathurthi جشن ایجاد بسیاری از مشاغل و کرور ارزش کسب و کار در دولت است. ما فقط امیدواریم که همه چیز به حالت عادی بازگشت در ماه اوت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>