زندگی تنها به اریکا الکساندر نشان می دهد او تقریبا نبود بازیگران در نقش “Maxine’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled iLiving Single/is Erika Alexander Reveals She Almost Wasnt Cast in Role of Maxine

عکس: لارس Niki (گتی ایماژ)

“Maxine Shaw, Attorney-at-Law” یکی از محبوب شخصیت های اصلی از آمار ’90s طنزهای زندگی تنهابه عنوان به تصویر کشیده شده توسط Erika الکساندر. نشان می دهد خواهد بود کاملا متفاوت و بدون مکس بازیگوش انرژی و جدید Facebook مصاحبه تصویری با الکساندر نشان می دهد که در یک نقطه او مطمئن بود که اگر این نقش خواهد بود او را نگه دارید.

تبلیغات

“به من گفته شد که یکی از سر honchos پس از جدول خوانده گفت:” سلام ما قصد داریم به خلاص شدن از شر اریکا چرا که او به خوبی انجام نمی شود در این جدول بخوانید,'” اسکندر نشان داد در گفتگو با سایه چشم و عمل می کنند. او گفت که او تقریبا به جای بازیگر دیگری برای این نقش است.

“من نمی دانم که چگونه من می توانم انجام شده و از آنجایی که من تا به حال فقط امتحان روز قبل و استخدام کردم” او گفت:. اگر چه او بود که برخی از طرفداران که بسیج به نگه داشتن او در هیئت مدیره. “دیگری وجود دارد head honcho که به نام او و گفت:” اگر به شما می گویند هر چیزی در مورد اریکا الکساندر, من خود را ضرب و شتم باسن,’,” او توضیح داد. او و T. C. Carson که به تصویر کشیده Kyle بارکر شد دو بازیگران, اعضای, به استخدام در نشان می دهد.

گفتگو فنر در طول بحث در مورد نشان می دهد خالق ایوت لی Bowser آشکار است که او تا به حال به مبارزه برای حفظ شخصیت Maxine در نشان می دهد. در طول Q&A, الکساندر گفت که او تا به حال هیچ ایده ای در مورد که وضعیت تا زمانی که Bowser خود مورد بحث آن در سال 2019 ، (“بود که خبر به من,” او گفت).

تبلیغات

او همچنین به صدا مشاوره برای سیاه معماران و طراحان که در حال کار در برابر یک ماشین بزرگ.

“اگر کسی می گوید شما باید برای رفتن در اطراف یکی دیگر از راه” او گفت:. “…آن را آسان به انجام این کار است. من از آنها بدم میاید که افرادی که در حال تلاش برای فروش چیزهایی که در اصطلاح جریان اصلی باید به کار بسیار سخت برای قرار دادن صدای خود در خارج وجود دارد, اما این است که تنها راه آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>