Illustration for article titled Los Angeles Stay-At-Home Order To Be Extended to July

عکس: Apu گومز (خبرگزاری گتی ایماژ)

به رغم وجود دارد که هیچ توجهی رکود در COVID-19 موارد وجود دارد که قابل توجه هشدار در مورد خطرات ناشی از دوباره باز کردن بیش از حد به زودی بسیاری از کشورهای در سراسر کشور باید به طور پیوسته شروع به دوباره باز کردن. منf شما اتفاق می افتد به زندگی در لس آنجلس می توانند در بخشی از تلاش برای دوباره باز کردن این کشور هر زمان به زودی.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز گزارش که با توجه به بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر اقامت در خانه سفارش در لس آنجلس کشور خواهد شد “با تمام یقین” تمدید شود حداقل تا جولای. هفته گذشته بخش کمی آرام محدودیت اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای ارائه منظقه وانت و بازگشایی برخی مسیرهای پیاده روی پیاده روی. در روز چهارشنبه سواحل مجموعه به بازگشایی در این شهرستان برای مقاصد تفریحی فقط. هر گونه تغییرات بیشتر به قوانین بعید است مگر در مواردی وجود دارد یک “تغییر چشمگیر به ویروس و ابزار در دست” فرر گفت: در جلسه با هیئت ناظران.

از لس آنجلس تایمز:

“امید ما این است که با استفاده از داده های ما می خواهم که قادر به آرامی لغو محدودیت بیش از سه ماه آینده,” او گفت:. اما بدون به طور گسترده ای در دسترس درمانی تست برای coronavirus و یا سریع در خانه آزمون است که اجازه می دهد مردم را به خود تست روزانه, آن بعید به نظر می رسد که محدودیت خواهد بود به طور کامل کاسته.

فرر را به مدت کوتاهی پس از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص کنگره هشدار داد که فشار بیش از حد به سرعت و به سهولت سفارشات می توانید خنثیسازی پیشرفت است که باعث شیوع. Fauci گفت: 14 روز کاهش در موارد عمده ایست بازرسی است که باید با استفاده از به عنوان یک راهنما برای بازگشایی تلاش.

تبلیغات

در حالی که برخی از استان ها در کالیفرنیا شده است شاهد یک رکود در موارد لس آنجلس همچنان به مسیر رو به بالا. روز دوشنبه در این شهرستان گزارش شده 566 جدید موارد مثبت و 39 جدید مرگ و میر. این شهرستان دارای بیش از 32,000 موارد COVID-19 و مرگ و میر در حال حاضر نشسته در 1,570. به طور کلی کالیفرنیا در حال حاضر 67,939 موارد و 2,770 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de