Ludacris and Mike Will Made-It اهدا 3,000 قابل استفاده مجدد ماسک به مارتا کارکنان در گرجستان


Illustration for article titled Ludacris and Mike Will Made-It Donate 3,000 Reusable Masks to MARTA Employees in Georgia

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ برای iHeartMedia,)

به عنوان دولت گرجستان گرفته شده مشکوک گام به reباز در میان همه گیر Ludacris و تولید کننده Mike Will Made-It همکاری کرده اند تا اطمینان حاصل شود آتلانتا در حمل و نقل عمومی کارگران هستند محافظت می شود.

تبلیغات

AJC گزارش می دهد که این دو اهدا 3,000 ماسک به مارتا کارگران از طریق سازمان های مربوطه خود. Ludacris tاو Ludacris بنیاد و مایک را خواهد مایک ویلیامز و خواسته مهم نیروهای با کارلا گریفین بنیانگذار آتلانتا دوخت به ارائه قابل استفاده مجدد ماسک برای کارگران در عرض دو هفته. Lakeside بوم دریایی یک بادبان ساخت شرکت مستقر در Buford.داوطلب آنs نیروی کار به تسریع تولید ماسک. از روز شنبه وجود داشته 37 COVID-19 cases و یک مرگ در میان مارتا کارکنان.

“ما در شهر این فرصت را به نشان می دهد که چقدر ما زمانی که آن را مهم ترین. قبل از coronavirus اتفاق افتاده است و ما به نمایندگی از مارتا چون بخش بزرگی از آنچه که باعث می شود آتلانتا خاص است.” پل گفت: در انتشار اخبار. “از طرف ما زحمتکش کارکنان ممنون میشم این نشان می دهد پشتیبانی می کند. قبل از این بحران بهداشتی آمار مارتا تا به حال شده است در ایجاد روابط با مترو آتلانتا سرگرمی جامعه است. خود متفکر سهم به شدت استقبال مینماید. این به ما می دهد اعتماد به نفس اضافه شده است که ما را از این طریق دریافت کنید با هم.” مارتا مدیر عامل جفری پارکر گفت: در همان انتشار اخبار.

تبلیغات

در اوایل سال جاری Ludacris اهدا $75,000 دلار از آلات موسیقی به دانش آموزان محروم در میامی. این آخر هفته او قرار است به نبرد در برابر نلی در آخرین قسط از Verzus سری در Instagram زندگی می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر