Representative Greg Steube, Republican of Florida, participates in the House Judiciary Committee hearing as part of the impeachment inquiry into US President Donald Trump on Capitol Hill in Washington, DC on December 9, 2019.

نماینده گرگ Steube جمهوری خواه از فلوریدا شرکت در کمیته قضایی مجلس شنوایی به عنوان بخشی از درخواست استیضاح به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در تاریخ 9 دسامبر 2019.
عکس: جاناتان ارنست (گتی ایماژ)

یک تازه کار مجلس جمهوری خواه که او را دوست دارد برخی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است فقط آن را سخت تر برای رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین به ادامه صرف نان در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.

تبلیغات

با توجه به the Daily Beast, پارچه مبلی. گرگ Steube (R-Fla.) در تلاش بود تا برای تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.) هنگامی که او در معرفی قوانین که جلوگیری از هزینه های کمپین اما او به طور تصادفی ممکن است شخص ساده و معصوم خود را برای رئیس جمهور کمپین خدمه که دوست دارد به صرف پول در مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به کسب و کار.

از روزانه وحش:

[Steube] معرفی یک لایحه در این ماه به صراحت طراحی شده برای هدف قرار دادن هزینه های کمپین یک خانه همکار تشکر. Ilhan Omar (D-MN). Steube حتی به نظر می رسد به دست گرفته اند و گام به عایق رئیس جمهور از لایحه ممنوعیت. اما زبان خود قانون خواهد بود به احتمال بسیار زیاد بار مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی پرداخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسب و کار و دفتر خود را نمی تواند جمع اوری یک توضیح در غیر این صورت.

تبلیغات

Steube معرفی خود قانون در مارس 1 و عنوان آن را “مانع پولی تخصیص به بستگان عمل”—من به شما یک دوم برای دیدن اگر شما می توانید گرفتن آنچه او وجود دارد….آن را کردم ؟ آره او نام این لایحه به عمر عمل کند چرا که او در تلاش برای ساخت رتبه خود را در تهمت و باند و یک راه برای انجام این کار به بعد از مردم که تهمت متنفر است.

روزانه وحش اشاره می کند که عمر “سازی برخی $600,000 پس از سال 2018 به یک شرکت متعلق به مشاور سیاسی تیموتی Mynett که همسر سابق گفت: در طلاق براده در اوایل سال 2019 که او بستری برای حمل در یک امر با عمر.”

این لایحه منع مبارزات انتخاباتی پرداخت “به یک فروشنده است که تحت مالکیت یا کنترل شده توسط یک عضو خانواده از نامزد” که این تعریف به عنوان “پدر, مادر, پسر, دختر, برادر, خواهر, شوهر, همسرم, پدر یا مادر در قانون.”

در حال حاضر در اینجا است که در آن همه چیز کمی Trumpy: عمل نیز منع پرداخت برای یک شرکت است که “تحت کنترل” توسط یک نامزد عضو خانواده در صورتی که عضو خانواده “یکی از اعضای هیئت مدیره یا مشابه بدن حاکم از فروشنده” the Daily Beast گزارش.

تبلیغات

Mynett و عمر ازدواج در ماه مارس (مطمئن شوید که همه چیز کمی کثیف) اما متوقف نمی جمهوریخواهان از خود بستگی دارد در یک دسته در تلاش برای مرتب کردن کجا و چگونه عمر را صرف مبارزات انتخاباتی پول است.

“Rep. Omar دارای سابقه FEC نقض است و به وضوح با استفاده از موقعیت خود در کنگره برای افزایش ثروت شخصی” Steube سخنگوی کارسون Steelman نوشت: روزانه وحش در یک ایمیل “بسیار شبیه به رئیس جمهور اوباما و کلینتون.”

تبلیغات

فقط تا به حال به پرتاب یک گلوله اوباما در آن وجود دارد. همیشه اوباما. چیزی به من می گوید که همه خواهان یک ارسال آن توجه داشته باشید ضبط برای تلفن همراه خود را به آنها یادآوری به پرتاب اوباما نام در مخلوط بدون توجه به آنچه در آن است.

با اینحال Steube لایحه اجرا می شود به مسائل و مشکلات دنیای واقعی وقتی که می آید به رئیس جمهور واقعی کسب و کار و سیاسی و گیرایی. پس از گرفتن اتاق در سال 2017 تهمت علنا اصرار او بر همه عملیات به او دو پسر بزرگسال, اریک تهمت و Donald Trump Jr., که باقی می ماند دو نفر از مدیران در شرکت خصوصی برگزار شد. این بدان معناست که این سازمان نسبت ناروا است تحت شرایط Steube را لایحه “کنترل” توسط خانواده اعضای از نامزد و به همین دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواهد بود ممنوع از صرف پول در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.

تبلیغات

حالا بیایید ببینید که چه مدت آن طول می کشد برای Steube به فاصله مغلوب ساختن پیشی جستن از این لایحه در او ایجاد شده است که به وضوح توضیح می دهد که تهمت کاملا می شود در این. و این یک درس خوب در مورد چگونه بودن خرده AF پرداخت نمی کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله