بازار آمریکا برای بازگشایی ژوئن 1, کارنی روز دوشنبه

Category: کیمیا | No comments

در حالی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz چراغ سبز به مینه سوتا خرده فروشان به بازگشایی در روز دوشنبه آن را در روز یا هفته قبل از برخی از آنها بازگشایی به عنوان آنها تماس بگیرید بازگشت furloughed کارکنان و ایجاد ایمنی جدید پروتکل های.

بازار آمریکا امروز گفت که آن را بازگشایی برای خرید در ژوئن 1.

“این به ما اجازه خواهد داد برای ادامه ایجاد محیط امن ممکن است برای اعضای تیم ما مستاجران و مهمانان” این مرکز در بیانیه ای گفت. “آن را نیز اجازه می دهد تا ما مجموعه ای متنوع از خرده فروشی مستاجران زمان مورد نیاز برای rehire آموزش پرسنل و آماده سازی خود را در فروشگاه های فردی لازم تمیز کردن مایع و اندازه گیری ایمنی پیاده سازی.”

بازار اضافه شده است که از ژوئن 1 باز به این معنا نیست تمام فروشگاه ها باز خواهد شد در آن تاریخ است. ممکن است آن را برای برخی از خرده فروشان به دست آوردن همه چیز را به منظور. همچنین در شخص ناهار خوری و جاذبه های مانند Nickelodeon جهان بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت اجازه می دهد تا آن نوع از کسب و کار برای بازگشایی شده است.

بازار آمریکا شد بخشی از ایالت میزگرد خرده فروشی انجمنهای محلی اتاق بازرگانی و دیگر گروه های کسب و کار است که تاسیس پروتکل های ایمنی و دستورالعمل های ارائه شده به دفتر والی که چگونه خرده فروشی می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است. این دستورالعمل ها تا حد زیادی به تصویب رسید در Walz برنامه اجازه می دهد تا فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی اما در 50 درصد اشغال و با ویژه برنامه های ایمنی در محل.

بروس Nustad رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن خرده فروشان گفت که برخی کوچکتر mom-and-pop مغازه ها آماده بازگشایی در روز دوشنبه اما ممکن است دیگر کسب و کار دیگر برای انجام این کار است.

“من قطعا فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از خرده فروشان کفش در دوشنبه,” او گفت:. “اما به دیگران خواهد وقت خود را و مطمئن شوید که آنها را به یک طرح در محل.”

یزد مرکز گفت: آن را دوباره باز روز دوشنبه اما انتظار ندارد همه فروشگاه ها به صورت آماده به باز کردن آن. آن است که به درخواست کاربران به پوشیدن ماسک و خواستار هر کسی که نیست احساس خوبی به ماندن در خانه. رستوران ها و برخی از خدمات بسته باقی خواهد ماند تا ژوئن 1.

سایر مراکز خرید در منطقه بودند و در بحث و گفتگو با صاحبان آنها و مستاجران صبح امروز به بحث در مورد بازگشایی مجدد برنامه ها و زمان بندی.

جیل Renslow یک معاون اجرایی رئیس جمهور از بازار آمریکا گفت استار تریبیون هفته گذشته که آن زمان را برای بازار به سطح شیب دار تا هنگامی که فرماندار به جلو بروید با توجه به بازار اندازه و تعداد مستاجران.

“اینطور نیست که ما فقط می توانید تلنگر سوئیچ و درب باز” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اموال ما آماده است و آن را امن است.”

بازار از امریکا کار کرده است در جدید پروتکل های ایمنی که شامل پلکسی گلاس موانع در مهمان مناطق خدمات ماسک صورت برای کارگران و تعیین درب های خاص در هر بال برای ورود و خروج از بازار.

بازار اشاره کرد که این خانه به بیش از 175 کسب و کارهای کوچک و همچنین صدها نفر از مارک های جهانی است.

“ما آماده برای باز کردن درب به طوری که آنها می توانید برای باز کردن آنها به آنها این فرصت را به شروع به بازسازی خود را کسب و کار” بازار گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>